Šokující zpověď bývalého mariňáka o zákulisí americké armády a politiků

Šokující zpověď bývalého mariňáka o zákulisí americké armády a politiků

Bývalý mariňák a aktivista Kenneth O’ Keefe v debatě stanice Press TV otevřeně hovoří o USA jako o teroristickém státě č. 1.

…tak s tím vůbec nesouhlasím! Jak je možné, že někdo, kdo je alespoň trochu při smyslech, si myslí, že Spojené státy, Velká Británie, nebo Západ jako takový, potrestá viníky za jejich ilegální činnost?

Pokud se podíváme na Irák, tam bylo nejméně 1 milión mrtvých, možná až 2 milióny.

Vtrhli jsme do této země, zničily ji, vytvořili milióny sirotků a uprchlíků a nedokážeme se za to ani omluvit.

Vraťme se k Vietnamu, kde jsme shodili 20 miliónů bomb, více než v celé 2. světové válce.

Zničili jsme tolik zemí, na celém světě jsme ničili, zabíjeli, zohavovali a znásilňovali.

Kdo normální si skutečně myslí, že USA, nebo Západ jako takový někoho potrestá?

Nehledě na skutečnosti, že je to útok pod falešnou vlajkou, a je tu dlouhý seznam útoků pod falešnou vlajkou, na který bychom se museli podívat blíže.

Nekonáme podle mezinárodního práva. Máme zákon džungle, kde bohatí a mocní rozhodují o dění.

Irák je dokonalý příklad. Proč Blair a Bush již dávno nejsou v base na doživotí? Protože se neaplikuje zákon!Jsou to váleční zločinci a měli by dostat doživotí, nebo trest smrti, podle vlastních zákonů za své zločiny.

Nejen to, musíme zde skutečně pochopit pravdu. Za prvé, všichni tito hráči, tito politici nejsou nic jiného, než loutky.

Neslouží lidem, skutečná demokracie neexistuje, slouží pouze bohatým a mocným, kteří ovládají svět.

A to jsou bankéři, kteří ovládají finanční toky. Bankéři inkasují obrovské peníze. Ať již mají dobré nebo špatné investice, války jsou pro ně vynikající. A ovládají politiky, a proto tu máme tuto politiku.

Obama a Cameron nejsou nic jiného, než loutky, které čtou scénář. A scénář je: „Potřebujeme další válku.“

A podle psychopatů, kteří ovládají svět, potřebujeme další válku, protože se probouzí stále více lidí.

Nehledě na dav, který je nadále v transu díky hovadinám, jako je X-Factor a American Idol (seriály).

Stále větší počet lidí na celém světě poznává pravdu, nebo začíná myslet vlastní hlavou.

A vidí, že lidi na veřejných pozicích zneužívají jejich důvěru a zastupují skrytý program, o kterém nesmí hovořit. Protože jsou jen prostituti, poskokové mocných.

V projektu výstavby Velkého Izraele jde o to, destabilizovat okolní země, s cílem vytvořit větší Izrael, od Eufratu až po Nil a po východní Středozemní moře. To je sen těchto psychopatů. Destabilizovat vlády, vytvářet konflikty mezi sektami, to vše je součástí plánu vytvořit Velký Izrael. A to je bez jakýchkoliv pochybností.

Musím se vrátit k tomu, co tvrdí ten pán, že Amerika se nechce do toho míchat, že Obama s tím nechce nic mít. Co to tady povídáte? Dodáváme zbraně přímo lidem, kteří patří Al-Kájdě. Fronta an-Nusrá je Al-Kájda. Tito lidé jsou ti nejhorší psychopati, organizují sebevražedné atentáty, používají chemické zbraně.

Carla del Pontová v květnu prohlásila, že to byli takzvaní rebelové v Sýrii, kteří použili sarin. Nebyl to režim Bašára Asada! Víme, že prezident Spojených států vyzbrojuje lidi, kteří jsou na americkém seznamu teroristů. Měl by být žalován za spoluvinu při materiální podpoře teroristické organizace.

Víte, jsme to my, Západ, zejména Spojené státy, Izrael, Velká Británie, kteří jsou největší teroristi na planetě. Naši malí junior partneři, Al-Kájda, není nic jiného, než databáze CIA, proto vznikl název Al-CIAda, nejsou nic jiného, než skupina teroristů, kteří spolupracují a každý má odlišnou roli.

Všichni ale usilují o stejný cíl: udržovat tento hnusný, nemocný, zvrácený a nespravedlivý svět, ustavičným vedením válek. Stále ta stejná pohádka, jeden strašák za druhým. Obama je ve skutečnosti jen loutka v rukách válečných zločinců, stejně jako jeho předchůdci.

Takže prosím, nepovídejte tady lidem, že Amerika není zapojená. Je přímo zapojená! A vyzbrojuje lidi, kteří jsou absolutní psychopati, protože USA nikdy nezajímalo nic jiného, než válka. Spojené státy jsou v trvalém válečném stavu, protože bankéři ovládají politiky. Ti čtou scénář, který jim vložili do rukou bankéři a vydělávají velké peníze.

To, co zde tvrdí tento pán, že USA nechtějí válku a nechtějí být do ní zatažené, zní jako Irák 2.

Opakují se zde stejné hovadiny: „Proboha, vždyť my nechceme válku. Válka je poslední prostředek.“ To je absolutně nepravdivé. Je to lež. Ti ve vládě nejsou nic jiného, než prostituti, kteří plní příkazy svých chlebodárců. A chlebodárci chtějí další válku! A její součástí, jak jsme již uvedli, je projekt Velkého Izraele.

Destabilizovat každý arabský režim, který jen trochu zavání autonomií a sebeurčením. Žádný režim v arabském světě, který není absolutně loutkový, není možno tolerovat. A které jsou to země, na které útočíme? Ty, které nejsou loutkové. Neútočíme na saúdskoarabský režim, který je největším porušovatelem lidských práv v regionu. Stínají lidi na veřejnosti, sekají jim ruce. Je to ten nejodpornější režim na světě a navzdory tomu jim dáváme zbraně a nevidíme zde žáden problém.

Úskočnost a pokrytectví Spojených států na západě nemůžeme změřit, je obrovské! A tyto hlasné trouby, jako tento pán ve Washingtonu neslouží ani sobě, ani své zemi. A opět do toho budou zapleteni američtí synové a dcery. A ty zbabělé svině, které předstírají, že si dělají starost o Syřany, tam přece nepošlou vlastní syny a dcery. Chci vidět, jak tento člověk pošle do Sýrie své vlastní syny, dcery a vnuky, když to proroste do většího konfliktu, protože to je to, čemu čelíme, světové válce. Třetí světové válce. To není vtip! Jsme na prahu třetí světové války, nebo si děláme tolik starostí o Syřany, stejně jako si děláme tolik starostí o Iráčany a Afghánce. Jediní lidé, kteří na to skočí, jsou buď koupeni prostituti, nebo ti nejhloupější z blbců.

A máme věřit i tomu, že Asad je nejhloupější, nejsprostější diktátor na světě, protože pozval americké inspektory, a ještě ten stejný den, kdy je pozval, se rozhodl zaútočit na své vlastní lidi, jen asi 15 km od místa příchodu inspektorů. To je absurdní! Opakuji, na to skočí jen koupení prostituti, nebo ti nejhloupější z blbců.

…je bezpochyby, že neplánují nějaké limitované útoky, to je jim na nic. Chtějí úplný útok. Takový je plán. Přirozeně, najdou si záminku na opodstatnění prvního útoku. Poté si vytvoří důvody na obhájení většího zapojení. Daily Mail informoval zde ve Velké Británii, a ti, kteří dávají pozor, tomu rozumí, že uniklé e-maily dodavatelů zbraní dokazují, že existuje plán schválený Obamou, dodat těm psychopatickým teroristům z Front an-Nusrá chemické zbraně. Víme, že v Turecku chytli 12 členů Fronty an-Nusrá s 2 kg sarinu. Odkud ho mají? To celé je jednoznačně pod falešnou vlajkou. Víme to. Je to jediný způsob, jak mohou opodstatnit svůj útok. A jsem rád, že ten pán ve Washingtonu připomněl Dempseye, generála Dempseye ze Sboru náčelníků štábu. Protože je víc než kterýkoli jiný skutečným americkým patriotem. Má toho už po krk, obětovat svůj život pro americký sen, americký národ, ústavu, které přísahal věčnou věrnost. Jsou to tito lidé z armády.

Teď je to na nás. Jste nebo nejste patrioti? Necháte svůj národ ponořit ještě hlouběji do chaosu a korupce? Je tak nemocný a zvrácený, že už ničí i americké životy, nejen životy zbytku světa. Dokud 22 lidí ve službách vlasti zemře nebo spáchá sebevraždu. Obětujeme ještě více amerických synů a dcer pro izraelské války, pro sionistické války? Budete v tom nadále pokračovat? Nebo nejste patriot! Ve skutečnosti podporujete teroristy, o kterých si myslíte, že proti nim bojujete. A prosím Boha, aby ti Američané, kteří se do té doby probudí, zejména ti v armádě, odmítli plnit vaše rozkazy!

A proto většina Američanů, která neskočí na tyto nesmysly, nebude podporovat žáden způsob útoku na Sýrii. Vím, že mocní v pozadí, mají velký strach z toho, že vrchní velitelé odmítnou plnit vaše rozkazy. A doufám, že přesně tak se stane, když dojde k útoku na Sýrii.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Šokující zpověď bývalého mariňáka o zákulisí americké armády a politiků

  • WOW! BRAVO! YOU ROCK KENNETH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NENI CO DODAT , BYLO RECENO VSE , FRAJER!!! drzim mu palce , neboji se , mluvi pravdu, potvrdil mi v par minutach to ,co ja rikam uz hezky dlouho , kdyby bylo takovych vice . thanks KENNETH,

  • A co se zamyslet jestli na tom neni kus pravdy,než ho dohenestovat že ho platí Putin .Máte vůbec svůj mozek?Ať mi někdo z vás řekne za co dostal Obama cenu za mír,když je to stejnej vrah jako ti před ním.Jistě budete argumentovat tím že cenu dostal dříve než se stal prezidentem,avšak neudělal nic pro mír a jen díky této poctě se stal tím co je teď.Vrahem stovek tisíc neli miliónů lidí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*