Sorosova organizace se připravuje na svržení prezidenta Trumpa, bez ohledu na to, kdo vyhraje volby

Sorosova organizace se připravuje na svržení prezidenta Trumpa, bez ohledu na to, kdo vyhraje volby

Sorosem podporovaná skupina „volební integrita“ připravuje po listopadových volbách půdu pro revoluci proti prezidentu Donaldu Trumpovi.

Transition Integrity Project, organizace představující bipartisanskou skupinu Trumpových nenávistníků, tvrdí, že prezident Donald Trump způsobí násilí, pokud zpochybní nadcházející výsledky voleb. Organizace provádí simulace, které podle nich naznačují, že Trump a jeho podporovatelé vytvoří chaos.„Všechny naše scénáře skončily násilím na ulici i politickou slepou uličkou,“ uvedla Rosa Brooksová, profesorka práva a politiky na Georgetownské univerzitě, která TIP zřídila. „Zákon je v podstatě … je téměř bezmocný proti prezidentovi, který je ochoten jej ignorovat,“ dodala.

Deník Revolver poznamenal, že Brooksová je zaměstnankyní George Sorose s dlouhodobými vazbami na jeho Institut Open Society. V letech 2006- 2007 působila ve zvláštní radě předsedy v Institutu Open Society v New Yorku.

Její spojení se Sorosem jí pomohlo úspěšně se zorientovat v elitě Washingtonu D.C. Byla hlavní poradkyní náměstka ministra Harolda Hongju Koha na americkém ministerstvu zahraničí. Než přešla do Georgetownu, učila na Právnické fakultě University of Virginia. Působí také v Poradním výboru pro akci národní bezpečnosti a v řídícím výboru Rady pro vedení žen v národní bezpečnosti.

Dva z republikánů, kteří se zúčastnili studie Brooksové, jsou neoconi Bill Kristol a David Frum. Byli to ti jednotlivci pověření válečnými hry a muži, kteří zasvětili svou kariéru, aby proti Trumpovi bojovali. Kristol je nyní financován demokratickým oligarchou a Frum pokračuje v papouškování lží o tajném ruském vměšování.

„Naše cvičení scénářů neskončila na dobře, ale je důležité si uvědomit, že to neznamená, že chaos a ústavní krize v nadcházejících měsících je něco nevyhnutelného – právě tato konkrétní cvičení naznačují, že se jedná o skutečné možnosti,“ řekla Brooksová o zjištěních ze své studie.

„Cílem cvičení nebylo vyvolat u lidí noční můry, ale spíše identifikovat možné inflexní body, které by zabránily nebo zmírnily katastrofické výsledky prezidentských voleb v roce 2020,“ dodala.

Brooksová doufá, že zákonodárci budou jednat podle zjištění její studie a dodává, že „státní guvernéři, generální prokurátoři, zákonodární představitelé a státní tajemníci musí nyní tyto problémy promyslet a nyní porozumět volebnímu systému a příslušným zákonům, nečekat až do dne voleb a přemýšlet o všem, co by se mohlo pokazit. “

Deník Revolver věří, že tato skupina TIP může být organizací, jejímž úkolem je podnítit barevnou revoluci, která by prezidenta Trumpa zbavila funkce bez ohledu na výsledky listopadových voleb.

Deník porovnal její nedávný příspěvek z Washington Post s příručkou The Democracy Playbook, příručkou k barevným revolucím, kterou vydal globalistický Brookings Institutut. Došel k závěru, že TIP je o vytvoření seberealizujícího se proroctví, které Trumpovi zabrání sloužit v druhém prezidentském období bez ohledu na to, o čem Američané rozhodnou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*