Splnil Kuciak účel? Kiska, média a davy bouřili. Výsledek vyšetřování nula. Zkuste Putina!

Splnil Kuciak účel? Kiska, média a davy bouřili. Výsledek vyšetřování nula. Zkuste Putina!

Kriminalisté údajně opouštějí stopu, podle níž novináře zavraždila italská mafie. Ukazuje se tedy, že mediální štvanice, hřímání prezidenta Kisky a davů v ulicích byly založeny na lichém základě. Ajtakrajta, co teď s tím? Putin?

Mediální štvanice podpořená hřímáním slovenského EUhujer prezidenta Andreje Kisky (údajného filantropa, který zbohatl na splátkové společnosti) a davy lidí vypuštěných do ulic udělala své. Robert Fico (mimo jiné) odstoupil ze své pozice (byť se vláda možná nezměnila tak, jak si asi původně někteří slibovali).Obdobně jako po novičoku (Skripal skřípe. Dali jsme vám zločince, máte trest. To za vás mám vymýšlet i zločin?), (údajných či reálných) chemických útocích v Sýrii, sestřelení dopravního letadla nad Ukrajinou byl viník prakticky hned označen…Tady italská mafie napojená na současné vládní struktury. Hybajte do ulic! Zavražděný (údajně) mladý a nadějný investigativní novinář a jeho přítelkyně (budiž jim země lehká). Jde o svobodu slova… O naše hlídací psy…

Že mohlo jít o vraždu z vášně? Že se Kuciak mohl stát obětním beránkem (těch, kterým „sloužil“, těch, kteří mu třeba i poskytovali informace o daňových únicích vybraných podnikatelů) pro nastartování „slovenského Majdanu“ proti stávající vládě? Ale fuj, nepřemýšlejte nad nesmysly! Je to prakticky jasné…

Po italské mafii teď údajně kriminalisté sledují stopu albánské mafie… Hmm… následovat by mohla čínská mafie a na závěr trefa do černého… ruská mafie a ruští hackeři napojení na Putina a Kreml (samozřejmě podporovaní Assadem, Rúháním a Kim Čong-unem).

Vyšetřovatelům přeji hodně štěstí, nicméně obávám se, že zjistit, co se skutečně stalo, bude prakticky nemožné…

Zdroj (iDnes): Policie vyšetřování zpackala, tvrdí Kuciakův otec. Ve hře je albánská stopa

(Foto: TASR)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Splnil Kuciak účel? Kiska, média a davy bouřili. Výsledek vyšetřování nula. Zkuste Putina!

  • Je zajimave, ze kauza Skripalu ani Kuciaka nemaji pachatele. Je jaksi k nenalezeni, ackoliv treba v GB jsou vsude kamery. Jak dlouho jeste budou lidi oblbovat? Vysetrovatele pachaji zlociny sami, nebo jsou ochranci pachatelu prilis mocni, aby je vydali.
    Kauza Skripal mela demonizovat, poskodit a ocernit Rusko. Novicok to nebyl, protoze by oba museli zemrit! Zamer poskodit Rusko se sice zdaril, ale cela kauza a obvineni Mayove nejsou verohodne. V GB nasleduje vysetrovani Mayove, Rusove nejsou pripusteni.
    Zavrazdeni Kuciaka a jeho snoubenky melo vyvolat demonstrace a svrhnout vladu Fica, ktera nebyla zcela konformni jako lokaj k EU a USA. Proto se kladla falesna stopa k italske mafii. Ve skutecnosti mela vrazda vest k vymene vlady Fica za lokajskou vladu, ktera bude podporovat Kisku, verneho lokaje EU a USA. Vyjmout Slovensko z V4 bylo cilem. Zda se, ze Kiska brzy skonci, mel na prevratu velky podil a Slovaci ho demaskovali. Nova Slovenska vlada nepracuje proti lidu.

  • · Edit

    Pan Kuciak někomu nepříjemně šlapal na KUŘÍ OKA .NEJJEDNODUŠŠÍ ŘEŠENÍ-zbavit se ho –ZASTŘELIT!!! MARTINKA byla zřejmě v nesprávný čas na nesprávném místě.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*