Spojené státy tají pravdu o sestřelení malajsijského letadla

Spojené státy tají pravdu o sestřelení malajsijského letadla

Bývalý americký zákonodárce Ron Paul tvrdí, že Washington „ukrývá“ pravdu o sestřelení malajsijského osobního letadla na východě Ukrajiny.

Americká vláda se podivně uklidnila ohledně obvinění, že Rusko a jeho spojenci stojí za sestřelením malajsijského letadla protiletadlovou střelou BUK,“ napsal Paul v článku publikovaném ve čtvrtek na Voices of Liberty .

Ron-Paul

Let MH-17 malajsijských aerolinií havaroval na východě Ukrajiny 17. července a na místě zemřelo všech 298 lidí, kteří byli na palubě. Letadlo bylo na cestě z holandského hlavního města Amsterdamu do Kuala Lumpur. K nehodě došlo ve výšce 10 km nad východní Ukrajinou.

Američtí představitelé tvrdí, že byl letoun sestřelen raketou vystřelenou pro-ruskými silami na Ukrajině, ale prezident Putin prohlásil, že je toto tvrzení neopodstatněné, protože USA nepředložily žádný důkaz, který by to potvrzoval.

Je těžké uvěřit, že USA, se všemi jejich špionážními družicemi, které jsou k dispozici pro sledování veškerého dění na Ukrajině, nemají k dispozici přímý důkaz, který by to dokázal,“ uvádí bývalý kongresman.

Když jsou důkazy v rozporu s obviněním naší vlády, důkazy nikdy nejsou odhaleny veřejnosti z důvodů národní bezpečnosti, samozřejmě. Některé nezávislé zdroje tvrdí, že místo havárie odhalilo důkazy, že díry po kulkách mohly pocházet ze stíhačky. Je-li to pravda, byla by v tom zapletená západní Ukrajina,“ dodal.

Paul také odsoudil americké představitele za to, že nechtějí odhalit pravdu. „Škoda, že se nemůžeme spolehnout na naši vládu, aby nám řekli pravdu a ukázali nám důkazy,“ napsal. „Jsem přesvědčen, že ví mnohem více, než nám tvrdí.“


Washington a Moskva jsou na kordy přes krizi na Ukrajině. Spojené státy obviňují Rusko z podpory a vyzbrojování pro-ruských vojsk na východě Ukrajiny. Kreml to důrazně odmítá.

zdroj : http://www.presstv.ir

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*