Strach z muslimů je iracionální? Zavolejte docenta Chocholouška!

Strach z muslimů je iracionální? Zavolejte docenta Chocholouška!

Vlastně nevím, jestli MUDr. Chocholoušek byl docentem, či jaké měl křestní jméno? Vím jen, že jeho postavu nezapomenutelným způsobem ztvárnil herec Václav Lohniský. V jiné normalizační taškařici Marečku…

…ovšem také nezapadl. Myslím, že četl a chodil vrátnicí sem a tam a stále si „píchal“ příchod a odchod. Tak ale „píchačky“ nefungují, což samozřejmě naše nová socialistická umělecká inteligence tehdy nemohla tušit a do filmu se dá natočit každá kravina.

Já se občas zadívám do malého blogu, který si založili mí kamarádi a kam jsem kdysi napsal několik článků o Ukrajině a ani nevím, jestli tam přežili. Jo, pro pravdu se každý nejvíc zlobí a jiný názor se těžko snáší. Tak už tam nepíši, ale, jak říká zdejší arbitr eleganti, občas zajdu.

Zaujala mě diskuze ke článku Mirka Franka Zmatení jazyka, ze které jsem byl opravdu zmaten. Kamarád Honza Pavlík tam zaperlil slovy:

Samozřejmě je strach z muslimů iracionální. Muslim je příslušníkem náboženské skupiny, což je jenom jeden z charakteristických rysů toho člověka, stejně tak je někdo ateista, křesťan nebo buddhista. Racionální strach může být z agresora, násilníka, fanatika atd. Tím agresorem, násilníkem nebo fanatikem může být muslim, ateista, křesťan i buddhista. Ovšem ne všichni muslimové, ateisté, křesťané nebo buddhisté jsou agresory a násilníky. Předpokládám (můžu se mýlit), že paní V. neznala vyhodnocení, která země v Evropě integrovala nejvíce imigrantů podle Vašeho klíče. Její vyjádření, ať emotivní nebo za použití floskulí, mělo konkrétní podtext, už mnohokrát vyjádřený: pomoc potřebným a solidarita se zeměmi postiženými uprchlickou vlnou.

islam

Ano, kdokoli se může stát agresorem. Může zavraždit svoji manželku, milenku, šéfa, kamaráda nebo zasahujícího policistu. Jistě, takové věci se stávaly, stávají a stávat budou.

Vrah Roubal nechával své oběti sežrat prasatům, lesní vrah to bral namátkou, egyptský vrah zase nepravomocně vztáhl ruku na nevinné dítě. Bůh ví proč? Buď nebylo jeho nebo se chtěl zbavit svědka. To nevím.

Prostě a jednoduše, člověk jakéhokoli původu a jakéhokoli vyznání může spáchat velmi odporné činy. Ale je opravdu jen jedno náboženství na světě, které má násilí opravdu kodifikováno a které násilí také schvaluje a nad ním jásá.

Když ještě v Evropě řádila Frakce Rudé armády skupiny Baader-Meinhof, tak jistě měla mezi levicovou částí německé společnosti dost sympatizantů. To určitě. Ale kromě potřeštěných levicových ideí, neměla ta skupina žádný, širokou společností uznávaný základ.

A u muslimů je násilí prostě v jejich povaze. A to jednoduše proto, že základním příkazem jejich náboženství je, aby Islám panoval po celém světě. Jistě, lidé si musí klást velké cíle a tento cíl je skutečně velký, protože svět je nejen Evropa.

Ale pro současnou muslimskou generaci a pro těch několik následujících, je cílem samozřejmě Evropa a nikoli třeba obě Ameriky či Asie. A čím nás dobudou? Jednoduše, dělohami svých žen. Každá muslimská žena, usazená v Evropě, zplodí podstatně více potomků než žena „původních obyvatel“.

Před pár dny jsem udělal takový primitivní propočet a byl jsem různými příznivci muslimské emigrace zesměšňován. Dobře, tak si někdo vezměte tužku, papír, kalkulačku či Excel a vypočítejte, jak se změní složení obyvatelstva za jednu jedinou generaci.

Vezmeme jen mladé páry, bílé páry s porodností 1,5 a muslimské páry s porodností 3 a necháme je bez zábran plodit děti. A po dvaceti letech zjistíme, že z původních 15% muslimských obyvatel jich máme 25,1%.

Myslíte, milí proimigrační hlupáčci, že se mýlím? A jak tedy dokázalo původně minoritní albánské obyvatelstvo Kosova přečíslit během několika desítek let původně většinové obyvatelstvo této srbské provincie (dosud)?

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Strach z muslimů je iracionální? Zavolejte docenta Chocholouška!

  • Souhlasím s Vaším článkem. Včera jsem nevěřila svým uším kdy ČT 24 si opět pozvala svého oblíbeného hosta, který již mnohokráte prohlašoval své nesmysly o emigraci. Včera jsem nevěřila, když z jeho úst vyšlo, že máme být vlastně Merklové vděčni a prohlašoval to vážně. Hned při takovýhle případech si říkám koho píseň zpíváš a kdo tě platí? Takže tohoto člověka můžu klidně nazvat králem sluníčkářů, kteří jsou většinou zblblí a nedovedou si utvořit celkový ucelený názor a pořád melou tu svou mantru, ale ty mě tak nevytáčejí jako lidé, kteří mají určitou inteligenci, která se rovná inteligenci dobrých okecávacích právníků. Tento člověk se jmenuje Martin Rozumek a je ředitelem organizace pro pomoc uprchlíkům. Je zajímavé se podívat na příliv peněz, která tato organizace dostává. Zajímavá by byla i výše platu pana Rozumka a jeho kamarádíčků. Některé cifry jsou na internetu, ale já se ptám kdo je vrcholem této pyramidy který velí této organizaci?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*