Špion Skripal se stal nástrojem souboje velmocí, avšak pravda uniká.

Špion Skripal se stal nástrojem souboje velmocí, avšak pravda uniká.

Vážení přátelé, čtenáři a příznivci. Ačkoliv proti mé osobě tvrdě zasahuje cenzura, tak si dovolím takový malý komentář k události která cloumá zahraniční politikou a prací špionážních služeb. Jako bývalý armádní důstojník něco málo o této problematice vím a musím konstatovat, že zprávy médií, či vyjádření našich politiků mě přivádějí k smíchu. Proč se tomu musím smát???

Víte, když se k takovéto záležitosti vyjadřuje např. pan Stropnický nebo jiná nekompetentní esa, kteří znají práci špionáže a armády tak akorát z filmu nebo jen papouškují to, co jim ještě větší blb nakuká, tak se nelze nesmát. Je však ubohé, že je skrze takovouto událost manipulována veřejnost a veřejné mínění, přičemž není možné dobrat se skutečné pravdy. Tuto Vám totiž žádná špionážní služba nikdy nesdělí a když ano,tak je to s časovým odstupem třeba desítek let.

Je veřejně známo, že Skripal byl agent Ruské tajné služby a špion. Ví se také, že byl dvojitým agentem a tedy že pracoval i pro Britskou zpravodajskou službu. To je asi tak vše, co veřejnost, ale i vlády vědí, krom Britského a Ruského vedení. Sám Stropnický ví tak akorát velké prd a stejně na tom jsou i ostatní naši politici. Jejich návrhy na odvolání Ruských diplomatů jsou směšné a nemají kromě řiťolezení do zadku západu žádné reálné opodstatnění. Je to v podstatě obdoba tupého postupu naší biatlonové reprezentace, která aby lezla do řiti Američanům a Kanaďanům, tak odmítá jet na závody do Ruska kvůli údajné dopingové aféře. Co na tom, že tam ostatní reprezentace jedou. Jede tam Německo, Francie, Ukrajina, Švýcarsko a ostatní. Ono je to ale vcelku jedno, protože výsledky naší reprezentace nic moc. Stejně jako u USA a Kanady. Proč však nikdo neřekne, že 18 Ruských sportovců kteří byli obviněni z dopingu bylo tohoto obvinění zbaveno a doping nebyl prokázán. Proč toto ta naše skvělá a tak demokratická ČT lidem neřekne. Proč o tom média nepíší??? Je to jen proto, že tato skutečnost nezapadá do předem připraveného rámce dehonestační politiky vedené vůči Rusku. Jste si však vědomi toho, že je to podlé a ta nehorší špína???Víte-Skripal byl špion. Tuto práci si vybral a také dobře věděl, že při ní může přijít o život. Riziko ztráty života značně vzrostlo tím, že se stal dvojitým agentem. Jistě-bral za to peníze o kterých se nám ani nesnilo, ale dobře věděl jak to může skončit. Je vcelku běžné, že vrcholoví špioni jsou nakonec zavražděni a to buď lidmi vlastními nebo protivníkem. Z tohoto vlaku totiž nelze normálně jen tak vystoupit. Na těchto principech stojí všechny špionážní služby CIA, MI 5, MOSSAD, ale i naše BIS. Je používaná metodika obdobná jako u STB, jen je dnes ještě vyspělejší a možná agresivnější.

K zavraždění Skripala měly hlavní motiv Rusové, ale stejně tak i Britové pro které také pracoval. Je však snadno možné, že za vraždou může klidně stát i strana třetí. Je otázkou, co Skripal věděl a na čem pracoval. Je otázkou pro koho byl více nebezpečný. O tomto však pravdu neuslyšíte, protože jde o informace zásadní, ale také tajné. Mluví se o látce Novičok, který byl při útoku použit. Novičok se stal hlavním argumentem k obviňování Ruska, ale tato informace má vratké základy. Ano jeho vývoj byl skutečně započat v Sovětském svazu-to je pravda. Je však také pravda, že projekt nebyl dokončen. Důvodem zastavení projektu byl rozpad Sovětského svazu a otevření hranic. Mnoho tehdy Sovětských vědců odešlo na západ a jejich motivací nebylo nic jiného a prostšího než jen peníze. To se dá vcelku chápat. Je však nutné si uvědomit, že si sebou odnesli i své znalosti za které západ královsky platil. Západ jim poskytl novou identitu a zázemí a to stejným způsobem jakým bylo například postupováno po druhé světové válce, kdy elitní nacističtí vědci a zločinci byli převezeni do USA, či Anglie a bylo využito jejich znalostí výměnou za beztrestnost. Jednou z hlavních příčin zastavení projektu Novičok byl také velmi prozaický nedostatek financí na další výzkum. Rozpadnuvší se Sovětský svaz měl poněkud jiné starosti, než výzkum. Obdobné problémy měl i Ruský kosmický výzkum. Je tedy nadevše jasné, že Novičok mohl být klidně dokončen kdekoliv jinde. Tyto problémy však nemusely být, kdyby nebylo zrádce a kolaboranta Michaila Gorbačova a ožralého Borise Jelcina, který by byl schopen Rusko prochlastat. Právě tito dva největší zrádci Sovětského lidu, kteří se začali pachtovat s Američany a chazarskými židy stojí za tím, že se některé pandořiny skříňky otevřely.

Nedělám si žádné iluze o práci Ruské tajné služby a dobře vím, že její metody umí být stejně brutální jako ty západní. Zde prostě není rozdílu. Rozdílné je však to, jak jsou lidem podávány informace. Přijde mi trapné, když se Čeští politici začnou tak vehementně vyjadřovat k situaci o které vědí s odpuštěním hovno a to jenom proto, že to říkají v Británii, či Americe. Přeci není normální ztotožnit se s tím, když hloupí Američané třeba vykřikují, že Čečna jsou Čechy jenom proto, že se to v Americe říká!!! I když i s tímto by možná pan Stropnický také souhlasil. Vypovědět z naší země Ruské diplomaty jenom proto, že toto učinili Britové, je stupidní a hloupé. Tento krok povede jen ke zhoršení vztahů s Ruskou federací a to za cenu, že ze sebe děláme debily. Nemyslíte, že už toho lezení do prdele západu bylo už dost????
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*