Stovky džihádistů IS jsou již v Evropě a plánují útoky podobné Paříži

Stovky džihádistů IS jsou již v Evropě a plánují útoky podobné Paříži

 

Stovky džihádistů islámského státu již proniklo do Evropy a připravují se k útokům ve stylu jako ty v Paříži, se stovkami dalších džihádistů na cestě, podle zdroje, který hovořil pro norské noviny Dagbladet.

„První vlna již údajně pronikla do Evropy. Druhá vlna je stále s teroristickou skupinou v Sýrii, kde dostává výcvik v táboře ležícím mezi městy Sinjara a Mosul v Iráku. Norská policejní bezpečnostní služba (PST) novinám potvrdila, že je s těmito informacemi obeznámena,“ uvádí druhé největší norské noviny Dagbladet.

Zdroj, jehož informace byly již potvrzeny, novinářům řekl, že 300 džihádistů bylo vycvičeno k provádění masakrů v Evropě. 28 z nich údajně přišlo v Sýrii o život, ale 272 z nich proniklo do Evropy, kde v tichosti čekají na pokyny.

islamsky stat s vlajkou

Druhá vlna džihádistů v počtu 150, z nichž 112 již absolvovalo trénink v militantním táboře mezi městy Sinjara a Mosul v Iráku, čekají v pevnosti Raqqa, předtím, než se vydají do Evropy.

První vlna teroristů, kteří byli vyškoleni v pevnosti Raqqa, se skládá z několika osob, kterým byl „úplně vymytý mozek“ v rámci přípravy na mučednické sebevražedné útoky, zatímco druhá vlna byla „vyškolena k plánování útoků za pomocí střelných zbraní a sebevražedných pásů.“

Jak jsme již mnohokrát zdůraznili, mnoho džihádistů, včetně některých teroristů zapojených do pařížského masakru, využívá program pro „uprchlíky“, aby se dostali do Evropy.

Rakouská policie nedávno zatkla dva muže, kteří se skrývali mezi uprchlíky v uprchlickém táboře v Salcburku. Muži, kteří se dostali do Řecka díky falešným pasům, údajně „cestovali se členy teroristické buňky, která 13. listopadu provedla útoky, při kterých zahynulo 130 lidí.“

Další tři jednotlivci, kteří se vydávali za „uprchlíky“ byli napojeni na útoky v Paříži 13. listopadu, včetně organizátora spiknutí Abdelhamida Abaaouda, který bezostyšně odhalil, jak zneužil migrační krizi na zosnování krveprolití.

Norské úřady dokonce objevily v mobilních telefonech u stovek žadatelů o azyl fotografie vlajek islámského státu a uťaté hlavy.

18letý žadatel o azyl byl nedávno zatčen v Nizozemsku, poté, co údajně sdělil dalším uprchlíkům, že bojoval v Sýrii po boku Al-Kájdy a islámského státu.

Začátkem tohoto měsíce, nově odhalený manifest islámského státu osvětlil, jak teroristická organizace plánovala využít uprchlický program, aby infiltrovala džihádisty do Evropy a založila radikalizovaná muslimská ghetta ve velkých městech.

 

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

 • Kdo je GP neboli glóbální prediktor?

  http://www.prvopodstata.com/2015/11/27/kdo-je-gp-neboli-globalni-prediktor-dil-1/
  http://www.prvopodstata.com/2015/11/29/kdo-je-gp-neboli-globalni-prediktor-dil-2/

  GP je člověk z masa a kostí jako každá jiná lidská bytost na planetě Zemi. Je to vykonavatel cizí vůle, která mu nebyla vlastní, ale dostal se do pozice, kterou nyní zastává. Působil, kdysi dávno, jako probošta či kazatel v západním Německu ve městě Würzburg. Jmenoval se Michal Freedmann. Je úřadujícím kardinálem, který řídí, zde na planetě Zemi, momentálně veškeré procesy ovládání lidstva. Říká si kardinál Judas nebo tak byl jmenován.
  Nachází se ve velkém městě, které je 3 kilometry pod Vatikánem. Žije tam asi v současné době se 40.000 lidmi bíle pleti. Byly převzaty zde z obyvatelstva nacházejícího se uvnitř duté Země, čili od nás. Po celá desetiletí nevysvětlitelná zmizení lidí a dětí v Evropě (velká část) je připisováno právě jim. Chce založit novou společnost na planetě Zemi, jen s těmi lidmi, kteří převzali jejich víru bezvýhradně.
  Sezení dělá s 22 bratry, čili je jich celkově 23, a to každý měsíc. Možná v dnešní době i častěji? Po sezení se bratři rozejdou a poselství, která MUSEJÍ BÝT VYPLNĚNA, předávají na nižší stupně řízení. Na vlády.
  V roce 2003 a to 06.01. bylo s 23 bratry rozhodnuto následující. Podotýkam význam symboliky
  2003 = 2×3= 6
  06.01= 6×1= 6
  23 = 2×3 = 6
  V tento den bylo rozhodnuto uspořádání 3 světové války v budoucnu a totálního vyhlazení lidstva? Založení nové odnože lidí, která bude „vypěstována“ právě v těchto podzemních městech. Za tímto účelem jsou zde lidé přijímáni.
  Tvrdil v roce 2003, že světu nevládnou Illumináti, židé, USA, NATO, Rusko, Čína a mnohé jiné organizace, ale že jsou to jeho vykonavatelé, gerily, divize, jednotky tak jak je sám nazval. Dokonce do celého systému začlenil i lékaře a farmacii a potravinářský průmysl. Všichni poslouchají jeho rozkazy a činí tak proti jakékoliv jiné vůli. Vlády byly a nyní taky jenom jsou, teátr pro lidi. Je to ohromný teátr pro lidstvo.
  Nepočítal ale s tím, že Rusko a Čína, které také dříve ovládal a řídil, se mu vymkne z rukou. Vše bylo vystupňováno hlavně spojením semknutím Ruska a Číny s původními obyvateli planety Země a sice s Védy. Žijí na povrchu Země. My žijeme uvnitř. Stačí trochu logického myšlení – poznámka tm.
  Veškerá církev a všechna náboženství jsou vedeny od 14. století „svatou inkvizicí“. (GP) Všechna náboženství podléhají této společnosti a jsou jenom jejich tiskovými mluvčími přes kazatele, probošty a jejich vůdce v jiných církvích a náboženstvích. (spadají pod ně všechna náboženství na planetě Zemi). Svatá inkvizice rozhodla na konci 19 století, že život na planetě Zemi je nutné z 99.9% vyhladit. V minulosti bylo zlikvidováno církví 70.000.000 žen, které nazvali čarodějnicemi. ( prosím přečtěte si knihu kladivo na čarodějnice). Ta nejhorší rasa, která se dle jejich vyjádření, na planetě Zemi nachází je dle svaté inkvizice a GP právě rasa Germánů. Germáni a jejich nejhorší odnož Němci nikdy nevzali svaté učení GP vážně. Učení svaté inkvizice bylo bráno Germány jenom pokrytecky, čili jsou pokrytci. Nic nebrali zásadně za pravdivé. Proto se katolická církev, kterou zastupuje GP, rozhodla přes společnosti cizích legií, které musejí před lidmi zůstat v naprostém utajení, jako jsou svobodní zednáři, sionisté veškeří politici, veškeré politické strany, diktátoři, všechny církve, tyto spolky jsou vedení svatou inkvizicí. A proto v prvé řadě musejí vyhladit tu nejhorší rasu, kterou jsou právě podle GP, Němci. Jsou velice úzce spjati s přírodou. A to jim vadí nejvíce.
  tm: jako kdyby se to díky MADAMME MERKELOVÉ nedělo????? Že ano???? Ale to je přece jenom náhoda! Kdo by tomu mohl věřit?????
  Celé schéma bylo naplánováno právě první a druhou světovou válkou, bohužel se jim to nepovedlo. Zlikvidovali díky bojům mnohem méně Němců, než předpokládali. Svatá inkvizice v čele s GP se snaží v poslední době na planetě Zemi rozpoutat 3. světovou válku, nikdo jiný za tím nestojí. Za tímto účelem ženou do Evropy spoustu azylantů s nízkým IQ a hlavně s velice nízkou morálkou, aby vznikly nepokoje, které vyústí v celé Evropě v WWIII. Nenechali vše, jak v minulosti na armádě, ale spolehli se (GP) právě na barevné obyvatelstvo, které má dílo zkázy dokonale vyřešit.
  Co se týká osobně Kardinála Judase, je to člověk, který řídí skoro veškeré dění na planetě Zemi. Je řízen nehmotnými bytostmi, které se občas na požádáni při setkání 23 bratrů, vtěli do některých z nich, jak jsem psal v prvním díle, a pronesou přání, která musejí jimi být splněna. Tyto nehmotné bytosti jsou padlí andělé, je jich celkem šest a vlastní planetu M51, kde stvořili ANDROIDY, neboli rasu ANIMUS. Nemají duše a potřebují je získat od lidských bytostí. Za tímto účelem bylo také postaveno zařízení CERN, které zaplatili všechny státy na planetě Zemi a hlavně jejich daňoví poplatníci. Kdyby se jim to podařilo, jedním rázem by získaly všechny lidské duše z planety Země. Androidi nebo také rasa ANIMUS, jak se jim říká, jsou bioroboti bez duší. Právě o lidské bytosti je v poslední době velký boj. Kvůli jejich duším…..

  http://www.prvopodstata.com/2015/11/05/technologie-navratu-dil-1/
  http://www.prvopodstata.com/2015/11/06/technologie-navratu-dil-2/

 • Uprchlíka definuje Úmluva OSN o právním postavení uprchlíků z roku 1951 „jako člověka, který má opodstatněný strach z pronásledování z důvodu rasy, náboženství, národnosti, příslušnosti k určité sociální skupině nebo politickému přesvědčení“. O azyl může požádat každý, ale ne každý žadatel o azyl je uznán uprchlíkem – na tento status neexistuje právní nárok a rozhoduje se o něm na základě vnitrostátní právní úpravy.

 • Kdyby naši předkové při každé příležitosti utíkali a nebojovali za svoji zemi, dávno bychom tu nebyli. Jak to, že oni to dokázali, a díky nim stále ještě existuje Česko, do něhož mohou přicházet ti, jimž se za vlastní zemi bojovat nechce ti, kteří dávají přednost pohodlí v cizině. Navíc nás opět přivádějí, jak je vidět, do situace, v níž se tak často ocitali naši předkové. Budeme čekat, až se tu namnoží a stanou se většinou a naše země se stane jejich zemí. Na Sibiř jsme se mohli odstěhovat už za 2. světové války, jak si to tehdejší „džihádisté“ plánovali. Budeme bojovat, nebo také utečeme? Je kam?

 • · Edit

  Je vidět, že zachránit nás může jen systematické zavedení presumpce viny u všech, kdo se vydávají za uprchlíky. Je třeba ustoupit od nesmyslného pravidla, že každý, kdo řekne „Já jsem uprchlík“, bude považován za uprchlíka. Možná, že do Evropy ani moc skutečných uprchlíků nepřichází. „Uprchlík“ je podle platných smluv právní status, který může být hostitelskou zemí dané osobě udělen nebo také ne. Do té doby tedy příchozí uprchlíkem v právním slova smyslu není. Jinak řečeno z právního hlediska k nám žádní uprchlíci přicházet nemohou. Přicházejí jen lidé, kterým podle uvážení může být status uprchlíka přiznán nebo ne.

 • Nejsou to uprchlíci. Jsou to dezerteři, kteří utekli, aby nemuseli bránit svojí zem. Dokonce tam nechali své rodiny a jen utekli, aby v Evropě získali peníze bez práce. Bylo by dobré přijmout takové zákony, že „utečenci“ by museli nastoupit do armády a pak je fofrem poslat bránit jejich zem. Jen díky těmto osobám se daří militantním teroristickým skupinám získávat vliv.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*