SPD: ČSSD šlo pouze o místa ministrů a politickou moc, nikoliv o prosazování pozitivního programu pro občany

SPD: ČSSD šlo pouze o místa ministrů a politickou moc, nikoliv o prosazování pozitivního programu pro občany

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – TomioOkamura k aktuální politické situaci

1. Hnutí SPD gratuluje straně FIDESZ a Viktoru Orbánovi k suverénnímu vítězství v parlamentních volbách v Maďarsku. Potvrdila se obrovská podpora jeho politiky obrany národních zájmů Maďarska. Politika Viktora Orbána je příkladem pro hnutí SPD. Maďarské volby jsou těžkou porážkou současné politiky EU, směřující k likvidaci suverenity národních států. Hnutí SPD bude prosazovat úzkou spolupráci s Maďarskem v rámci států V4.

2. V doplňovacích senátních volbách ve Zlínském kraji, které se konají po odstoupení senátora Ing. Čuby (senátor za Stranu Práv Občanů), podpoří hnutí SPD MUDr. Nečase – kandidáta Strany Práv Občanů – a nebude stavět vlastního kandidáta. Jde o doplňovací volby pouze na období 2018 – 2020 a chceme zvýšit šance na zvolení kandidáta našeho názorového proudu. Jde o vstřícný krok k SPO, jejímž čestným předsedou je prezident republiky.

3. Hnutí SPD se důrazně ohrazuje proti urážkám, které na adresu hnutí a jeho členů vyslovují někteří politici. Vrcholem jsou hrubé urážky exministryně Valachové. Paní exministryně Valachová je zcela bez politického studu. Jde o představitelku neomarxistických elitářů, prosazujících pozitivní diskriminaci, podporujících imigraci a vytváření globálního světového řádu. Její působení na ministerstvu je spojené s obrovským nárůstem vlivu neziskových organizací, které doslova „vymývají mozky“ českým dětem v zájmu multikulturalismu. Prosadila koncepci společného vzdělávání (inkluze), která zásadním způsobem poškozuje a poškodí úroveň českého školství. Exministryně Valachová je minimálně politicky odpovědná za rozdělení cca 500 milionů korun v rozporu s dotačními pravidly. Je odpovědná za rozvrat financování sportu. Paní exministryni lze jen sdělit, že pokud by měla špetku studu, tak odejde z politiky a mlčí.

4. Předsednictvo Hnutí SPD nepřekvapil krach jednání mezi ČSSD a ANO. ČSSD šlo pouze o místa ministrů a politickou moc, nikoliv o prosazování pozitivního programu pro občany. Hnutí SPD je připraveno, stejně jako v minulosti, jednat o možném vzniku a podpoře vlády s vítězem voleb s cílem prosadit co nejvíce programových bodů SPD. Jednáme konstruktivně a jsme připraveni si vyslechnout i názory prezidenta republiky k dalšímu postupu.

5. Hnutí SPD bude programově prosazovat zavedení bezúročných a zvýhodněných novomanželských půjček pro mladé pracující rodiny s dětmi. Mladé lidi, kteří pracují a chtějí založit rodinu, je třeba systémové podpořit. Naše budoucnost musí být založena na českých pracujících rodinách a jejich dětech a ne na imigrační politice EU.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “SPD: ČSSD šlo pouze o místa ministrů a politickou moc, nikoliv o prosazování pozitivního programu pro občany

  • ČSSD s tímto předsedou si podepsala ortel zániku. Hamáček je de facto Sobotka č. 2-. Má rád a zastává se muslimů a to říká vše. Hoši byli až směšní s jakými šli požadavky a jaké dělali ramena. Přepískli to a myslím si, že Zimola, který také není nic moc by chtěl ještě domluvy s Ano vrátit. Ale byli nenažraní nedostanou nic a i se spoustou voličů nemohou počítat. Tato strana už ani není levicová podle toho jak se chová vůči Bruselu. Nemají správného vůdce a za to mají dluhy. Ale jsou na sebe hrdí. A přitom jim Zeman radil, že v případě spolupráce s ANO se nemají drát o ministerstva. Neposlechli a dopadli jak sedláci u Chlumce.

  • O CSSD, teto smecce prospecharskych a neschopnych smejdu a vyderacu je ztratou casu neco psat!!!

  • Jestlize jde obcanum o svobodu, ochranu a prosperitu nasi zeme, musi volit SPD. Jedine tato strana dusledne haji jeji zajmy a ma konzistentni politiku, nezatizenou kauzami politiku a minulosti zkorumpovanych a totalitnich stran. Je nezavisla od lokaju politickych stran a medii k protektoratu USA u nas! Proto ta kampan za cizi penize proti SPD!
    SPD je dehonestovana, nazyvana nesystemovou, populistickou stranou. Je to lziva propaganda USA lokaju, smejdu, Prazske kavarny, Havloidu a politickych stran, co se malem nedostaly do snemovny.

  • Osud ČSSD je nezvratný. Už nikdy nedostanou tolik koryt, kolik je tam zájemců. Bez koryt sami stranu opustí. Strana, která si zvolila do vedení Sobotku a Chovance, nemá právo na existenci. Následovat bude exekuce Lidového domu a krach strany.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*