SPD:  Výroky premiéra Babiše ohledně EU a migrace jsou naprostým klamáním občanů!

SPD: Výroky premiéra Babiše ohledně EU a migrace jsou naprostým klamáním občanů!

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k současné politické situaci.
1. Hnutí SPD odsuzuje pokus kriminalizovat italského ministra vnitra Mattea Salviniho. Na jeho rozhodný odpor proti imigrační politice Evropské unie reaguje italská prokuratura pokusem o jeho kriminalizaci na základě vykonstruovaných podezření. Naprosto jasně se ukazuje, jak pracují neomarxistické sítě v Evropě. Pokus o kriminalizaci Mattea Salviniho je v podstatě pokusem o zvrácení výsledku voleb. Jde o druhý pokus odstavit představitele Ligy od vlády a zabránit jí realizovat svůj vlastenecký volební program. Liga je partnerská strana našeho hnutí SPD a společně s ní budeme postupovat v dalším politickém boji za svobodu evropských národů proti diktátu a politice Evropské unie.

2. Výroky premiéra Babiše, že ten, kdo zpochybňuje členství České republiky v Evropské unii, ohrožuje její budoucnost a zároveň tvrzení o odmítání imigrantů a snaze změnit EU jsou naprostým klamáním občanů. Evropská unie je neomarxistickým projektem a jeho elity se své moci dobrovolně nikdy nevzdají. Imigrace je součástí této politiky a stejně jako premiér Babiš potřebuje být součástí elit Evropské unie. Existuje jediná cesta ke svobodě. Především prosadit naše právo rozhodnout v referendu o vystoupení z Evropské unie. A zvítězit příští rok v květnu ve volbách do Evropského parlamentu a společně s vlasteneckými stranami Evropy vytvořit nová pravidla evropské spolupráce. Pokud to nebude možné v celé Evropě, je nutné uplatnit referendum, odejít z Evropské unie a vytvořit společný projekt spolupráce ve formátu V4 plus.

3. Hnutí SPD má plné pochopení pro protesty veřejnosti v Německu. Protesty jsou reakcí na brutální vraždy a násilí, které v Německu páchají imigranti. Je naprosto skandální, že tyto protesty jsou vykládány jako projev extrémismu nebo nenávisti. Jde pouze o oprávněné obavy o bezpečnost blízkých a budoucnost země.

4. V září se začne projednávat návrh státního rozpočtu na rok 2019. Obsahuje minimálně 40 miliardový schodek za situace, kdy má Česká republika hospodářský růst. Důvodem schodku je pokračující navyšování výdajů na státní správu, další vysávání státního rozpočtu politickými neziskovkami, pokračování v neadresném sociálním systému, který podporuje nepřizpůsobivé a umožňuje obchod s bídou. Hnutí SPD takový návrh nepodpoří.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*