Stojí Angela Merkelová za Globálním paktem OSN o migraci? Nový dokument vrhá na věc nové světlo

Stojí Angela Merkelová za Globálním paktem OSN o migraci? Nový dokument vrhá na věc nové světlo

Interní dokument z německého federálního ministerstva zahraničí prozrazuje, že vláda Angely Merkelové je hlavním mozkem stojícím za kontroverzním Globálním paktem OSN o migraci.

Dokument, který poprvé popsal poslanec Petr Bystron z Alternativy pro Německo (AfD) odhaluje, že federální ministerstvo zahraničních věcí mělo na svědomí katastrofální Globální pakt OSN o migraci a s tím, že na dohodě pracovalo od roku 2016.Tento podvod sahá hluboko, ministerstvo zahraničí uvedlo, že německá vláda stojí za Globální dohodou o uprchlících a Globálním paktem o migraci a tvrdí, že ačkoli nejsou právně závazné, obě dohody byly navrženy tak, aby byly „politicky závazné“.

Belgický profesor mezinárodního práva Pierre d’Argent vysvětlil, že dohoda vytváří „právní rámec“, který mohou právníci používat při výkladu smyslu zákona… Lze si představit, že v některých případech před mezinárodními jurisdikcemi,  právníci použijí tento pakt jako referenční nástroj, jak je nasměrovat,“ uvedl d’Argent.

Alexander Gauland, jeden z vůdců německé strany AFD řekl deníku Breitbart London:

„Je stále více jasné, že se německá vláda pokoušela oklamat veřejnost a nadále tak činí. Snaží se retroaktivně legalizovat nezákonné otevření hranic Angelou Merkelovou od roku 2015. Pokud by AfD nenadnesla téma o Globálním paktu, nikdo by o něm vůbec nevěděl, dokud by nebylo příliš pozdě.“

„Nyní zjišťujeme, že se na této smlouvě pracovalo po dlouhou dobu a na základě německé iniciativy, neméně. Zodpovědné osoby se však nikdy neobtěžovaly o tom ani zmínit. Z dobrého důvodu. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom tuto katastrofu odvrátili,“ dodal.

USA, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Izrael, Austrálie, Česká republika, Itálie, Slovensko a další vycouvali a smlouvu nepodepíší.

„Zodpovídáme se jako vládní úředníci pouze našemu rakouskému obyvatelstvu. Rakouská suverenita má pro nás větší prioritu, musí být zachována a chráněna,“ řekl rakouský vicekancléř Heinz-Christian Strache, který se rozhodl smlouvu vypovědět.

My nebudeme přijímat žádné nelegální migranty a to platí,“ řekl už dříve premiér České republiky Andrej Babiš s tím, že právě proto odmítá pakt, který stírá rozdíly mezi legální a nelegální migrací. Migrace není lidské právo, zdůraznil Babiš. Pakt podle něj sice lidem dává obecné právo na migraci, už ale neřeší, jestli pak migranti budou u nás mít právo pracovat, chodit do školy nebo pobírat sociální dávky.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*