Starosta NY: Islámský terorismus je „mizivě vzácný“, žádám více muslimských migrantů!

Starosta NY: Islámský terorismus je „mizivě vzácný“, žádám více muslimských migrantů!

Jak vzácný je pojem „mizivě“ vzácný? Jaký stupeň džihádského terorismu je přijatelný, pokud jde o Blasia? Pokud by byli lidé otráveni čokoládovou tyčinkou a společnost by odmítla tuto tyčinku stáhnout z pultů, protože by případy otrávených lidí byly „mizivé vzácné“, koupili byste si tuto čokoládovou tyčinku?

De Blasio by asi raději viděl zavražděné Newyorčany islámskými džihádisty, než aby urazil své muslimské voliče.

V důsledku radikálního islámského útoku v New Yorku, starosta města Bill de Blasio řekl občanům, aby se nebáli hrozby džihádistického násilí a usilovali o ještě více sporně prověřených migrantů, kteří mají být přesídleni do Spojených států.

De Blasio a starostové Londýna a Paříže jsou spoluautoři úvodníku, v němž uvedli, že terorismus páchaný uprchlíky je „mizivě vzácný“.

Tyto komentáře nebudou pravděpodobně přijaty veřejností velmi dobře, krátce po útocích v USA. Policie v pondělí zatkla Ahmad Khan Rahamiho po přestřelce v New Jersey. Úřady tvrdí, že je zodpovědný za odpálení bomb v New Yorku a poblíž místa charitativního běhu v New Jersey.

Rahami není uprchlík- on je naturalizovaným občanem, protože se s rodinou přestěhoval do Spojených států z Afghánistánu. Jeho známí tvrdí, že se vrátit z jeho cesty z Pákistánu jako jiný člověk, najednou začal být zbožný a začal nosit tradiční muslimské šaty, podle deníku New York Times.

Nejméně 100 občanů odsouzených z obvinění spojených s terorismem se stali naturalizovaní občané po vstupu prostřednictvím některého z amerických  imigračních programů. Nejméně 24 odsouzených byli uprchlíci a 17 byli v Americe narozené děti imigrantů. Nejméně 33 z nich přišlo na základě víza a zůstali v zemi i poté, co jeho platnost vypršela.

 

( Lifezette/svobodnenoviny.eu Starosta města New York Bill de Blasio Foto: AFP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*