Somálský žadatel o azyl pronikl do nemocnice, aby znásilnil rodící ženu

Somálský žadatel o azyl pronikl do nemocnice, aby znásilnil rodící ženu

38letý somálský muž byl zatčen poté, co se pokusil znásilnit 43letou těhotnou ženu v nemocnici v Římě poté, co se dostal do zařízení oblečen jako člen personálu.  

K incidentu došlo v nemocnici v Sant’Eugenio v Římě koncem prosince a 38letý Ali Abdella byl zatčen krátce po útoku. Bude pravděpodobně obviněn ze násilného sexuálního útoku a z krádeže, píše deník La Stampa.   

Policie v Římě tvrdí, že muž žil v posledních pěti letech v Itálii jako žadatel o azyl a přestože má povolení k pobytu, byl již v minulosti zatčen za zločiny.

Podle vyšetřovatelů se somálský migrant dokázal dostat do nemocnice bez povšimnutí a pak se vydal na porodnické oddělení. Jeho 43letá oběť byla v porodní místnosti, když došlo k útoku a řekla, že ji muž osahával a začal před ní masturbovat.Žena křičela o pomoc a naštěstí ji slyšeli lékaři a zdravotní sestry, které byly na blízku a zavolaly policii.

Právnička Alessia Giordano, která nyní zastupuje somálského muže, řekla soudci, že absolutně neví, proč vůbec byl ten den její klient v nemocnici. Očekává se, že bude tvrdit, že 38letý muž je mentálně nestabilní a že potřebuje psychiatrickou pomoc.

V Německu v roce 2016 byl zatčen 18letý somálský žadatel o azyl za sexuální obtěžování dvou starších mužů v pečovatelském domě ve městě Neuenhaus, který poté zabil manželku jednoho z mužů, když jej konfrontovala.

Somálští migranti se v Itálii také silně podílejí na obchodování s lidmi. V říjnu byl somálský migrant Osman M odsouzen u italského soudu za obzvláště brutální chování, kdy znásilňoval, mučil a dokonce vraždil migranty na cestě z Afriky do Evropy.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: lastampa.it)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*