Špičkový epidemiolog tvrdí, že chřipka byla z velké části přejmenována na COVID-19

Špičkový epidemiolog tvrdí, že chřipka byla z velké části přejmenována na COVID-19

Špičkový epidemiolog Knut Wittkowski říká, že masivní pokles případů chřipky lze přičíst skutečnosti, že mnohé z nich jsou falešně počítány jako případy COVID-19.

Wittkowski, bývalý vedoucí oddělení biostatistiky, epidemiologie a výzkumného designu na Rockefellerově univerzitě, upozornil, že „chřipka se z velké části přejmenovala na COVID-19“.Podle údajů CDC činil kumulativní počet pozitivních testů na chřipku od konce září do 19. prosince pouhých 0,2%, zatímco o rok dříve to bylo 8,7%.

Podle Wittkowského je to proto, že mnohé chřipkové infekce jsou nesprávně označovány jako případy nakažení koronavirem.

„Do kategorie osob, které mají příznaky COVID-19 (které lze zaměnit za příznaky chřipky), může patřit poměrně velký počet případů chřipky, ale nejsou testovány na SARS RNA,“ řekl Wittkowski serveru Just News.

Tito pacienti mohou „také mít v nose část SARS RNA, když jsou infikováni chřipkou, v takovém případě by byla chřipka „potvrzena“ jako COVID-19,“ dodal.

Wittkowski zpochybňuje názor, že roušky a sociální distancování mají za následek pokles případů chřipky, a tvrdí, že viry chřipky a COVID-19 jsou „podobnější, než si lidé chtějí přiznat“.

„Lidé vědí, že všichni nosí roušky a distancují se, a tak lidé chtějí přijít s věcmi, které jsou na tom dobré,“ řekl.

V místech, jako je Kalifornie a Pensylvánie, kde je nošení roušek nejběžnější, případy na COVID-19 raketově stoupají.

Jak poznamená Just News: „Data naznačují, že více než devět z deseti Američanů ve většině států pravidelně nosí na veřejnosti roušky; od počátku podzimu se tato čísla pohybují nad 80%. Přesto se průměrné pozitivní testy na COVID-19 od jarního maxima znásobily téměř sedmkrát.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Špičkový epidemiolog tvrdí, že chřipka byla z velké části přejmenována na COVID-19

  • Od začátku je to určeno jen na likvidaci ekonomik států které se podvolí.
    Mnoho lidí to ví, bohužel je stále hodně těch kteří se bojí všeho jakmile vláda udělá bu,bu,bu a v tom je ten problém, místo aby vzali vidle na další po mnoha letech defenestraci tak jen hrbí hřbety.

  • Vlády mají zájem na tom, aby za všechno mohl Covid. Je třeba udržovat paniku, aby lidé tolerovali omezování své svobody. U nás nemocnice dostane od zdravotní pojišťovny větší úhradu za úmrtí s Covidem než za úmrtí na jinou nemoc. Účty zdravotních pojišťoven jsou vysávány jen proto, aby byla motivace zveličovat Covid. Na Covid se svede i další vysávání veřejných rozpočtů, takže veřejný sektor zkolabuje. Zdravotnictví nepoloží Covid, ale vytunelované účty pojišťoven. Důchodový systém se zhroutí, protože vláda zakazuje tvořit HDP, ale utrácí, jako kdyby byly zdroje bezmezné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*