Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???

Poslanecká sněmovna parlamentu ČR je v generování špeků pro lidi skutečným odborníkem a vláda ČR je jejím zdatným sekundantem. Když to vezmu kolem a kolem, tak tam sedí jak se lidově říká elita národa. Je ovšem na každém z nás, co si pod pojmem elita představujeme. Já osobně je též nazývám elitou a to takovou, že je vlastně legalizátorem mafiánských praktik a demokratizátorem požadavků organizovaného zločinu. V zásadě všichni z nich až na vyjímky patří na hrad, ale Mírov.Nebudu se tu zabývat podvodem století zvaným kuponová privatizace nebo církevními restitucemi. O tom už jsem psal mnohokrát a lidé v ČR jsou nepoučitelní. Oni ohnou hřbet a budou platit tyto politické šmeliny na místo toho aby vzplála ulice a abychom si bránili prostředky jenž jsme vytvořili my, ale také generace před námi.

Možná Vám to přijde jako maličkost o čem budu psát, ale celý život se skládá z maličkostí, které při provedení jejich součtu vytvářejí miliardové sací potrubí vytvořené od vlády ke svým občanům a sloužící k jejich bezostyšnému odírání. To, že nějaký idiot v Bruselu vymyslel záměr, že budeme muset se svými vozidly na technickou kontrolu každý rok jistě již víte. Již dnes jsou ceny za STK a emise přemrštěné a navíc na mnoha STK buzerace a šikana motoristů. Takzvaně VIP občané ani na STK nejezdí, neb si onu známečku dovedou obstarat jinak. Jde jen o buzeraci těch obyčejných lidí, jde o to jim vysát z peněženky, co nejvíce a to systémem povinných prohlídek, nařízení, pokut a poplatků.

Další doslova úchylností je zdražování cigaret pro údajný výskyt platových vláken ve filtrech cigaret, jenž se prý rozkládá 15 let. Ne snad, že bych kouření podporoval-samotného mě štve a to i přesto, že jsem kuřák, ale vadí mi diskriminace jedné části obyvatelstva státem, přičemž stát, jakožto největší drogový dealer má z kuřáků a daní jimi placených miliardové příjmy. Z jedné krabičky cigaret má stát příjem cca 70 korun. To je málo???? Proč se tedy nemluví třeba o dětských plenách, dámských menstruačních vložkách nebo oděvech??? Ty také obsahují plastová mikrovlákna. Ty se rozkládají jinak?? Vždyť do Číny, Vietnamu a dalších asijských zemí se vyváží plastový odpad ze západu, kde z něho vyrábějí umělohmotná vlákna která nalezneme v tričkách, svetrech, či mikinách a to dokonce i u světoznámých značek. Proč nezdaníte tedy i textilní giganty??? Já vím-to máte bobky jak melouny a tak útočíte na prosté občany, protože si říkáte, že ti lidé jsou blbí a bránit se nebudou. Ano-je to logické. Cesta nejmenšího odporu, ale morální a demokratické to není ani omylem. Není to nic jiného, než diskriminace jedné části obyvatelstva, jenž se stala závislou na lehké droze a to díky vlastní hlouposti a státní nenažranosti. Řeknu tedy toto. Stát je Pablo Escobarem v jiném vydání.

Ptám se tímto, co to máme za parlament, když má čas zabývat se takovejma bejkárnama??? Naše zem má spousty daleko tíživějších problémů, než jsou filtry cigaret, či STK. Proč sněmovna neřeší vysávání prostředků z naší země bankovními korporacemi nebo obchodními řetězci??? Proč se neřeší špatná účinnost těch kvalitních západních očkovacích látek pro naše děti??? Ty socialistické jste zrušili šmahem a dnes lidé chcípají na banální nemoci. Za socialismu byly spalničky,černý kašel, syfilis, žloutenka aj. takřka nemocemi neznámými a dnes??? Všude samej ksindl.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???

  • Paradox je, že osoby, které znesvětily budovu Poslanecké sněmovny jen tím, že tam chodily, se pohoršují na tím, že si někdo zahrál na kytaru na stole.
    Pro mne je mnohem horší, že máme poslance, kteří nemají ani zbytky morálky a jsou schopni čehokoliv, co jim přinese hlasy ve volbách.
    Slušní lidé už kandidovat nechtějí, protože mezi to, co tam je, by je nikdo nedostal.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*