Stropnický chce ženu generálku

Stropnický chce ženu generálku

Stropnický nikdy neoslnil rozhodností, logikou, zodpovědností, důvtipem či jakoukoliv jinou vlastností, která by měla být předpokladem pro vykonávání funkce ministra obrany.

Naopak se vyznačuje povrchností, ranařstvím a pokusy vágními a populistickými výroky upoutat na sebe pozornost. Vůbec mu přitom nedochází, že je loutkou NATO. Předpokládám, že ten poslední žvást, týkající se generálek, má původ i v jeho rodině.

V Ostravě se opět konají dny NATO, jejichž hlavní cíle jsou dva. Jednak přispívat k náladě budoucího konfliktu, o kterém západní zbrojaří intenzívně uvažují a jednak občany pro budoucí konflikt nadchnout a zatáhnout je do něho. Role žen a mužů byla ve válečných konfliktech vždy oddělená – muži je vyvolávali – často podněcováni svými konkubínami – a ženy v zázemí přebíraly mužské role a v týlu ošetřovaly raněné. Žena není ve své podstatě válečník, který dychtí po krvi, pokud chce neomaleně dosáhnout svých cílů, používá lest a ženské zbraně. Takovýmto přirozeným rozdělením mužských a ženských rolí se však oslabují dnešní záměry zbrojařů, kteří pro ně potřebují získat 100% populace, nikoliv jen 50, a tak se konají přehlídky zbraňových systémů, které v lidech otupují jejich touhu po míru, feminizují se armády a ženy vražedkyně se mají stát standardem. Stropnický v rozhovoru pro Lidovky pravil, že v armádě jsou například kvalitní snajperky. Dokážu si představit, že téměř každá žena by byla schopná dobře ovládat techniku zbraně a dobře zacílit a výsledek porovnání muži : ženám by byl horší, stejný, ale možná i lepší. Trefit terč je však něco úplně jiného než trefit živou bytost. Velmi bych přála všem mužům, aby nemuseli uvažovat o válkách proti jiným mužům, kteří nejsou ve skutečnosti jejich nepřáteli, jejich nepřáteli jsou pouze zbraňoví magnáti. Jenže dojít k tomuto poznání je věcí mužů a já mohu pouze napsat pár řádků, aby o tom přemýšleli. Představa ženy snajperky je odpudivá, představa ženy generálky je něco jako nechvalně známá normalizační trapka a donašečka Jiřina Švorcová coby představitelka kulturní fronty.

Schopné a zodpovědné ženy by měly více vstoupit do veřejného života, pokud má být zachován přirozený běh, ale nikoliv do služeb armády. Smyslem života není cezení krve za prachy a moc těch, kteří si předsevzali ovládnout svět, ale boj s nimi. Vítězstvím je i plichta, protože zlo v lidech nelze přemoci.

(Ministr obrany Martin Stropnický Foto: Praguepost.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Stropnický chce ženu generálku

  • Ach, ten chazar Stropnicky ma v ksichte napsano zlo. Mastne vlasy, neholeny a spinavy. Hnus! Brrrrrrrrrrrrrr!
    Chce mit generalku? A to jako ceho, kdyz ceska armada ma vice uredniku nez vojaku? Doma ma uz jednu semetriku. Divim se ze mu nerozkaze, aby se alespon umyl. Stropnicky je dalsi kandidat pro kandelabr.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*