Špatný den, Zdeňku Kapitáne

Špatný den, Zdeňku Kapitáne

Přečetla jsem si, že dnes skončil soud, ve kterém se paní Michláková domáhala vrácení svých ukradených dětí a za 4 týdny se dozví ortel. Vypadá to na špatný konec, snad se ale mýlím. Nejpovolanější z povolaných, ředitel Úřadu pro mezinárodní ochranu dětí nehnul prstem a zřejmě se domnívá, že mu to projde. Aby se tak nestalo, poslala jsem mu následující mail:

Špatný den, Zdeňku Kapitáne,

pro nás, kteří stále více zděšení sledujeme nejrůznější bezpráví páchané Norskem jak na paní Michalákové, tak na dalších rodinách, kterým byly protiprávně odebrány děti jen za tím účelem, aby se uspokojily touhy bezdětných, ale zároveň bohatých norských rodin, dokonce včetně homosexuálních párů. Další uspokojení pak plyne fašistické organizaci Barnevern, která za tyto aktivity ničení pospolitosti rodin inkasuje zajímavé odměny.

Vy pane Kapitáne, který jste vzděláním právník a máte v gesci vašeho úřadu zastupovat české děti tak, aby se jim nedělo bezpráví v zahraničí, vy jste v rámci závěrečného soudu, kterým se paní Michaláková domáhá vrácení svých ukradených chlapců, nehnul prstem. Jakýsi Martin Smolek, náměstek ministerstva zahraničí prý poslal do Norska jakýsi dopis v českém zájmu který však norský soud ani nezapracoval do důkazního materiálu a nejspíše již leží v koši. Čeští právní zástupci paní Michalákové nebyli vpuštěni do soudní síně, čas pro obhajobu své rodiny měla paní Michaláková dle žurnalistické informace čtvrtinový oproti času, který dostal k dispozici Barnevern, atd. Ptám se sama sebe i vás, jestli máte ponětí o tom, co je to svědomí. Z vašeho jednání a z jednání ministryně Marksové vyplývá, že máte spíše uspokojení z toho, kam tato situace spěje a že svým lhostejným a dokonce škodolibým postojem přesvědčíte norskou stranu o vaší poníženosti k Norským fondům, ke kterým stále mlsně vzhlížíte. Nemám jiné vyjádření k vaší účelové nečinnosti než zhnusení. Proto zasílám kopii tohoto textu i představitelům politických stran, prezidentské kanceláři Poslanecké sněmovně a Senátu a očekávám, že budete co nejdříve odvolán pro neplnění vašich základních povinností a nebude vám v budoucnosti umožněna žádná pracovní kariéra v právní oblasti. Zároveň tento text zveřejňuji ve svém blogu.

S neúctou

(Eva Michaláková se svými dětmi Foto: Eva Michaláková )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Špatný den, Zdeňku Kapitáne

  • Po vzoru norského Barnevernetu ministryně Marksová potichu zavádí obdobný systém byznysu s dětmi i u nás, dohlíží na to norští poradci a financováno je to z Norských fondů. Mimo to se z Norských fondů financuje v ČR kdejaká 3,14čovina, od cyklostezek, přes neziskovky až po ekologické projekty. Potom se divte, že se případ Michalákové tak dlouho vleče. Nedávno proběhla v médiích zpráva, že obdobný případ se v Norsku stal německým občanům, ale to byl jiný fičák. Německý stát zareagoval okamžitě a ukradené děti byly Barnevernetem vráceny velmi rychle a bez obstrukcí z norské strany.

  • To je problém našich kolaborantů ve vedení státu. Má naše občany hájit a k tomu využít všechny prostředky. Včetně zrušení ambasády Norska, přerušení kontaktů atd.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*