Spojené státy schválily k pěstování první geneticky modifikované brambory

Spojené státy schválily k pěstování první geneticky modifikované brambory

Mezitím co v USA zuří bitva kvůli označování geneticky modifikovaných organismů, které podporuje 96 procent národa, americké Ministerstvo zahraničí (USDA) oznámilo na úkor veřejného mínění, že dalo zelenou prvním geneticky modifikovaným bramborám pro komerční pěstování.

Pokračující intenzivně dokumentovaný vztah mezi hlavními větvemi vlády a biotechnologickými korporacemi v USA, a také poslední akce ze strany odboru zemědělství jdou ruku v ruce se zprávami, které vám přinášíme téměř dva roky a které odhalují, jak představitelé Spojených států skutečně ohrožují národy jejich obchodními válkami proti těm, kteří nepřijmou geneticky modifikované plodiny od společnosti Monsanto.

Genetically Modified Potatoes Get Green Light in France

Agentura Reuters informovala o tomto rozhodnutí, infikovat zásobování potravinami kmeny geneticky modifikovaných brambor, včetně skutečnosti, že výrobce této geneticky modifikované plodiny je hlavním dodavatelem hranolek pro firmu McDonald.

Oddělení zemědělství schválilo první geneticky modifikované brambory pro komerční pěstování ve Spojených státech, což pravděpodobně povede k rozpoutání hněvu u skupin, které brání umělé manipulaci s potravinami.


Brambory, vyvinuté společností J.R. Simplot Co, jsou navrženy tak, aby obsahovaly méně karcinogenu, který vzniká při smažení konvenčních brambor a jsou méně náchylné k modrání během přípravy. Společnost je hlavním dodavatelem mražených hranolek do fast-food gigantu společnosti McDonald.

Toto vládní schválení realizovat geneticky modifikované brambory v rámci komerčního zásobování potravinami jednoduše dokazuje, že je nutné dále tlačit v informačním boji proti biotechnologickým společnostem a geneticky modifikovaným organismům jako celku. Národ ví, že nechceme, aby bylo naše zásobování potravinami kontaminováno a naše ekologické farmy otráveny geneticky modifikovanými kmeny.

Opět, hlavní pobočka americké vlády ukázala, že raději postaví obrovské biotechnologické korporace do pozice finanční síly, než by zvážila touhy a zdraví veřejnosti.

zdroj : http://naturalsociety.com/us-approves-first-genetically-modified-potato-planting/

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články