Stropnický se chová jako ti idioti, kteří ze lži v Iráku rozpoutali válku

Stropnický se chová jako ti idioti, kteří ze lži v Iráku rozpoutali válku

Zatímco možný budoucí premiér Velké Británie Jeremy Corbyn vytrvale tvrdí, že britská vláda neprokázala jednoznačně, že nervový plyn „Novičok“ pochází z Ruska a stále opakuje, že by s Ruskem jednal a nabídl mu vzorek k posouzení, aby se mohl vyjádřit, náš Stropnický má jasno.

Rusové přece lžou. A aby to přiostřil tak si povolal britského velvyslance a  chce, aby mu vysvětlili lži, že Rusové uvedli, že tento plyn pocházel z Česka.

To je lež za lží, jak to správně vidí Corbyn. Především nikdo neví o jakou látku se jednalo. Podle těch, kteří se tím před roky zabývali, kdyby šlo skutečně o „Novičok“ byli by okamžitě mrtví. A oni žijí.Ale hlavně, Rusko vyjmenovalo vyspělé země v této oblasti, které by mohli, opakuji mohli případný Novičok vyrobit. Česko je vyspělá země. Konečně i ředitel Vojenského výzkumného ústavu v Brně RNDr. Bohuslav ŠAFÁŘ, CSc v české televizi potvrdil, že laboratorně se ústav výzkumem takových látek zabývá, ale zároveň konstatoval, že v literatuře, látka zvaná Novičok popsána není.

Až si zítra bude Stropnický hrát svůj divadelní kus bojovníka proti agresivnímu Rusku, ať si připomene na Collina Powella, jak ukazoval v OSN namalovaná skladiště zbraní hromadného ničení a v ruce držel jakousi ampulku.

Byla z toho válka bez souhlasu OSN, s milióny mrtvých a milióny běženců a vznikem Islámského státu.

Já nevím, ale hysterické herce bychom do politiky pouštět neměli.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Stropnický se chová jako ti idioti, kteří ze lži v Iráku rozpoutali válku

  • Stropnický nezklamal i kdy\ž na něm byla nervozita vidět. Jako herec věděl jaký text má přednášet. Jen nevím jestli je tak prostoduchý nebo vychytralý. Myslím že prostoduchost je pravdou a proto má tuto funkci. Musí být přeci poddajný a ohebný do všech stran hlavně na tu západní.

  • Diky EK za informaci o chem. laboratori. Na Petrine stavi USA bunker pred zraky vsech a nesmi se o tom psat. Cesko patri USA, je uz v NWO, kde si delaji co chteji. Vy kavarenska hovada a zradci tohle nevite, nebo nechcete vedet?????
    Proto chteji USA mit Cechacky a jejich chem. jednotky pri vrazdeni slabsich statu.
    Vzdyt jsou ceska armada a jeji chemicke jednotky spicka a za nase penize doprovazeji US Army a NATO ve zlocinnych valkach proti slabsim zemim, aby se USA zmocnily jejich surovin a dosadily u nich svoji loutkovou vladu jako na Ukrajine. IS pracuje a vrazdi US zbranemi pod US velenim jako jejich zastupna armada. USA ji dodavaji i chemikalie k atentatum na syrske obcany, ktere zabijeji, aby pak mohli z cinu obvinit Assada (proc by to delal?) a nicit jeho zemi kobercovym bombardovanim jako ve Vietnamu, Laosu a Drazdanech, atd. Dukazy o tom maji Iran i Rusko. Rusko obvinilo ted nedavno USA a NATO z techto zlocinu v Rade bezpecnosti OSN, coz zadna media podlehajici US mainstreamu a cenzure neuverejnila!!! Vse se zalhava a zatajuje, aby mohli dal vytvaret nepritele a zloducha z Ruska. Jako predtim z Iraku, Libye, Syrie, atd. Je to stejny postup, jaky pouzivali Naciste k vyvolani 2. svet. valky zapalenim Reichstagu (nebyli to komuniste, ale sami Naciste), utokem na vysilac Gliwice (Byli to Naciste, prevleceni za polske vojaky). Je to promyslena propaganda majici z Ruska a jejich obcanu udelat zloduchy. Zlodej krici chytte zlodeje!
    USA a jejich NWO pouzivaji tak stejne zlocinne a fasisticke metody jako Goebbels a Hitler!!!! Tenkrat bylo vsak Nemecko osamocene. Dnes tyto zlociny USA podporuji a schvaluji vsechny zeme v jejich sfere vlivu, ktere jsou jiz v NWO. Zbyvaji jenom 4 zeme, ktere se nechteji podrobit NWO: Rusko, Cina, Iran, Korea. Ty se snazi USA znicit sankcemi, neustalou lzivou nepratelskou propagandou, provokacemi a hrozbami. Utoky pod false flag jako Skripal ovlivnuji USA verejne mineni ve svete. Tyto 4 zeme maji vsak atomove zbrane a tak vyusti stvava kampan USA v 3. svetovou valku, kde planeta shori v atomovem holokaustu. Obyvatelstvo planety ani nevi jak blizko jsme byli tomuto zniceni pri valce v Syrii!

  • Jedna informace zapadla. Na našem území je laboratoř, která je pod kontrolou USA a naše armáda ani úřady k ní nemají přístup.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*