Šokující! V Británii budou vyrábět lidské hybridy, je to „bezpečné“ tvrdí

Šokující! V Británii budou vyrábět lidské hybridy, je to „bezpečné“ tvrdí

Představte si svět, ve kterém si můžete vytvořit své vlastní dítě. Svět, ve kterém si můžete vybrat DNA vašeho uměle plánovaného novorozence z nejméně 3 různých genofondů. Skutečně žijící dítě ze zkumavky. Možná, že bude odolávat určitým inherentním genetickým vadám, jako jsou onemocnění, zdravotní problémy a další. To je přesně to, co někteří britští vědci a regulační orgány tlačí k zavedení do konce roku.

Ve skutečnosti, regulační úřad plodnosti v Británii nedávno vydal zprávu, která v podstatě uvádí, že pokročilé vědecké techniky k vytvoření hybridního lidského embrya z DNA 3 lidí není „nebezpečné“ a tak otevírá dveře ke genetické modifikaci lidského druhu. zdroj

Dokud se nenarodí zdravé dítě, tak nemůžeme s jistotou říct, že tyto techniky jsou bezpečné,“ uvedl Dr. Andy Greenfield, který vedl expertní zprávu.Tyto techniky mají sloužit k zastavení matek v předávání smrtelných genetických onemocnění jejich dětem a zahrnuje změnu lidského vajíčka, nebo embrya před přenosem do ženy. Zatím byly tyto metody povolené pouze k výzkumům v laboratořích, ale ministerstvo zdravotnictví Spojeného království uvedlo, že doufá, že tato nová legislativa bude zavedena do konce roku.

embryo

Foto : intellihub

Nejen, že je tuto informaci těžké přijmout, ale překvapivě Británie se může stát první zemí na světě, která povolí tyto kontroverzní procedury. Nicméně, doposud doopravdy vědce nikdo nezastavil před ničím. Ve skutečnosti, někteří jsou šílenci, kteří si hrají se smrtícími viry na denní bázi.

Podle deníku Daily Mail, bylo v britských laboratořích vyrobeno nejméně 150 lidských hybridů.

Údaje zveřejněné deníkem Daily Mail ukazují, že bylo vytvořeno 155 embryí, které obsahují jak lidský, tak zvířecí genetický materiál od zavedení 2008 Human Fertilisation Embryology Act.

Ten legalizoval vytvoření různých hybridů, včetně oplodnění zvířecích vajec lidskými spermiemi tzv. „cybridy“, ve kterých je lidské jádro implantováno do živočišné buňky a „chiméry“, ve kterých jsou lidské buňky smíchané s živočišnými embryi.

Vědci se hájí tím, že tyto techniky můžou být použité k vytvoření embryonálních kmenových buněk, které mohou být použité k léčbě nevyléčitelných onemocnění.

Třem laboratořím ve Velké Británii, King’s College London, Newcastle University, a Warwick University, bylo uděleno povolení k provádění těchto výzkumů, potom co zákon vstoupil v platnost.

Dámy a pánové, lidé si opravdu hrají na Bohy.

zdroj : http://intellihub.com/designer-babies-hybrid-human-species-safe-says-report/

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*