Strýc zavražděné Pamely hrozí, že ukáže fotografie jejího rozčtvrceného těla, pokud se uvolní imigrační zákony

Strýc zavražděné Pamely hrozí, že ukáže fotografie jejího rozčtvrceného těla, pokud se uvolní imigrační zákony

Strýc italské dívky, která byla znásilněna a zavražděna nigerijským migrantem, hrozí, že italskému parlamentu a veřejnosti ukáže fotografie jejího rozčtvrceného těla, pokud nová vláda zruší přísné imigrační zákony Mateea Salviniho.

Po kolapsu italská koaliční vlády, vedené Mateem Salvinim, má Hnutí pěti hvězd vytvořit novou koalici s Demokratickou stranou (PD).Tyto chmurné vyhlídky vedly strýce 18leté Pamely Mastropietrové, která byla znásilněna, zvražděna a rozčtvrcena nigerijskou „kanibalskou mafií“ v italském městě Mecareta, že nyní vyhrožuje, že veřejnosti ukáže fotografie pozůstatků své neteře.

Marco Valerio Verni nyní vyhrožuje, že nyní ukáže fotografie oběti, které zůstaly nerozpoznatelné, aby „připomněl těm, kteří jsou u moci, katastrofické následky nelegálního přistěhovalectví.“

Původní slyšení v případu vraždy Mastropietrové se konalo za zavřenými dveřmi kvůli extrémně příšerné povaze fotografií, ale nyní Verni slibuje fotografie zveřejnit, pokud nová italská vláda opět schválí příjezdy lodí s migranty do italských přístavů.

„Každý den jsme bombardováni uplakanými fotografiemi člunů naložených migranty, které by levice ráda přijímala bez obav z důsledků. Stejná levice, která byla zticha, když byla Pamela znásilněna a zavražděna s nevyslovitelnou zuřivostí,“ uvedl Verni.

Vrah Pamely Innocent Oseghale přijel do Itálie na člunu s dalšími přistěhovalci. V současné době je ve výkonu trestu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*