Somálec odsouzen k „veřejně prospěšným pracím“ za znásilnění švédské dívky

Somálec odsouzen k „veřejně prospěšným pracím“ za znásilnění švédské dívky

17letý somálský migrant byl odsouzen k 150 hodinám „služby pro mládež“ poté, co znásilnil 13letou dívku, které poté vyhrožoval zabitím.

Somálec vyhrožoval, že podřeže dívčino hrdlo a rozšlape její hlavu, pokud nahlásí znásilnění, poté také vyhrožoval i svědkovi.

„Křičel, že jí zabije,“ vzpomínal svědek. „Pak Somálec řekl, že bude ležet s její matkou a poté zabije jí a její rodinu.“Somálec popřel hrozby smrti, stejně jako znásilnění v roce 2016, ke kterému došlo v koupelně pro postižené.

Vzhledem k tomu, že Somálec je technicky nezletilý, soudce mu uložil trest „služby pro mládež“ve výši 150 hodin, namísto dvou let vězení, které by dostal, kdyby byl plnoletý.

Bylo již mnohokrát řečeno, že ve Švédsku existují spory o tom, že migranti tvrdí, že jsou mladší, než tomu doopravdy je, aby se vyhnuli vyšším trestům, které by doslali jako dospělí.

Toto rozhodnutí přišlo týdny poté, co švédský vůdce nacionalistické strany řekl, že jeho země je nejvíce znepokojená v západním světě.

Ve Švédsku dochází k prudkému nárůstu násilí ze strany přistěhovaleckých gangů a zašlo to tak daleko, že dokonce státní poštovní společnost oznámila, že už nemůže doručovat balíčky do převážně migranty obydlených oblastí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*