Strana Pirátů otevřeně podporuje přijímání muslimských arabských a afrických migrantů do ČR

Strana Pirátů otevřeně podporuje přijímání muslimských arabských a afrických migrantů do ČR

Strana Pirátů otevřeně podporuje přijímání muslimských arabských a afrických migrantů do ČR, podporují islám, podporují přijetí eura v ČR a také podporují Evropskou unii – to je veřejně známé a je s podivem, že to mnoho lidí neví, proto jsem se rozhodl Vás podrobněji informovat. PROSÍM SDÍLEJTE. Podíval jsem se podrobněji na program Pirátů, a je to ještě nebezpečnější než jsem čekal, Piráti ohledně migrace píší (cituji):

– Nezbytnou součástí řešení by měl být společný rozpočet EU k pokrytí nákladů spojených s umístěním žadatelů o azyl, do kterého budou poměrnou částí přispívat všechny členské země

– Zastupitelé Pirátů v zastupitelstvu hl. m. Prahy, Brna a dalších měst jsou připraveni v zastupitelstvech podpořit konkrétní pomoc uprchlíkům, aby se integrovali

– Vláda České republiky se dobrovolně zavázala, že přijme 1500 uprchlíků, což naše země rozhodně zvládne a odpovídá to i potřebě ostatních států a momentálně schváleným kvótám. Zvýšení tohoto počtu považujeme za možné, pokud na to země prokazatelně bude mít kapacity.

– Česko by mělo co nejrychleji integrovat uprchlíky, kteří uspějí se žádostí o azyl. Tzn. naučit je jazyk, co nejdříve je začlenit do škol a asistovat jim při hledání zaměstnání. Nově příchozí by měli být seznámeni se základními občanskými právy, svobodami a společenskými normami v České republice. Je nutno trvat na rovnoprávnosti všech lidí, bez ohledu na náboženství či pohlaví.

– Souhlasíme s jednotnou žádostí o azyl pro všechny členské země EU, kde by žadatel uvedl preferovanou zemi, a tuto preferenci podložil věcnými důvody (např. příbuzní ve státě apod.).

– Uprchlík musí mít zaručeno přijetí, ale nikoliv do konkrétního státu.

A ohledně zavedení eura v ČR a vztahu k EU předseda Pirátů Ivan Bartoš říká 7.7.2017 v rozhovoru pro Eurozprávy:

Piráti jsou proevropsky smýšlející strana a Evropskou unii považujeme za významnou instituci. Česká republika se k přijetí eura zavázala při vstupu do Evropské unie. V dlouhodobé perspektivě jsme pro přijetí eura, protože zjednodušuje podnikání a chrání úspory občanů před znehodnocováním.

Pod programem jsou podepsaní: Ivan Bartoš – předseda Pirátů, Jakub Michálek – vedoucí zastupitelského klubu Pirátů v Praze, Lukáš Černohorský – bývalý předseda Pirátů.

Co k tomu říct? Naše hnutí SPD prosazuje nulovou toleranci této nezákonné migrace, prosazujeme zákaz islámu v ČR jako nenávistné a nadřazenecké ideologie a odmítáme přijetí eura v ČR. Myslím, že rozdíl mezi programem SPD a Pirátů je zcela evidentní.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se lidé dozví pravdu. Mluvte prosím také s lidmi ve vašem okolí, aby měli správné informace a zároveň vysvětlujte názory našeho hnutí SPD. Jedná se o bezpečnost a prosperitu nás všech. Děkuji a přeji hezký den

(Ivan Bartoš Foro: Piratskelisty.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Strana Pirátů otevřeně podporuje přijímání muslimských arabských a afrických migrantů do ČR

  • Pirát Bartoš je multy kulty sluníčkář. On, ale protože jeho inteligence je o trochu větší než průměrná inteligence sluníčkářů, tak používá tuto skupinu a jiné mladé lidi, kteří už jsou záměrně oblblí školou k získání voličů. Tento velice sebevědomý člověk asi pohlíží na nějakou funkci nejlépe někde v EU jako věrný služebník vůdkyně Merkel a make up narcise a rotschildovského bankovního vycvičence Macrona. Mladí lidé ne svou vinou, ale cíleným devastováním školství nemohou si ani udělat svůj názor, ale je by vládnutí Bartoše a jemu podobných přivedlo do islámské pohromy. Myslím, že ty dredy a název Piráti mohou mladé pomýlit a sežerou mu to i s navijákem. |Ale věřím, že ještě jsou mladí lidé, kteří umí používat selský rozum a Bartoše si správně ohodnotí co by jim v budoucnu si přinesl.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*