Starosta z Řeporyjí nebo Žirinovský?

Starosta z Řeporyjí nebo Žirinovský?

Předem se omlouvám, že nyní velice často budu psát komentáře týkající se česko – ruských vztahů, ale na jedné straně narůstající podpora ze strany Macrona, itlaských politiků vládních i opozičních, kancléře i prezidenta Rakouska, kancléřky Německa a všech východoněmeckých zemských předsedů vlád, ale i toho bavorského ministarského předsedy i premiéra i prezidenta Maďarska z naší slavné EU a na druhé straně trvale tupé komenty pravicové opozice, pirátů a všech havlistických novinářů ve všech médiích nechápajících, že Rusko je v podstatě nejvýznamnější evropský velmoc, protože je i světovou geopolitickou (nikoliv ekonomickou) jedničkou, mě jako zakladatele dnes nejsilnější skupiny Přátel Ruska v České republice, čítající přes 12 000 členů… (Mimochodem, která strana to dnes má?) nutí, abych v rámci vyvažování té rusofóbie cosi zásadního pronesl.
Řekl bych, že podstatná část společnosti , ta normální, obyčejná, nepriviligovaná, musela mít pocit studu z toho, jak starosta Řeporyj vystupoval v onom šestiminutovém skeči pro ruskou televizi. Už jsem s tím otravný. Pro mě to bylo opět podobně jako nedávno u Procházkové trestným činem výtržnictví. Zostudil český národ, ne že je proti Rusům, ale jak se na celonárodním ruském televizním programu choval.Bohudík reagoval na něj známý ruský výtržník a lidový bavitel Žirinovský a svými úvahami, co měl či neměl Stalin dělat to pěkně solil.

Žirinovský je už dvacetiletá stálice ruské scény a i já ho zažil v Radě Evropy, že se mu všichni smáli. Je možné vidět i televizní záznamy, kdy z jeho vystoupení dostal Putin s Medveděvem nekontrolovatelný záchvat smíchu.

Žirinovskému se dá smát, ale Pavlu Novotnému ne.

Když tedy nachází i mezi politology, kteří mají ve tváři tik a jsou námi placeni za to, že šíří vůči Rusku nenávist, náš hrdina z Řeporyj plné pochopení, tak tedy v sobotu (do té doby čas nemám) podám trestní oznámení i na řeporyjského výtržníka.

To oznámení na Procházkovou zatím probíhá podle plánu…

Já jsem v pohodě…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*