Soros požaduje, aby Evropa poskytla Africe 30 miliard EUR ročně, aby zabránila kolapsu EU

Soros požaduje, aby Evropa poskytla Africe 30 miliard EUR ročně, aby zabránila kolapsu EU

Levicový maďarsko-americký miliardář George Soros vyzval členské státy Evropské unie, aby poskytly každoročně Africe 30 miliard EUR na potlačení toku migrantů, o kterém nyní pro změnu tvrdí, že by mohl přinést kolaps politického bloku.

Soros, který v roce 2015 prosazoval masovou migraci v rozhovoru, ve kterém tvrdil, že „náš plán zachází s ochranou uprchlíků jako se záměrem, a národní hranicí jako překážkou,“ nyní chce, aby EU platila Africe miliardy, aby zabránila masové migraci, píše deník Kronen Zeitung.

Miliardář, jehož nadace Open Society Foundations (OSF) financuje krajně levicové aktivistické skupiny a aktivisty za otevřené hranice, dodal, že je nepravděpodobné, že by členské státy EU byly ochotny vynaložit peníze s tím, že budou tvrdit, že je to „daleko za hranicí toho, co budou chtít, nebo si mohou dovolit.“V komentáři napsaném pro Focus, Soros uvedl, že blok by se měl dostat do dluhu a půjčit si peníze na financování tohoto riskantního podniku: „Financování by se mohlo provést tím, že bychom využili značně nevyužitou úvěrovou kapacitu EU.“

Nová populistická italská koaliční vláda představuje největší hrozbu pro Evropskou unii, podle Sorose, který tvrdí, že země by měla být odškodněna hotovostí za to, že se musí starat o tolik příchozích migrantů, zatímco jiné země EU prosadily hraniční kontroly.

Soros vyzval francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a kancléřku Angelu Merkelovou, aby v této otázce  zaujali společné vedení a čelili neustále rostoucímu nárůstu sentimentu z Itálie a dalších zemí.

Soros dokonce uvedl, že Německo a Francie by měly nést břemeno projektu Afriky ve výši 30 miliard EUR na vlastní žádost, jelikož tyto peníze jsou „arašídy v tváři proti tomu, co je v sázce – kolaps EU.“

Během uplynulého roku byli Soros a jeho síť nevládních organizací vystavováni neustálému ohni z východní a střední Evropy s vedením maďarského premiéra Viktora Orbána, který bojuje proti vlivu tohoto miliardáře.

Po drtivém volebním vítězství pro Orbána a jeho stranu Fidesz se Soros a jeho nadace Open Society rozhodli přesunout své operace z Budapešti do Berlína.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu George Soros Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Soros požaduje, aby Evropa poskytla Africe 30 miliard EUR ročně, aby zabránila kolapsu EU

  • Séreš věnuj na to svoje poctivě vydělaný prachy. Máš jich dost.

  • Soros a jeho kumpani maji likviditu, kterou potrebuji zurocit a tak by ty prachy na EU pujcili. EU by se tak jeste dale zadluzila a Sorosuv pytel penez by se zase zacal plnit. Valci se stale mene a zbrojari krome zasilek zbrani teroristum vsude ve svete a NATO, aby proti nim ‚bojovala‘ neprinaseji ty zisky co valka.
    Migrace do Evropy ovsem vyzaduje systemove reseni, ktere umozni priliv ekonomickych migrantu zastavit. EU je uz leta neschopna a bez vule, nelegalni migraci zastavit. Vedle toho je treba i nove azylove reseni. Dnes si muze kazdy zazadat o azyl a zustat v zemi do vyrizeni. Po odmitnuti zadosti pak nekde v EU zmizet a zit tam jako ilegal ze zlocinne cinnosti. Nemecko nema potuchy, kde je nekolik set tisic uprchliku, ktere prijalo.
    Sorosovy rady je proto nejlepe ignorovat. Soros je pytel plny penez. Bude vzdy sledovat sve blaho a ne tech, ktere chce zase oskubat jako Anglany, na nichz enorme zbohatnul, kdyz spekuloval proti jejich Libre.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*