Stejně jako drogový závislák prodává rodinné dědictví, korporátní vláda USA si kupuje čas

Stejně jako drogový závislák prodává rodinné dědictví, korporátní vláda USA si kupuje čas

472

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.Korporátní vláda USA a mafiánské rodiny, které ji vlastní dosáhli toho, že 17. října byl odložen její pád, takže jednali jako drogově závislý člověk, který prodává rodinné starožitnosti jenom proto, aby měl svou dávku na další den. Například – podle zdrojů z Pentagonu – prodali množství helikoptér poslední generace jako Blackhawk a Apache číňanům za nezjištěnou sumu. Částečné potvrzení toho se může najít na těchto stránkách:

http://theaviationist.com/2013/10/14/apache-clone/ # . UmIB3RC1vfk

Tyhle fašistické rodiny taktéž prodali hodně křižujících raket a svazky bomb totalitním monarchiím v Perském Zálivu.

http://rt.com/news/us-gulf-bombs-missiles-357/

Rothschildovská odnož těchto rodin, za sebe, došla k dohodě, aby číňané postavili nukleární francouzské reaktory pochybné kvality a důvěry v Anglii, podle mediálních zdrojů, ale i MI5.

Taktéž, podle zdrojů MI5, budou platit číňanům dvojnásobnou cenu za energii produkovanou těmito reaktory. To je dobrý signál toho, že kabala konečně získala peníze (které dluží) pro číňany, výměnou za slib, že je nějak vyždímá britským uživatelům energie později.

http://www.ft.com/intl/cms/s/0/b4fc6f32-36f0-11e3-9603-00144feab7de.html # axzz2i8UJ4C00

Ve stejném čase v japonsku, vládnoucí otroci, kteří řídí zemi ve jménu mafiánských sabatejských západních rodin, jsou ve stavu paniky, podle zdrojů císařské rodiny. Řekli, že to co je vystrašilo je více než 100 požadavků uvedených do chodu, které reklamují, že aktuální Abeho vláda ukradla poslední volby. Výsledkem je, že zednáři v Japonsku, vedení jedním indickým šlechticem, požadovali mírová vyjednávání s japonskými patrioty, kteří bojují za osvobození své země, tvrdí zdroje.

Různé agentky byly v posledním týdnu vyslány, aby navštívili Společnost Bílého Draka, každá se slovy „Illuminati“ v první vyslovené frázi. Říkali, že je vyslal – což bylo potvrzrno – Vatikán, japonská otrocká vláda nebo čínská vláda.

Zatímco jdou tyto příběhy do tiskárny, tenhle pisatel přijmul telefonický rozhovor jednoho zdroje z japonské vlády vysoké úrovně, který mu řekl, že rodina Draka osvobodila fondy ve více než 180 zemích. Řekli, že viditelné znamení toho by bylo vyhlášení ruské vlády, která by nabízela zdravotnické služby zdarma všem svým občanům. Až doteďka, žádná z oficiálních ruských webových stránek neučinila toto prohlášení.

Taktéž byla jedna nabídka platit tomuto pisateli víc jak 30.000 dolarů za měsíc – z peněz rodiny Draka – na placení novinářské a investigativní činnosti. Doteďka se žádné peníze neobjevily. Jenže bylo tolik prohlášení tohoto typu v posledních letech, že tento hovor je nutné považovat spíše za rozšiřování dezinformací, než jakýkoliv reálný úmysl na zlepšení.

Nicméně, v nejlepším případě tyto metody ukazují, že kabalistická vláda v Japonsku je čím dál tím víc nervóznější. Quazi – bankrot Spojených Států minulý týden je opravdu hluboce vyděsil, říkají vládní japonské zdroje. Taktéž vzrůstá určité chápání toho, že vláda USA, která prodává nejmodernější zbraně poslední generace Číně, a na druhé straně ukazuje známky vzdání se, nebude chránit Japonsko v případné válce proti Číně.

Na západě je mnoho opravdových signálů, stran vlád kontrolovaných kabalou, vzdání se Číně. Navíc tím, že dovolili číňanům stavět francouzské atomové elektrárny, Rothschildové také otevřeli centrum Londýna bankovním čínským zájmům. Čínské banky můžou ustanovit filiálky ve Spojeném Království, a bude povoleno přímé obchodování mezi renminbi a librou šterlinků. Taktéž se startuje první čínská offshore banka, podle zdrojů rodiny Rothschild a mediálních zpráv.

http://rt.com/business/china-uk-banking-rules-220/

Na straně bankovní oligarchie Spojených Států taktéž rostou známky toho, že něco moc divného se děje v bance JP Morgan Chase, kontrolované Rothschildy. Banka prodala budovu (svoje sídlo), postavenou Davidem Rockefellerem stejně jako sídlo Chase Manhattan Bank, číňanům. Tato banka má ve svém podzemí největší sklep plný zlata na světě.

http://www.zerohedge.com/news/2013-10-18/chinas-largest-conglomerate-buys-building-houses-jpmorgans-gold-vault

Taktéž současně JP Morgan prodal všechny své spoluúčasti v krátkodobých certifikátech Pokladu Spojených Států.

http://www.huffingtonpost.com/2013/10/10/jpmorgan-chase-government-debt-sells_n_4080996.html

A nakonec máme jedno prohlášení z JP Morgan Chase omezovat výběry hotovosti a elektronické převody peněz ze Spojených Států.

http://voiceofrussia.com/news/2013_10_17/JP-Morgan-Chase-to-limit-cash-withdrawals-bank-officials-say-0524/

Nejlepší zhodnocení toho, co je za tím vším je, že, americká větev Fedu prodala největší banku Spojených Států čínským zájmům, jen pro to, aby si zachovali svoje vrávorající impérium ještě několik dalších měsíců. Limitované výběry hotovostí můžou být určeny k tomu, aby garantizovali, že číňané nedostanou pouze prázdnou skořápku, když se přestěhují pro dožadování se svých prémii.

Další velký vyskytnuvší se zdroj financování pro Fed, se zdá být Írán. Opakované oteplení vztahů mezi zeměmi G-7 a Íránem přináší rozmrazení 50 miliard dolarů v íránské měně, podle webu Debka, který je propojen s Mossadem. Není pochyb, že tyto peníze pomůžou Fedu pokračovat v jejich podrazech o trošku dýl.

http://www.debka.com/article/23370/Obama%E2%80%99s-potential-release-of-12bn-of-frozen-Iranian-assets-would-be-followed-by-35-billion-from-Europe

Taktéž se stala zásadní změna v geopolitických prioritách západních zemí na Středním Východě. Vlády Turecka, Kataru a Jordánska zanechaly podpory proti-Assadovských rebelů, stejně, jako kabalisté ve Spojených Státech, Velké Británii a Francii.

http://www.debka.com/article/23374/Syrian-rebel-factions-in-deals-with-local-army-commanders—both-under-Al-Qaeda-assault-

Tyto změny můžou být viděny tak, že sionisté již nekontrolují politické tendence na Středním Východě, ale Vladimír Putin. Posledními baštami sionistického odporu v regionu se zdá být vláda Saúdské Arábie a nacistický Netanyahuův režim v Izraeli. Tito ještě pořád zapříčiňují vraždy a chaos, a musí být zaraženi tak rychle, jak je to jen možné.

Všechny tyto změny a dřívější prohlášení přišly mezi 30. zářím a 17. říjnem, dnem, kdy měli konečně najít peníze, nebo vyhlásit bankrot.

Tak teď můžou tak akorát prodat číňanům „district of Columbia“, včetně Washingtonu DC a všechny své politiky a prostituty, pro to, aby je použili jako základu pro své operace v Severní Americe, stejně tak, jako to udělali britové v Hong Kongu po opiových válkách.

Očekáváme, že předtím, než k tomu dojde, armáda Spojených Států bude mít dostatečné „koule“ na to, aby znárodnila Federální Rezervy spolu s velkýma bankama, které vlastní. Potom může vyprovodit všechny kontraktované šašky ve Washigtonu DC, obnovit Republiku Spojených Států Amerických a znovuvyjednat své vnější dluhy. Židovský lid taktéž může znovuobnovit svoji vlastní čest skrze odstranění nacistické moci Izraele.

 

Zdroj a komentáře  angličtině: http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině: http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

vyšlo na : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*