Stát velkou měrou musí přestat dotovat neziskové organizace

Stát velkou měrou musí přestat dotovat neziskové organizace

Žel musíme konstatovat, že většina neziskových organizací jsou přisáté na státním rozpočtu. Většina neziskovýh organizací plní politickou úlohu, která je zaobalena například pod humanitární činnost

Stačí zmínit jen to, jak různé neziskové organizace se velkou měrou podílí na státních převratech – barevných revolucí. Viz Ukrajina. Tyto pokusy zaznamenává i Rusko, či Čína, které účinně na diplomatickém poli bojují vůči neziskovkám, které jsou placené ze zahraničního kapitálu.

Bohužel Česká republika v boji proti neziskovému sektoru efektivně nebojuje. Stačí vzít v potaz už jen to, že neziskové organizace sídlící v ČR škodí zájmům republiky. A to například tím, že pomáhají takzvaným uprchlíkům. Tyto neziskovky už jsou tak zpolitizované, že si dovolují kritizovat i tuzemské vrcholné politiky, včetně prezidenta Zemana, který je dlouho těmto neziskovám takzvaně trnem v oku.

Samozřejmě, že tyto neziskovky budou podporat Jiřího Drahoše, či Horáčka, který má kontroverzní minulost. Tyto oba dva kandidáti na prezidenta jsou jen bílými koňmi řízenými ze zahraničí. Stačí poukázat na to, jaké na veřejnosti mají názory. Například Drahoš, který se neustále označuje za demokrata, by v žádném případě nedovolil demokratické referendum o vystoupení ČR z EU, či by nejradši rozmístil cizí armády NATO v republice. A to už raději nemluvím o tom, že Drahoš má pochopení pro činy teroristů bratří Mašínů.

ČR musí být stejně „tvrdá“ na neziskovky se zahraničním zázemím, tak, jako Rusko, Čína či USA. Tyto neziskovky se musí odstavit od tučných dotací státu. Nelze nadále tolerovat činost zaměřenou vůči národním zájmům ČR.
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Stát velkou měrou musí přestat dotovat neziskové organizace

  • Když vidím jak TV s vekou oblibou zve ředitele neziskovky pro migraci pana Rozumka a on pindá své průpovídky zahalené jakoby do lásky a lidskosti tak v něm vidím dobrého lehkoživku, který zpívá podle zahraničních not, které jsou mu předepsány. Zřejmě je tak královsky placen jako paní Jourová. A na druhé straně v TV vidíme matku, která se stará o nemohoucího dospělého syna, který potřebuje celodenní péči a s kolika penězi tato matka musí za měsíc vyžít. Migranti prý budou dostávat 21.000 měsíčně. Proč? Protože záměrem NWO je smísit obyvatelstvo k jejímu zblbnutí a lehké ovladatelnosti. Všechny neziskovky dotované Sorosem mají jediný cíl a to je nastolení NWO. Vážím si pana Orbána, který se nestal poslušným politickým šaškem.

  • Kéž by. Ale nedojde k tomu. Neziskovky financované vládou EU a Sorosem ná ničí. jsou plné neomarxistů, co chtějí zničit západní civilizaci. A Soros je zloduch číslo jedna, jeho názory jsou skandální.

    http://www.epshark.cz/clanek/90

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*