Starověká egyptská mince údajně dokazuje, že mimozemšťani kdysi navštěvovali Zemi

Starověká egyptská mince údajně dokazuje, že mimozemšťani kdysi navštěvovali Zemi

Objev starověké mince v egyptském domě, který zobrazuje bytost podobnou mimozemšťanovi, je důkazem toho, že UFO a mimozemšťani navštěvovali Zemi v průběhu její historie, podle badatelů UFO.            

Vědci objevili v minulosti řadu mincí, které zobrazují „létající objekty“, ale objev, jako je ten, který ukážeme níže, se jeví jako konkrétní důkaz, že jsme byli skutečně mimozemšťany navštěvováni – před desítkami tisíc let.

Portál Ancient Code napsal:

Nově nalezená mince – která mimochodem obsahuje všechny správné složky pro to, aby byla označena jako falešná – vzbudila zájem mezi skeptiky a ufology, kteří debatují o jejím původu a autenticitě.Podle deníku thesun.co.uk, „během renovace domu v Egyptě někdo narazil na tajemnou minci, která vypadá, že ukazuje hlavu mimozemské bytosti s obrovskýma propadlýma očima, plešatou hlavou a tenkými tvářemi.“

Portál Mysterious Earth píše: „Skupina lidí, kteří pracovali na obnově domu v jižním Egyptě, našla řadu velmi vzácných mincí.“

Zatímco někteří okamžitě prohlásili, že se jedná o zdaleka nejlepší důkaz mimozemských návštěv, musíme se na chvíli pozastavit a podívat se na další možnosti.

Zatímco je přinejmenším senzací, nemusí nutně znamenat, že je autentická, ale pro tento případ ani falešná. Pravdou je, že při objevení podobných kontroverzí lidé spěchají, aby učinili závěry, aniž by zvážili všechny možnosti.

Pravdou je, že podrobné informace o minci „zobrazující mimozemskou bytost“ jsou extrémně omezené. Jediná informace, kterou máme, je, že byla objevena mezi „dalšími starověkými mincemi“ během renovace domu v Egyptě. Téměř všechny tyto mince mají nápis v latině, což samozřejmě znamená, že nepocházejí z Egypta, ale nejspíš od někud jinud.

Mince s tajemnou bytostí na jedné straně má na zadní straně vyryto „OPPORTUNUS Adest“, což v latině znamená „je zde právě včas“.

Zda je nově nalezená mince zobrazující mimozemskou bytost skutečná nebo ne, zůstává hlubokým tajemstvím. Nejpravděpodobnějším závěrem je, že mince jsou moderní padělek, neboť žádní odborníci tuto věc skutečně neověřili, neanalyzovali ani ji nezkoumali. Všechny informace pocházejí z různých webových stránek, které se nemohou shodnout na tom, co to je.

Zatímco tento příběh je přinejmenším fascinující, je těžké vyvodit, zda je skutečný.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*