„Soros aktivně lobuje proti Maďarsku“

„Soros aktivně lobuje proti Maďarsku“

Vedoucí představitel maďarské trany Fidesz Gergely Gulyas poskytl dlouhý rozhovor maďarskému kanálu ATV, kde diskutoval o řadě vnitřních politických záležitostí, o „Sorosově plánu“ a o vztazích s Německem.           

Když hovořil o „Sorosově plánu“, Gulyas připomněl, že samotný maďarský miliardář zveřejnil článek nazvaný „Tady je můj plán na vyřešení azylového chaosu“. Takže Sorosův plán existuje. Můžeme diskutovat o jeho vlivu a efektu, ale jak se dočtete, těžko můžeme debatovat o tom, zda tento plán vůbec existuje,“ dodal.

Politik zdůraznil, že George Soros není jen symbolickou postavou pro-imigrační politiky, protože „provozuje aktivní lobystickou aktivitu proti Maďarsku. Maďarsko Soros označil za mafiánský stát a udržuje vážný tlak v Evropské komisi, v Evropském parlamentu, v nevládních organizacích a v tisku, které ovládá, na podporu migrace a urážek Maďarska.“

Pokud jde o Německo, politik řekl, že ještě není známo, kdy a jaká vláda se bude v Berlíně utvářet, ale Fidesz udržuje vztahy se svými spojenci, CDU a CSU. Gulyas poukázal na to, že nelibost německého tisku vůči maďarské vládě negativně ovlivňuje německou veřejnou diskuzi, ale vztahy mezi oběma stranami jsou dobré.

„70-80% německého tisku je levicový nebo zelený. Oni se dívají upřímnou a očividnou nenávistí na všechny hodnoty, které představuje maďarská vláda, na význam křesťanských kořenů, na skutečnou konzervativní rodinnou politiku, na uznávání a ochranu tradičního rodinného modelu, na Evropu národních států.“

 

(Hungaryjournal/ svobodnenoviny.eu Gergely Gulyas Foto: alchetron.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Soros aktivně lobuje proti Maďarsku“

  • Proč Soros ovlivňuje vše politické události co se v Evropě děje svými penězi ? A o tom naše media mlčí, neboť mnohá jsou jim také dotovány. Myslím, že věta, že za křivárny v Evropě může Soros je pravdivá. Neziskovky si mlaskají, školství si mlaská, sluníčkáři. a multikulti armáda s některými novináří si mlaskají z peněz pana Sorose, který svými penězi diriguje chod věcí v Evropě, ale i doma, aby byl co nejdříve nastolen Nový světový řád a vše se plnilo tak, jak už je mnoho desetiletí naplánováno. dle Calergiho plánu a ejhle ono se to plní. Maďarsku fandím, protože má svou hrdost a svou zem jen tak nezaprodají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*