Stažení USA ze Sýrie rozzuřilo satanisty a agenty Nového světového řádu

Stažení USA ze Sýrie rozzuřilo satanisty a agenty Nového světového řádu

Agenti Nového světového řádu, satanisté a etničtí čističi panikaří od doby, co Donald Trump oznámil stažení amerických vojsk ze Sýrie. Abe Greenwald z časopisu Neocon Commentary okamžitě napsal článek s názvem „Yes, Our Unpopular Wars Are Worth It.“

Satanista Max Boot napsal pro deník Washington Post, že „Trumpovo překvapivé stažení ze Sýrie je obrovský vánoční dárek pro naše nepřátele“. Proč se Trump stahuje ze Sýrie? No, Boot má proto údajně „logickou“ odpověď:

„Proč by to Trump udělal? Kdo ví? Vzhledem k tomu, že jedná v rozporu se svými poradci, očividně to není výsledek běžného politického procesu. Toto je Trumpova doktrína v procesu: Trump dělá, co chce. Mohlo by to být založeno na základě toho, co měl na snídani – nebo by v tom mohlo být něco ještě více zlověstného.“Boot nám nikdy neřekne, že drtivá většina Američanů nikdy nechtěla americké vojsko v Sýrii. Ale jeho vyšinuté hodnocení dosáhlo kritického šílenství mezi neokonzervativci a sionisty. Sionistická loutka a etnický čistič Lindsey Graham uvedl: „Stažení tak malé americké jednotky ze Sýrie by bylo obrovskou chybou, pobodnou té, kterou chtěl učinit Obama. Graham dále uvedl:

„Učiníme (Trumpovu) administrativu odpovědnou za toto rozhodnutí. Kdyby to udělal Obama, všichni bychom šíleli, protože je to tak špatný nápad. Úkolem Kongresu je udržet odpovědnost exekutivy. On je vrchní velitel, ale musí být zodpovědný za své rozhodnutí. A chci diskuzi, co nejdříve.“

Senátorka Jeanne Shaheen prohlásila: „Jsem velmi zklamaná. Co jsem slyšela v době, kdy jsem byla v Sýrii, bylo, že boj proti ISIS probíhal velmi dobře, byli tam bojovníci ISIS, kteří šli do podzemí. A proto myslím, že pokud odejdeme, dáme jim příležitost, aby se vrátili. A také jsme přenechali vliv v Sýrii Íránu, Rusku a Asadovi způsobem, který není pro Spojené státy dobrý.“

Senátor Marco Rubio souhlasil s těmito tvrzeními a uvedl, že „rozhodnutí stáhnout se ze Sýrie“ je obrovská chyba. Tato závažná chyba, „bude mít vážné důsledky pro USA a Izrael a bude mít velký prospěch pro ISIS, Írán a Hizballáh“.

Nic nemůže být dál od pravdy. Lidé jako Graham a Rubio se nesetkali s válkou, která by se jim nelíbila. Základní problémy těchto šílených tvrzení jsou zde podrobně popsané. Za prvé, Jak Spojené státy, tak i Izrael podporují ISIS a další teroristické skupiny po celém Středním východě, zejména v Sýrii. Mějte na paměti, že izraelský velvyslanec Michael Oren jednoznačně vyjádřil názor, že je Izrael více ochotný podporovat teroristy a „špatné chlapce“ v Sýrii, než aby umožnil vládě prezidenta Asada prosperovat a přežít.

Za druhé, satanisté jako Graham nikdy nepočítají náklady na věčné války na Středním východě! Jak vypočítal Watsonův institut na Brownově univerzitě, Spojené státy už od 11. září 2011 utratily téměř šest trilionů dolarů na věčné války na Středním východě. Nemohli by ty peníze utratit na přestavbu Ameriky? Nemohli by je použít, aby zvýšili průměrným osobám životní minimum?

Satanistům nikdy nechybí finanční prostředky na věčné války, ale vždy si stěžují, že nemají dostatečné finanční prostředky na sociální zabezpečení, vzdělání, zdravotní péči a co je ještě důležitější, na to, aby zvýšili průměrným Američanům životní minimum.

Posledním bodem je, že Asad, Írán a Rusko bojují proti skutečným teroristickým buňkám v Sýrii, nikoli v USA nebo v Izraeli. Stručně řečeno, i když je Trump blázen a je nepředvídatelný, měl pravdu, když řekl, že chce stáhnout americké vojáky ze Sýrie. Jen doufejme, že tentokrát dodrží svůj slib.   

Ale slušní Američané, jak zdůraznil můj drahý přítel a kolega Mark Dankof, se musí omluvit drahým lidem v Sýrii. „Měli bychom se zaměřit na saúdský a izraelský režim,“ řekl Dankof. „Už nás nepovedou k jedné věčné válce za druhou na Středním východě.

„Nemějme už žádné další války pro Izrael,“ řekl Dankof. Velká většina Američanů, včetně tohoto spisovatele a lidí, se s tím zcela shodne. Možná, že v roce 2019 nastane čas, aby americký lid řekl režimu v Tel Avivu, že „už toho máme dost“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Stažení USA ze Sýrie rozzuřilo satanisty a agenty Nového světového řádu

  • Vyzbrojme TY, kteří chtějí válčit, ať si to zajedou osobně vyzkoušet !! Z teplíčka obýváku se to válčí, že?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*