Štětino, z kovaného komunisty a konfidenta STB (agent Plavec) fašista jak řemen?

Štětino, z kovaného komunisty a konfidenta STB (agent Plavec) fašista jak řemen?

Všichni, kteří máme všeobecný přehled a zajímáme se o politiku, jistě známe aktuální situaci na východě Ukrajiny.

Myslím tím, opravdu aktuální stav válečného konfliktu v Doněcko-Luhansku.  Tedy pravdu a ne ty zcestné lži, které nám vnucují a neustále v zájmu USA podsouvají naše média v čele s prolhanou ČT, která byla mimochodem významně oceněna a kým jiným, než  protektorem Schapirem cenou za „objektivní zpravodajství“. Což sedí, ocenění si oprávněně za lháře roku ČT zaslouží. Já se o situaci na východě Ukrajiny  intenzivně zajímám, osobně jsem Doněckou lidovou republiku navštívila mám tam přátelé a denně aktuální informace o průběhu válečného konfliktu, na kterém se mimo jiné a ne zrovna málo podílí i naše vláda, která se hlásí k podpoře fašisty Porošenka a celý konflikt podporuje, jak finančně, tak dodávkami zbraní a tanků.

To vše mimochodem, jak jinak, než z našich daní.  Propaganda a lži, že působí na východě Ukrajiny ruská vojska, je opět jen trapný výmysl našich médií. Při dnešních vyspělých technologiích, satelitních sledováních , které jsou schopny přečíst i nápis na krabičce od zápalek, nejsou USA schopny doložit jediný snímek s ruskými vojsky. A jen tam mimochodem, kdyby ruská armáda „vlítla“ na Ukrajinu, tak je do týdne po válce a Porošenko a spol. už dávno visí.

Ovšem nic z toho asi nepředčí europoslance  a fašistu Štětinu ( TOP 09) , který vše korunuje tím, jak se veřejně hlásí a fotí s grupou hošanů, jejichž paže zdobí hákové kříže a jako dvorní dekoraci, aby byla fotodokumentace dokonalá mají fašistickou vlajku a znak AZOV. Vedle těchto propriet se pan europoslanec Štětina dle výrazu v jeho tváří cítí maximálně spokojený a je hrdý na to, že se ze své pozice europoslance zastupujícího náš stát,, hlásí právě k podpoře a propagaci fašismu. To, že tím páchá trestný čin je asi zbytečné zdůrazňovat. Ale imunita je holt imunita a „nadlidem“ je dovoleno vše i zabíjet… Totéž dělá i naše vláda, když podporuje jak finančně, tak dodávkami zbraní a tanků zabíjení civilistů v Doněcko-Luhansku.

Výrok pana Štětiny, kdy prohlásil , že „ten, kdo pořádá turné Alexandrovců, kolaboruje s ruskou armádou, protože Alexandrovci jsou příslušníci ruské armády“ svědčí o velkém deficitu jeho duševního zdraví. Na jedné straně tady máme válečný konflikt, který naše vláda podporuje, na straně druhé nešťastné civilní obyvatelstvo v Doněcko – Luhansku, které nemá s mocnými vládními činiteli co dočinění, ale doplácí nejvíce na plán USA, který je po celém světě od vzniku USA neměnný. Tedy vyvraždit, oslabit ekonomiku, zapříčinit chaos a občanskou válku a převzetí moci. A toto se děje pořád dokola ve všech zemích, které USA v důsledku své propadlé ekonomiky a snahy o záchranu dolaru po světě páchá.  

A my místo toho, abychom se poučili z chyb z minulosti, se necháme zatahovat do dalších a dalších a mnohem horších konfliktů a máme jen mlčet a čekat zda to přežijeme ? Copak je nutné, se pane Štětino vysmívat  a plivat do tváře všem obětem druhé světové války ? Vy, bývalý kovaný komunista, konfident STB jste najednou otočil a stal jste se fašistou ? Tak tomu říkám odezdi ke zdi.

Jeden větší extrém střídá druhý. A takoví lidé zastupují náš stát a národní zájmy v europarlamentu. Je opravdu nezbytné podílet se na hromadném neštěstí a chladnokrevně přihlížet tomu, jak i kvůli vám na východě Ukrajiny umírá civilní obyvatelstvo včetně dětí ? A to vše jen kvůli peněz a nenasytným zájmům USA ? 

Pane Štětino,  vládo, poslanci, ministři kolik je vám let a co máte za sebou, že jste nedospěli k tomu podstatnému. Copak vám nedochází, že víc a víc peněz vám zdraví a štěstí v životě nezaručí ? Není snad úkolem nás všech a smyslem našeho života, abychom byli především lidé ? Nemůžete přece od nás očekávat, že když se vy chováte jako lidské zrůdy, že se budeme s vámi ztotožňovat a podporovat vše, co pácháte. Tak naivní snad nejste. Je nutné, abychom proti vám vytvořili silnou opozici a navrátili naši zemi její původní tvář. Ostatně 80% vlastenců, kteří stojí za našim prezidentem Milošem Zemanem je dostatečně vypovídající odpověď pro ty, kteří nechtějí chápat v zájmu „služeb“ americké psychoadministativy… Takže nechápu, jak si psychopat Štětina může brát vůbec do úst našeho prezidenta Miloše Zemana a prohlašovat o něm, že je psychicky nemocný ! Zrovna ten, který by měl být v čele průvodu těch psychopatů a užitečných poskoků USA a EU…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Štětino, z kovaného komunisty a konfidenta STB (agent Plavec) fašista jak řemen?

 • http://www.eppgroup.eu/cs/press-release/Mariupol%3A-%C5%A0t%C4%9Btina-nav%C5%A1t%C3%ADvil-ukrajinsk%C3%A9-dobrovoln%C3%ADky

  štětina propaguje ukrajinské fašisty z našich daní:

  “Cílem mé cesty bylo poznat osobně vojenské záměry a politické postoje dobrovolnických uskupení. Dlouhodobě je sleduji a považuji za nutné postavit se proti ruským dezinformacím,“ řekl Jaromír Štětina, spisovatel a bývalý dlouholetý válečný zpravodaj, který v současné době zastává post místopředsedy podvýboru Evropského parlamentu pro obranu a bezpečnost

  http://www.ragauian.cz/informacni-valka-o-ukrajine-3-na-ukrajine-kvete-fasismus/

  Němci si v něm dělají legraci z mediálního lhaní o Ukrajině — v tzv. mainstreamových informačních kanálech se pravdu rozhodně nedozvíte 🙁 Kdypak se i u nás najde někdo, kdo bude mít odvahu veřejně říct těm co nám vládnou »Jste lháři«?

 • díky za výborný text a prosím ještě tu fotku, myslím že by mohla pomoci pochopit, těm co to nechápou… o co tu doopravdy jde…

  prosím

 • Chtěl bych znát třídní strukturu těch blbců, kteří toho odporného politického chameleóna při volbách vynesli až do europarlamentu. i když je o něm známo, že byl zarytým komunistou a nomenklaturním kádrem minulého režimu, přítelem Ruska i konfidentem STB. S jeho velmi ponurou minulostí by logicky neměl mít při žádných volbách šanci na zvolení, přesto se dostal dvakrát do senátu a dokonce to dotáhl i do Bruselu. Obyčejní lidé mu hlasy nedávali (i když výjimky se určitě našly) a pražská kavárna nedisponuje tolika hlasy, takže to vypadá buď na prvovoliče a mlaďochy anebo podnikatelé a živnostníky.

 • Štetina /Top09/ je stejně odporná krvelačná zrůda jako Šavčenková. Nejhorší jsou ti zapalení, ještě za Bolševika kovaní vlastizrádci a kolaboranti! A Sobotkova psychopatická vláda ještě tento fašistický režim na Ukrajině podporuje!!!! Je to odporně nechutný a zato se budeš Sobotko lidu zodpovídat!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*