Souhlasím s Donaldem Trumpem, že Merkelová je neštěstím Evropy a musí být izolována…

Souhlasím s Donaldem Trumpem, že Merkelová je neštěstím Evropy a musí být izolována…

Zanedlouho sem přijede kancléřka SRN Angela Merkelová. Nevím jestli je to moudré…

Připomíná mi to údobí mnoho desítek let zpětně, kdy do Československa přijel iránský šáh Réza Páhlaví a ač jednoznačný stoupenec USA byl zde přivítán s nesmírnou pompou. Ten Řád Bílého lva mu hodně slušel. Za půl roku zvítězila islámská šíitská revoluce, Páhlaví emigroval do USA a za nějakou chvíli i zemřel na rakovinu.

Takže sem přijede Angela a přijíždí v době, kdy noví lídři, kteří budou v Evropě zvoleni se s ní budou muset poprat.

Merkelová zničila vše, pro co jistě většina toho národa spontánně a ráda dala kdysi v referendu hlas Evropské unii.

Zničila Evropu míru, harmonie, bezpečnosti a prosperity, která byla tak lákavá.K ekonomice se nechci příliš vyjadřovat, ale je nesporné, že eurozóna prakticky nepřetržitě od roku 2008 trpí hlubokými problémy, nezaměstnanost v jižních křídle je bolestivá a statisíce a milióny mladých nemají před sebou perspektivu.  A za tím vším je leitmotiv Merkelové šetřit i za cenu prakticky deset let trvající stagnace a krize eurozóny…Angela umí ekonomiku pouze z hlediska úzkých německých zájmů, ale pro Evropu jako celek je ekonomickou pohromou…

Nicméně, to by ještě absurdně nebylo to nejhorší..

Kdykoliv ovšem slyšíme slova o tom, že Evropa je oázou míru, pak je to prakticky již goebelsovská lež.

Válka v Iráku, kterou rozpoutaly USA i za naší trapné pomoci, odstartovala rozpad Blízkého a Středního východu a byla založena na bushovské lži o existenci  zbraní hromadného líčení…To co následovalo, včetně vzniku islámského státu je jen a jen důsledkem tohoto stavu a následné války v Libyi, puč v Egyptě, válka v Afganistánu to vše učinilo svět nebezpečným.

Stejné nebezpečí přenesené na evropskou půdu vyplývá ze státního puče v Kyjevě, kterým  byl odstraněn ukrajinský prezident Janukovič, se kterým Evropská unie ještě pár dnů předtím jednala jako s demokraticky zvolenou hlavou státu a vedoucí představitelé EU se sním slavnostně nechávali s ús,ěvy na rtech fotografovat.

Válka v Iráku, odstartovala vznik islámského státu, převrat v Kyjevě odstartoval vojenskou a politickou konfrontaci Západu a hlavně Evropy proti Rusku.

Je to naprosto neomluvitelné, už čistě z pragmatického hlediska.

Zatímco islámský stát, pokud by Západ s Ruskem poctivě koordinoval své postupy je v zásadě lehce zničitelný, německé zahájení konfrontace proti Rusku, tak jako vždy v minulosti nemá ani z vojenského hlediska naději na úspěch, ale hlavně nemá morální odůvodnění.

Merkelová, přes varování svých předchůdců Helmuta Schmidta, Gerharda Schödera či Helmuta Kohla, otrávila evropské prostředí na několik let hrozbou války a je ostudou evropských politiků i našich , proč to Němcům po zkušenostech z minulosti dovolíme. To nám nestačila  1 .světová válka, to nám nestačila drastická okupace celé Evropy během 2. světové války, která hrozila zlikvidováním celé evropské civilizace, o Češích, Moravanech a Slezanech nemluvě?

To  nejhorší, co se mohlo stát se stalo. Merkelová zjistila, že prakticky neexistuje, v Evropě politická síla či představitel, který by se jí postavil.

Když zjevně po domluvě s Obamou pronesla věty, že každý ze syrských uprchlíků je vítán, začal  další krok k destrukci Evropy. Především je jasné, že ze Sýrie neutíkají sekulární civilisté, ti nepochybně spíše inklinují k režimu prezidenta Bašára Asada, utíkají často islámští fundamentalisté a samozřejmě džihádisté. Má pravdu Asad, když tento tok uprchlíků ze Sýrie kritizuje a má pravdu Trump, když migrační politiku Merkelové pokládá za šílenou. Zcela neodpustitelné ovšem je, že Merkelová se nikoho neptá, žádného z politických partnerů, žádných orgánů EU a jen tak mimochodem pozve  milióny…

Samozřejmě, že tento krok neučinila z důvodů emocí. Jen projevila jeden z mnoha desítek lstivých kroků ve své politické kariéře, když automaticky převzala námět společného dobrozdání ministra hospodářství a vicekancléře za SPD Sigmara Gabriela a elity německých bankéřů a podnikatelů a potřebě přijímání l/2 miliónu uprchlíků každý rok.  Že to byl krok, který se nepotvrdil a že žádný ekonomický zázrak z 60. let minulého století se neopakuje, je vidět.

To by samo o sobě bylo vlastně jen otázkou Německa, kdyby…

Merkelová jaksi mimochodem před jedním selfíčkem zrušila existenci tzv. dublinských dohod a vystavila země od Řecka, přes Maďarsko až k Itálii přílivu statisíců. To už je vrchol arogance a svévole.

Ještě horší je, že okamžitě, co se ukázala minimálně technická nedomyšlenost jejího počínání, naprosto tvrdě začala ona sama či prostřednictvím EK prosazovat povinnost spoluúčasti ostatních zemí, i těch, které s ní nesouhlasily na tomto jejím plánu.

Kvóty…Víc netřeba komentovat.

A tam někde už se blížíme k jejímu závěrečnému morálně politickému a hlavně strategickému selhání, když se nedomyšlennost svého rozhodnutí pokoušela vyvážit dohodou s tureckým prezidentem Erdoganem. Zradila proevropsky cítící převážně sekulární vrstvy a v opakovaných volbách Erdogana podpořila.

To bylo na morální zvracení.

A když zvítězil, následně začala organizovat dohodu o navracení uprchlíků, slibovat miliardy, zrušení víz a urychlení přístupových rozhovorů do EU.

To bylo na ještě horší morální zvracení…

Když se to tak nějak zašmodrchalo a vypukl puč, o kterém víceméně jsou jasné indicie, že byl organizován celosvětovou sítí islamistického klerika Gülena, ve spojení či s vědomím minimálně části americké administrativy, CIA či FBI a kdy Vladimír Putin na poslední chvíli včas Erdogana varoval, udělala Angelka chybičku, která se neodpouští. Podle veřejných zdrojů, v situaci, kdy Erdogan tak tak prchnul z hotelového komplexu, kde měl být zavražděn a znejistěný ji z letadla žádal o poskytnutí azylu, holčička toto odmítla.

To už ani není na zvracení.

To, že Erdogan následně  nechal Angelice ukázat na několika místech, jak za ním turečtí Němci a nebo němečtí Turci stojí, každý pochopil. A pochopil přesně ten smysl, jaký to má.

Nuže tato Angela Merkelová k nám má tento čtvrtek zavítat. Bude si prohlížet nějaké vědecké pracoviště. Jak říkám, je to jako návštěva šáha réza Páhlavího. Dnes ještě neplatí, že v Evropě neznamená nic, to souhlasím.

Ale ten čas v každém případě příjde…

Ve jménu vyššího principu mravního musí Evropané Merkelovou ať po dobrém či po zlém izolovat.

Nejde fakt o nás a kupodivu – a tady budu asi proti všem – nejde ani o Německo. V Německu příští rok, sice utahaně, ale přesto nějakou tu koalici možná vytvoří.

Jde o volby v Evropě : Itálie, Nizozemsko, Francie atd…

A když na podzim Erdogan pustí ty statisíce migrantů do Německa, když v Rakousku zvítězí za Svobodné Hofer a lidovci a socialisti se budou moci přetrhnout, kdo z nich zvítězí v přízni o sestavení budoucí spolkové rakouské vlády a když v listopadu by zvítězil snad nejostřejší světový kritik Merkelové Donald Trump coby prezident USA, pak si zpětně zopakujme, proč sem ta nebohá žena nyní jezdila a hlavně, co je to za premiéra, který ji pozval…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Merkelova je darkem E. Honneckera na byvalou BRD. Nic by nemohlo vice zdevastovat poradek a spokojenost obcanu jak Merkelova, nazyvana Islammutti. Zadne opatreni by nebylo ucinnejsi jak ona. Byvala mladeznicka aktivistka, oddana DDR a jeho boji proti zahnivajicimu kapitalizmu na zapade, okamzite po strhnuti zdi prevlekla kosili a vyletela v CDU na spicku. Jeste stacila zradit a odstranit sveho mentora Kohla, ktery ji podcenil, ale protezoval a chranil.
  Na Youtube mate video, jak jeste v opozici ma v parlamentu proslov, kde hecuje k zahajeni valky v Iraku. Jeste v lete minuleho roku prohlasila, ze TTIP (proti zajmum obcanu) podepise na podzim 2016. Dokonale vykonava roli vazala USA tim, ze na skandal s NAS odposlouchavanim jejiho telefonu po radu let vubec nereagovala. Byla proti opusteni Recka z EU kvuli zachrane kreditu nemeckych bank Recku a je spoluzodpovedna za zivoreni Reku a jejich neschopnost dluhy uhradit. Kryla spolupraci BND s CIA pri vyzbrojovani teroristu a jejich nasazeni.
  Otevrenim hranic ekonomickym migrantum a dzihaistum na jeji vyslovne pozvani bez jakekoliv kontroly vystavila Nemecko a jeji obcany nebezpeci terorizmu. Zavedla jako i jinde v Evrope cenzuru medii, ktere nesmeji podavat zpravy o kriminalnich cinech migrantu. Take policie, ktera je naprosto nepripravena musi mlcet. Migranti si mohou dovolit beztrestne pachat zlociny, za ktere jsou normalni obcane stihani. Stale zastava politiku, stavici se k migraci bez omezeni. ‚Es gibt keine Obergrenze‘ sagt sie.
  Dalo by se libovolne pokracovat. Ona a Gauck shodou okolnosti z pastoracnich rodin ci povolani zavedli spolecnost do velike krize, ktera se bude resit v pristich volbach. Uz ted se Merkelova ovsem vsemozne snazi, veskerou opozici dehonestovat, demonizovat, oznacovat ji za Nacisty a xenofoby, aby zabranila sve porazce. Pripravuje na to i zakony, ktere maji jinak smyslejicim zavrit usta a znemoznit jim i jine formy protestu.
  Ve Francii, ktera ma jeste vice migrantu se tento problem s migranty vymknul uz davno policii a organum z ruky.
  Podivejte se na video z techto dnu, nez ho nekdo smaze.

  https://www.youtube.com/watch?v=UD7UA1d-WnA

 • Nechceme, aby nám vládla samozvaná vůdkyně, která pro Německo a pro celou Evropu připravuje peklo. Ona snad Evropu už zaprodala zámořským zájmům a v rámci poslušnosti a patolízalství je schopna všeho. A co ten náš Sobotka, který když jsou mu pokládány při interpelacích přímé otázky, tak na ně neodpovídá a začne ze široka tím, že se chválí jak dobře postupuje. A to dělá vždy s lehkým úsměvem. Takhle snad může odpovídat mentálně postiženým, kteří mu to spolknou a ještě v něm uvidí hrdinu. Myslím, že je to užitečný hlupák, který je omámen svou mocí a naši zotročovatelé po něm rádi sáhnou.

 • · Edit

  Pane doktore, nedá mi, abych Vám nenapsal. Není tak dávno, co Merkel chtěla dát bičovat pana Boehmermanna za verše ohledně Erdogana. Erdowie, Erdowo …. To Vám ten performance man jako kreten nepřipadal. A nyní máte jiný metr na divadelní představení Konvicky na Staromaku? Vy jste tam byl? Vy jste to viděl? Nebo jste věřil svým kamarádům z ČSSD a vracíte jim Vaší korupci nazpět? Vzpamatujte se, Vy hrdino, a nechoďte do divadla. Pomněte na Lincolna. ???

 • Sobotka: „Česko se bez EU neobejde“. Nějak mi to připomíná „Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak“. Sobotka by měl vědět, že se EU fakticky rozpadla a jen formálně to ještě není dotaženo. Pokud budou rozpočty EU rozkrádány na kampaně proti občanům EU, budou rozhazovány na uprchlíky, kteří nic EU nikdy nepřinesou, nemá EU šanci na resuscitaci. Zbavme se Sobotky dokud je čas, jinak spolu s Babišem vybuduje novou totalitu. Za Rakouska Uherska byli také „Sobotkové“, kteří si mysleli, že to bez Rakouska nepůjde, za protektorátu byli „Sobotkové“, kteří si mysleli, že III. říše bude trvat tisíc let … Takové Sobotky, kteří lezou po kolenou před jinými panovníky, nesmíme nikdy volit.

 • 25.8. přijede Merkelová na inspekční cestu po Protektorátu. Dáme jí najevo, že už není rok 1939? Nedovolme Sobotkovi, aby nadělal další škody. Do voleb by neměl nic zásadního dojednávat. Po volbách snad už bude na smetišti dějin. ČSSD se může ještě zachránit, když se zbaví Sobotky a Chovance. Jinak končí.
  Sobotka už se těší, jak tu svojí holou hlavu zaboří hluboko do Merkelové zadní části těla. Merkelová by měla vědět, že Sobotka nerovná se Česko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*