Soudce donutil nemocnici léčit umírajícího za pomocí Ivermektinu

Soudce donutil nemocnici léčit umírajícího za pomocí Ivermektinu

Žena v Cincinnati v Ohiu, jejíž manžel byl kvůli Covid-19 uveden do lékařsky vyvolaného kómatu, minulý týden vyhrála soudní spor, v němž byl personál nemocnice nucen léčit jejího manžela ivermectinem.

Jedenapadesátiletý Jeffrey Smith byl 9. července pozitivně testován na Covid-19 a 15. července byl přijat na JIP.

V nemocnici Smithe léčili jediným lékem schváleným FDA na Covid-19, remdesivirem, a také plazmou a steroidy.

Jeffreyho zdravotní stav se zhoršil a 1. srpna ho nemocniční personál uspal a připojil na ventilátor.Podle soudních dokumentů byl Smith uveden do lékařsky navozeného kómatu 20. srpna a o tři dny později lékaři zjistili sekundární infekci.

Druhotná infekce byla údajně způsobena tím, že personál nemocnice zapomněl doplnit Smithův lék na uklidnění, což mu umožnilo probudit se na ventilátoru, „vytrhnout vzduchovou trubici z jícnu, narušit a/nebo rozbít trubici na podávání jídla, což zapříčinilo únik částic potravy a toxinů do plic; to způsobilo, že začal vdechovat.“

Původně Smithův lékař Fred Wagshul napsal pro svého pacienta recept na ivermectin, ale nemocnice mu odmítla vyhovět.

Jak uvádí Gizmodo, doktor Wagshul je plimonolog z Daytonu v oblasti Ohia, který je veden jako zakladatel Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCA).

FLCCA je skupina, která podporuje ivermectin jako preventivní i léčebný prostředek pro COVID-19.

Smithova žena Judy uvedla, že lékaři dali Jeffreymu méně než 30% šanci na přežití a že „je na prahu smrti“.

Ve stejný den, 23. srpna, kdy byla u Jeffreyho odhalena sekundární infekce, soudce Obecného soudu v Butler County Gregory Howard rozhodl, že nemocnice West Chester v Cincinnati ho musí léčit ivermectinem.

Doktor Wagshul řekl Cincinnatskému listu The Enquirer, že utajení přínosů ivermectinu pro pacienty s Covidem ze strany americké vlády se rovná „genocidě“.

„Kdybychom byli zemí, která se dívá na jinou zemi, jež denně připouští smrt těch (s COVIDem-19) … křičeli bychom: ,Genocida!‘ prohlásil.

Místní mainstreamová zpráva z Cincinnati o Smithově příběhu napadla ivermectin jako „odčervovač dobytka“, který „pravděpodobně napáchá víc škody než užitku“.

 

Nyní porovnejte tento propagandistický článek s nedávnou zprávou Jona Bownea, která odhaluje hanobení ivermectinu, abyste se dozvěděli pravdu o antivirotiku, která se právě šíří.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*