Spicer: „Byla to Hillary Clintonová, kdo dal ruské společnosti pětinu amerického uranu“

Spicer: „Byla to Hillary Clintonová, kdo dal ruské společnosti pětinu amerického uranu“

Tiskový mluvčí Bílého domu Sean Spicer pokáral kritiky Trumpovy administrativy, kteří i nadále naznačují, že existuje nějaká forma tajné dohody mezi prezidentem a ruskou vládou, přestože nebylo nic prokázáno.

Spicer zejména poznamenal, že nedošlo k žádné „rovnocennosti“, pokud jde o zapojení demokratů do této situace.

„Ze všeho, co bylo veřejně dostupné při několika příležitostech, Demokratický výbor (DNC) byl požádán FBI, aby zmírnil všechny své obavy o únicích, ale nadále se nic neudálo,“ poznamenal Spicer.

„Proč by DNC vícekrát odmítl FBI? Když jsou tak zaujatí úniky a kybernetickými útoky, proč nedovolí FBI, aby se na to podívala?“ Dodal Spicer.

„Je to velmi vážná otázka,“ uvedl Spicer.

„Oni jsou si velmi jistí ohledně obav, které mají spolu s vedením Demokratické strany a přesto, pokud jde o hackerské útoky a úniky z DNC, rychle dochází k závěrům o tom, kdo to udělal, ale přesto nedovolí, aby to FBI vyšetřovala.“

Tiskový mluvčí pak poznamenal, že samotná Hillary Clintonová má za sebou historii napojení na ruskou vládu.

„Když se podíváte na Obamovu administrativu a zapletení Clintonové s Ruskem, pokud jde o dary, které obdrželi od ruských subjektů…kde je poté ta obava že? Uvedl Spicer a dodal: „Co s tím budeme dělat?“

„Byla to Obamova administrativa v roce 2009, která hovořila o resetu s Ruskem a o touze obnovit vztahy,“ pokračoval Spicer.

„Byla to Hillary Clintonová, kdo podepsal dohodu, která umožnila zásobovat ruskou společnost pětinou zásob amerického uranu. Proč není nikdo znepokojen kvůli těmto věcem týkajícím se Hillary Clintonové?“ Naléhal Spicer.

Tiskový mluvčí pokáral demokraty za to, že „rychle ukazují prstem a přesto, pokud jde o diskuzi o jejich vlastních tajných dohodách týkajících se jejich zapojení s ruskými úředníky nebo obchody s Ruskem, neexistuje žádná diskuze.“

„Musíme se ptát na obou stranách, kde je nějaká parita, pokud jde o tyto typy vyšetřování?“ Dodal Spicer.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Vladimír Putin a Hillary Clintonová Foto: Mikhail Metzel/Associated Press)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*