Stane-li se Trump prezidentem…

Stane-li se Trump prezidentem…

Nemusíme sice jančit z amerických prezidentských voleb, ovšem druhým extrémem by bylo je ignorovat.

USA v posledním čtvrt století diktovala Západu a tedy i nám, zahajovala války dle libosti, svrhávala převraty jednu znelíbenou hlavu státu za druhou.

Výsledek je jasný: rozvrácený nejen Blízký východ, expanze islamistů všeho druhu a milióny uprchlíků.

Kdyby se neobjevil Donald Trump, člověk by nevěřil, že se může v Americe objevit politik, který je k zahraniční politice své zemi stejně otevřeně kritický jako např. stoupenci skupiny, kterou jsem před dvěma roky založil, tj. Přátel Ruska v České republice.

Donald Trump Foto: donaldjtrump.com
Donald Trump Foto: donaldjtrump.com

Trump odsuzuje odstranění Hussajna či Kadáfího, Trump odsuzuje všechny zbytečné války, které USA vedly, Trump rozhodně nesouhlasí s tím, že USA a EU provedly na Ukrajině převrat.

A úplně na tvrdo: Trump se chce přátelsky domluvit s Putinem, kterého respektuje, odmítá zahájit jakoukoliv válku a soustředit se rozumně na vnitřní problémy USA.

Zatímco Clintonová spolu s manželem podporovala bombardování Jugoslávie, podporu islamistických a teroristických oddílů v Kosovu či přemluvila Obamu k absurdním útokům proti Libyii a těší se, jak bude bombardovat Irán, Trump, ač vypadá jako ostrý chlap, chce mír. Nelíbí se mu úplně Čína, ale s Putinem se rozhodně chce dohodnout. A zdá se, že jejich náklonnost je vzájemná.

Říká se : Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil.

Jak věci dopadnou, nikdo neví.

Ovšem věci jsou v zásadě jasné.

Republikán Trump znamená pro svět mír, demokratka Clintonová znamená nebezpečnou vojenskou konfrontaci.

Naši havlisté, novináři i politici, počínaje Sobotkou, konče Kalouskem budou držet palce Clintonové.

Stane-li se Trump prezidentem, bude to vítězství míru, Putina a porážka vojenské konfrontace, Camerónů, Merkelových či Sobotků, zvítězí-li Clintonová budeme minimálně balancovat na hraně 3. světové války.

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Já si myslím, že už je stejně rozhodnuto kdo bude prezidentem. Přece Clintonová neboť je schválena Bilderbergem a ostatními 2 spolky. Vždyť se to přece dá zařídit i kdyby prohrávala . Lid šílí , volají a jásají, ale výsledek je už předem naplánován. Aspoň si to tak myslím. Tajné společnosti USA silně inklinují k černé magii. A nový světový řád, který si chystají pro sebe a vyvolené bude mít za následek i jejich konec. Je to jedno velké světové divadlo, lidé si myslí, že rozhodují, ale režiséři už rozhodli, běžní lidé jsou pouhým komparsem, ale aspoň si myslí na chvílí, že na nich záleží.

 • Trump to každopádně bude mít těžké, budou se ho snažit nejedním způsobem odstranit. Je možné zákulisní síly US porazit, jako prezident – vrchní velitel armády ten boj může vyhrát pokud udeří rychle a přesně.

 • Ano, pokud pan Trump ve volbach zvitezi a ja mu vitezstvi s celeho srdce preji,bude mit proti sobe dosti grazlu,kteri si budou prat aby radeji nezil! Amerika jiz davno neni Amerikou,ktera byla vzorem demokracie a blahobytu,Amerika se stala pod vedenim sionisticke lobby , prodejnych americkych politiku a take prezidentu,ktere si zvolily prave sionisticke zbohatlicke kruhy, skutecnou osou zla a nebezpecim pro cele lidstvo! Musime panu Trumpovi prat jen to nejlepsi a doufat,ze bude obklopem lidmi jeho smysleni,kteri mu take poskytnou ochranu,aby mohl celou Ameriku zreformovat!Vzdyt i evropsti oligarchove maji velky vzor v nenazranych americkych kongresmanech a ruznych tajnych spolecnostech,ktere Ameriku financne a politicky naprosto ovladaji.

 • Naprosto správný a logický přístup, se kterým musí souhlasit každý normálně uvažující člověk, který chce žít v míru. Co sledují všichni hlupáci i z řad obyčejných lidí na celám světě – tedy i u nás, tak to je opravdu logickým rozumem nepochopitelné.
  Nejspíš se už nemohou dočkat okamžiku, kdy nás zavalí a zmasakrují milióny nelegálních migrantů, nebo ještě lépe – kdy nás všechny spálín výbuchy atomových zbraní.
  Mnozí z těch příznivců jsou uvedeni na výplatních listinách zrádných neziskovek, někteří umožná někým vydíráni, ale existuje i armáda hlupáků z přesvědčení. Soudnému člověku ale musí být jasné, že nastane -li opravdu pro nás nějaká katastrofa, budeme na tom všichni úplně stejně.
  Proto musíme panu Trumpovi, ať již je jeho osoba jakkoli kontroverzní, držet palce. V případě, že v této volbě uspějě a domluví se s panem Putinem, bude to vítězství lidí na celé planetě.

 • Pokud by Trump vyhrál, CIA bude mít práci. Nevěřím na konspirace, že za jeho atentátem stála Moskva nebo Peking, dokonce i Pchjongjang, věřím na americkou historii nepohodlných vlastních prezidentů USA!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*