SPD odmítá „humanitární“ zásahy NATO

SPD odmítá „humanitární“ zásahy NATO

Pokud budou strany typu Národní fronty ve Francii, Svobodné strany v Rakousku a SPD (Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura) v ČR i nadále na vzestupu, je zřejmé, že další vojenské „humanitární“ invaze se budou vládnoucím stranám v členských zemích Seveatlantické aliance těžko prosazovat. Občané, kteří s těmito tragickými zásahy nesouhlasí, budou mít své zástupce v celostátních i regionálních institucích.

Jugoslávie, Afganistan, Libye, Irák, Sýrie tam všude Severoatlantická aliance včele s USA vyvezla své hodnoty (západní demokracii a „humanitu“). Západní politiky nezajímala fakta, ale spíš rychlá akce, která by odvrátila pozornost veřejného mínění od jiných, často vnitrostátních problémů. Jugoslávie byla bombardována, přestože v občanské válce nikdy není skutečnost černobílá. Mnoho srbských civilistů padlo za oběť brutálním albánským vrahům, kteří orgány srbských obětí prodávali na nelegálním světovém trhu. Afganistan byl obsazen, ačkoli je zřejmé, že útoků 11. zá í se účastnili především občané Saudské Arábie. Irák byl dobit, i když se zprávy o zbraních hromadného ničení nepotvrdily. V Sýrii je vyvíjena mnohaletá snaha o svržení Bašára Asada, avšak na území, kde vládne syrská armáda, je relativní klid. Naopak tam, kde vládne „umírněná“ opozice, podporovaná Spojenými státy se řežou hlavy i malým dětem. Omluva, že se jedná o výjimky není uspokojivá, neboť je zřejmé, co je to za „lidi“.

Výsledek snah západních demokracií je bohužel rozvrácený Blízký východ, občanské války, snížení životní úrovně místních obyvatel. Migrační vlna pak není ničím překvapujícím. Bohužel je zřejmé, že za humanitární katastrofu, je z velké části zodpovědný vývoz západní demokracie a humanity na Blízký východ, samozřejmě prostřednictvím vojenské a ekonomické síly.

Prezident Barack Hussein Obama pravděpodobně poté co mu byla udělena Nobelova cena míru, se rozhodl udělat něco velkého. Bohužel, se mu to povedlo. Na Blízkém východě svým vývozem západní demokracie, za účasti vojenské síly, způsobil rozvrat a občanské války. Opět nebyla pochopena jedna věc, stejně jako existují rozdíly mezi lidmi, existují rozdíly mezi národy a státy. Bohužel lidé zaslepení multikulturalismem si toto nepřipouští.   Mezitím se do Evropy valí další a další nelegální imigranti.

Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura spolupracuje s dalšími evropskými politickými stranami, které hají národní zájmy a zájmy Evropanů. Tyto strany jsou na vzestupu Národní fronta ve Francii (27% v regionálních volbách v roce 2015), Svobodná strana v Rakousku (49,6% ve zrušených prezidentských volbách z roku 2016 získal Norbert Hofer). Na rozdíl od mnohých humanistů není cílem těchto politických stran poučování a ničení muslimských zemí na Blízkém a Středním východě. Jmenované politické strany svoji pozornost věnují především svojí Evropě.

Evropskou spolupráci si hnutí SPD neztotožňuje s nátlakem bruselských úředníků na přijímání islámských imigrantů nebo protěžování ekonomických zájmů USA. Spolupráce bude založena na dobrovolnosti a vzájemné výhodnosti. Posun v myšlení Evropanů a zejména českých občanů se může projevit i v krajských volbách, které začínají tento pátek. Svůj postoj k násilným humanitárním zásahům v různých částech světa můžete projevit i Vy.

Robert Flachs – lídr jihočeské kandidátky hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura a Strany Práv Občanů 
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*