Štětino-ty kolaborující soudruhu. To měli v Bohnicích vycházky, že jsi udal Nelu Liskovou??

Štětino-ty kolaborující soudruhu. To měli v Bohnicích vycházky, že jsi udal Nelu Liskovou??

To, co jsi učinil je vskutku důkazem tvé ubohosti, řiťolezení a pokrytectví. Možná, že se mýlím, ale mohla by to u tebe být i stařecká demence nebo následky ozáření z Černobylu. Nevím, ale přijde mi, že dělat takto ostudu České republice a národům v ní žijícím je lidově řečeno už na přes držku. Jak může takový pokrytec a křivák zastupovat zájmy ČR v Bruselu?? Možná je to však dobře, že jsi tak učinil a Nelu Liskovou sprostě udal, protože jsi odhalil veřejně praktiky užívané TOP a STAN.

Panu Štětinovi výrazně vadí, že Nela Lisková se stala konzulkou Doněcké lidové republiky a proto ji udal. Možná, že kdyby jeho udělali konzulem, tak by se nedělo nic. Zcela otevřeně nazývá lidi, kteří nechtějí být součástí k fašismu směřující Ukrajiny separatisty. Víte pane Štětino-lepší být separatistou, než žít pod hákovým křížem. Naše média rázně popírají inklinaci Ukrajiny k fašismu a totéž platí o Vás a ostatních politicích, ale my víme, že lžete. Mnoho lidí už přivezlo dokumenty dokazující fašizaci Ukrajiny. Vlajka s hákovým křížem a jiné fašistické symboly se tam používají více než Ukrajinská státní vlajka. Poslanec parlamentu Zdeněk Ondráček zveřejnil na FB přehršel fotografií dokladující tento stav. Bohužel média mlčí, protože říci pravdu nesmějí. Otázkou je, jak byste se k problému stavěl, kdyby Vám zakazovali rodný jazyk, či Vás pasovali do role člověka patřícího k podřadnému národu. Myslím, že pak by Vás humor přešel a možná i vy byste se stal separatistou..

Já osobně skládám lidu Doněcké lidové republiky hlubokou poklonu a to za jejich neskonalou odvahu. Oni odmítli zcela jasně podřízení se diktátu Kieva a USA. Jsou daleko chudším národem než my Češi, ale neprodali za Jidášský groš svůj jazyk, svoji kulturu, své děti a matky. To my Češi jsme skrze politiky jako jste vy pane Štětino jen ubohé prodejné kurvy. V tomto směru se skutečně Český národ má hodně co učit a bohužel na tuto českou slabost politici spoléhají a těží z ní.

Váš přístup pane Štětino má však zásadní vadu na kráse. Nikdo Vás už nebere vážně. Jste jen pokřivený politický prostitut, jenž je oportunistou až do morku kosti. Vy byste lízal prdel i muslimům kdyby z toho káply prachy a moc. Osobně se za Vás skutečně stydím, protože děláte lidu ČR mezinárodní ostudu a je mi stydno i za to, že takový kolaborant jako vy, se neštítil nazývati se komunistou. Přesně kvůli takovým jako jste vy a třeba pan Dlouhý ryje Český národ držkou v zemi. Takoví jako vy a Dlouhý zneužívali socialismus ke svému prospěchu a dnes jste přisátí na kapitalismus, přičemž dále žijete na úkor spoluobčanů a vůbec se nestydíte za ta hovna, jenž lidu předhazujete si nechat královsky platit. Dle mého patříte před lidový soud a ke zdi. Krysu nelze převychovat.

Možná si myslíte pane Štětino, že jsou lidé tak hloupí, ale nemylte se-lidé vědí-jen zatím mlčí. Jste v partaji, kde je šéfem člověk s vazbami na fašisty. Ano je to Schwarzenberg. Je dostatečně prokázáno spojení rodiny Schwarzenbergů s nacisty skrze fašistickou organizaci Vlajka, která měla vazby na NSDAP. O Hermanovi se také vyskytly názory, že inklinuje k fašismu a asi na tom něco bude, když se objímá s Posseltem. Hájíte pane Štětino Havla, ale i tam existuje mnoho materiálů hovořících o propojení jeho rodiny s nacisty. Proto tolik podporujete Porošenka a fašizující tendence Ukrajiny?? Děláte tam novou fašistickou základnu?? Jakému to sloužíte pánovi pane Štětino-vy bývalý komunista srdcem i duší?? Domnívám se, že kdyby se psal rok 1945 tak jdete ke zdi a bez soudu. Domnívám se tedy, že nemáte žádné právo brát si do své pokřivené huby Nelu Liskovou, která má snahu napravit to, co vy jste zkurvili.

Myslím, že Nelu Liskovou nevyvede z konceptu výkřik do tmy jakéhosi Štětiny kterým lze jen pohrdat. Přeji Vám paní Nelo hodně odvahy v boji s prasaty a věřte-máte mé sympatie.

Na laskavém čtenáři ponechám zhodnocení osoby pana Štětiny, lžipartaje do které patří, ale i Nely Liskové.

 

(Jaromír Štětina Foto: top09.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Pane Lubajs, to je pravda, nebot dnes je fašismus podporovaný ze západu proti Rusku/Ukrajina,pobaltské země, možná Polsko/, i různými neziskovkami pana Sorose, ale vyhraje-li prezidentské volby v USA Trump, tak se může hodně změnit a toho se fašisté typu Plavce nejvíce bojí!

  • Milý Čechu, kdyby jste jen tušil, jakou podporu mají kreatury z TOP09, včetně Štětiny od mladých lidí studentských let a hlavně veškeré pražské a brněnské zlaté mládeže, tak by jste s tou předpovědí konce TOP09 na smetišti dějin tolik nepočítal. A to ještě TOP09 má za sebou celý ansámbl pražské kavárny, bude ji opět volit také většina podnikatelů, živnostníků a různých intelektuálů z Prahy, Brna a středních Čech. Teď se ještě TOPka zaměřuje se svými sliby prý radikálního zvýšení příjmů na zdravotníky, což jsou další potencionální voliči napříč celou zemí. No, já bych ty zm*dy z TOP09 ještě úplně neodpisoval.

  • Jaromím Štětina krycím jménem/stb-plavec/, snad ani nejde nazvat člověkem, nebot to co dělá, není lidské ale zrůdné! Neštítí se ničeho a za pár doláčů a euráčů bude nenávidět cokoliv i když to nedávno ještě chválil. Naštěstí je to nyní straník fašistické TOP09 a tato strana brzy zkončí na smetišti dějin a k tomu napomáhá svým chováním i Plavec!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*