Soudy bez důkazů zaplatíme válkou

Soudy bez důkazů zaplatíme válkou

Od vystupňování majdanského zla zákeřnou střelbou z budovy ovládané majdanisty uplynul skoro půlrok a oficiální výsledky vyšetřování doposud nic neobjasnily. Naopak byla z nezávislých zdrojů zveřejněna řada informací o ničení důkazů z naplánovaného majdanského masakru, jehož zjevným záměrem byla eskalace konfliktu a mezinárodní odsouzení Ruska v situaci, kdy demokraticky zvolený prezident Janukovič, proti kterému byl Majdan namířen, při řešení konfliktu jednal uvážlivě, odzbrojil policisty, nepoužil armádu a přistoupil na všechny podmínky majdanistů, včetně své kapitulace…

Díky podání závislých prozápadních médií byl pak vytvořen mezinárodní obraz veřejného mínění, že za Majdanem a zákeřnou střelbou stojí Putinovo Rusko. Nikdo z těchto politicko-mediálních prostitutek bez páteře a svědomí neměl potřebu řešit ničení důkazů v podobě stahování videozáznamů z youtube pro závadný obsah, porážení stromů s uvízlými kulkami a izolace mrtvých s projektily v těle k zabránění určení směru střelby. Ze všeho bylo bez důkazů obviněno a odsouzeno Rusko.

Shrnuto, někdo záměrně vystupňoval majdanský konflikt, popřel, zfalšoval a zničil důkazy, obvinil a odsoudil Rusko.

Po takovémto hrdinském „revolučním úspěchu“ nastala čistka v ukrajinském parlamentu, aby si mohla samozvaná chunta (junta) lehce prosazovat zákony, rozpustil se Berkut, z něhož se později vytvořily základy domobrany na jihovýchodě Ukrajiny, s požehnáním USA se obsadily vládní funkce a začalo se plnit jejich zadání. Cíle, nastavené pro podporu geopolitických zájmů USA, byly: vyhnat Rusy ze Sevastopolu a umožnit tam vytvoření americké základny NATO, získat kontrolu nad východní Ukrajinou, vstup Ukrajiny do NATO a EU, privatizace státního majetku, energetických zdrojů a přírodního bohatství do určených rukou.

Na Krym, stejně jako do dalších oblastí Ukrajiny, byly vyslány ozbrojené fašistické hordy, tvořené převážně z militantů Pravého sektoru, s cílem obsadit místní vládní budovy a instituce. V celé řadě měst jihovýchodní Ukrajiny si lidé dosazení nových struktur nepřáli a konaly se tam demonstrace. Krym byl v tomto ohledu specifický tím, že ačkoli byl zastřešen ukrajinskou Ústavou, šlo o autonomní republiku s vlastním parlamentem. Krymský parlament se demokraticky usnesl, že než riskovat zdraví a životy svých občanů, se raději připojí pod ekonomickou a vojenskou ochranu k Rusku a v tomto místní právoplatná vláda uspořádala referendum. Rusové se do toho nemuseli míchat, ale měli tam vojenskou základnu a několik desítek tisíc mužů. Nechtěli o ni přijít. Nejméně riskantním krokem bylo občanům Krymu vyhovět a připojit jej ke své federaci. Bez tohoto kroku by se mohl rozhořet válečný konflikt s Ruskem, které by na Krymu bránilo svoji vojenskou základnu před útoky cizích armád.

K zajištění klidného průběhu referenda v době násilného ozbrojeného puče bylo zapotřebí zajistit bezpečnost občanů v době jeho konání. K tomu byli využiti vojáci z ruské základny s požehnáním krymské vlády. Akce byla úspěšná, občané Krymu si svobodně a demokraticky zvolili připojení k Ruské federaci, nikdo nebyl zraněn a zabit, oslavy byly celorepublikové a mohutné (srovnej s rokem 1968 v Československu). Západní politicko-mediální prostitutky i z tohoto bez důvěryhodných nezmanipulovaných důkazů udělaly agresivní akt Ruska, odsoudily anexi, okupaci, aniž by se zeptali krymských, jak to cítí a zda jim to vyhovuje. Nikdo nemá právo bránit národům na sebeurčení a lidem v rozhodování, jak a s kým chtějí žít, tím méně jej má zločinná vláda. Důležité je, že se USA, prostřednictvím svých nových hadrových marionet, nepodařilo narušit dlouhodobou vojenskou rovnováhu v regionu.

Západ, mediálně otřesený výsledkem krymského referenda, očekával stejný scénář v dalších oblastech na východě. Rusko však vydalo jasné prohlášení, že o žádné další ukrajinské regiony nemá zájem a západu se nenaplnilo očekávání vzniku dalších záminek k protiruskému tažení. Z krymského referenda se tak bez ohledu na přání a mínění obyvatel Krymu (o nás bez nás) stala nehorázná ruská agrese a západní politicko-mediální prostitutky na přání svých klientů okamžitě troubí do světa, že takovouto ruskou imperiální rozpínavost a nestoudnost je potřebné okamžitě odsoudit a potrestat tvrdými sankcemi.

Shrnuto, politicko-mediální prostitutky na zakázku vytvořily problém anexe (podle práva je anexe legitimní, pokud je založena na výsledku předchozího referenda), popřely chronologii krymských událostí, vytvořily jejich zkreslený obraz, obvinily a odsoudily Rusko.

Mezitím se na jihovýchodě Ukrajiny zformovaly jednotky domobrany, vyhnaly z úřadů Kyjevem dosazené samozvance a čekaly na příjezd ukrajinské armády, která měla zlikvidovat teroristy, terorizující místní obyvatelstvo. Tato vyhladovělá armáda dorazila na místa určení, dostala najíst od místních bábušek, zjistila, že tam žádní teroristé nejsou a připojila se k domobrancům. V reakci na to Kyjev propustil kriminálníky, násilím pod hrozbou vězení naverboval, koho našel, a poslal jej bojovat na východ. Aby se zabránilo neplnění rozkazů a dezercím, povolil zezadu střílet do vlastních.

ukrajinstihrdinove

Ukrajinská armáda však o co hlasitěji křičí „Sláva Ukrajině“, o to více neumí bojovat muž proti muži, trpí porážkami a z tohoto důvodu mění taktiku. Aby zabránila ztrátám vojáků a techniky, začíná, zakopaná v bezpečné vzdálenosti, z těžkých zbraní, děl, raketometů zbaběle ostřelovat a letadly zákeřně bombardovat civilní obyvatelstvo a objekty, aby měla alespoň nějaké výsledky. Ze všech škod a své neschopnosti pak bez důkazů obviňuje Rusko, které určitě muselo „teroristy“, proti kterým bojuje, vyzbrojovat a pomáhat jim, jinak by je přeci hned „hrdinsky“ porazili v nějaké „slavné bitvě“. Vydá o tom zprávu a západní politicko-mediální prostitutky ochotně obviňují a odsuzují Rusko z nepřípustné agrese a volají po tvrdších sankcích.

Shrnuto, politicko-mediální prostitutky na zakázku vytvořily problém vyzbrojování a účasti Ruska při tzv. speciální protiteroristické operaci, aniž by předložily jediný věrohodný důkaz, vytváří zkreslený obraz bojů, obviňují a odsuzují Rusko.

Pro masakry fašistů proti civilistům v Oděse, pro masakry ukrajinské nacistické gardy ve Lvově, ve Slavjansku, Luhansku, Doněcku a v dalších obcích, mají politicko-mediální prostitutky stále stejné vysvětlení. Za vše může Rusko a jsou potřebné tvrdší sankce. Kdyby Putin nezabral Krym, nechtěli by ostatní taky a nebyla by zvěrstva, dodávají. Zřejmě nám tím sdělují, že kdyby první neskočil z mostu, druhý by jej nenásledoval a že ten první může za ty ostatní. Jenže on ten první na most vyskočil…

Čím déle tzv. speciální protiteroristická operace trvá, tím silnější jsou oddíly domobrany. Odevzdané, zabavené a v bojích získané vojenské techniky v rukách domobranců přibývá, a je znát morální i fyzická devastace ukrajinské armády. Už je naprosto evidentní, že bez pomoci vojsk NATO tato nemá šanci východ ovládnout, již před Majdanem naplánovaný geopolitický scénář USA je ohrožen, je potřebné přitvrdit.

A najednou jim tam z ničeho nic spadne malajsijské letadlo s mnoha mrtvými. Kdyby se americké CIA a ukrajinské SBU podařilo s pomocí politicko-mediálních prostitutek přesvědčit veřejné mínění, že za tím opět stojí Rusko, jde o hmatatelnou motivaci k tomu, aby mezinárodní organizace a veřejné mínění uznaly vojenské akce NATO na Ukrajině k zajištění bezpečnosti, pořádku a k likvidaci těch zlých, rusky hovořících ukrajinských „teroristů“, podporovaných Putinem, který už to přehnal a nově svými akcemi ohrožuje i civilisty jiných států. Co na tom, že o vyzbrojování domobrany Putinem nebyl předložen jediný věrohodný důkaz? Co na tom, že tito „teroristé“ nechtějí nic jiného, než pokojně žít v míru ve své zemi, se svými blízkými, a brání se jen útokům lépe vyzbrojené armády, když jde o americké zájmy?


Tam, kde jde o velkou politiku a s ní spojené velké peníze, se v USA na nějakou tu stovku, nebo tisícovku mrtvých civilistů nehledí. Hlavně že to prospěje americkým zájmům, pro něž udělají vše. Peníze a moc v euroatlantické civilizaci stále více stojí nad lidskými životy. Stále stejná lidská naivita, neznalost, lhostejnost a pokřivené vidění světa stály i za oběma světovými válkami. Šance zabránit třetí světové válce ještě stále existuje. Nepodléhejme nečistými technikami vyvolaným emocím, přestaňme věřit manipulacím a lžím, hledejme motivy a žádejme věrohodné nezpochybnitelné důkazy. Buďme místo nemyslících zvířátek s konzumním pudem samostatně myslícími bytostmi, hodnými jména Člověk.

Josef Votípka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*