Šokující studie: Migranti jsou zodpovědní za 92% nárůst násilných trestných činů v Německu

Šokující studie: Migranti jsou zodpovědní za 92% nárůst násilných trestných činů v Německu

Migranti jsou zodpovědní za 92% nárůst hlášených násilných zločinů v Německu v letech 2015 a 2016, podle studie univerzitní kriminologie.  

Studie, kterou provedli kriminologové na Zurichově univerzitě aplikovaných věd, zkoumala nárůst násilné kriminality v Německu za poslední dva roky.

Možnosti integrace jsou nejlepší příležitostí k předcházení násilné trestné činnosti, „jako jsou jazykové kurzy, sporty a praktické učňovské vzdělání,“ domnívají se výzkumní pracovníci.

„Bylo by vhodné na to investovat veřejné peníze, které by mohly pomoci těm, kterých se to týká, v podpoře jejich odborné kvalifikace,“ řekl výzkumník Sorem Kliem pro deník Deutsche Welle.

„Zároveň by měly být peníze investovány do rozvojové pomoci v zemích původu tak, aby lidé a) nebyli nuceni utíkat a b) aby navrátilcům nechyběly vyhlídky v jejich domovských zemích.“

Jinými slovy, němečtí daňoví poplatníci by měli platit, aby „rozvinuli“ severoafrické země, takže by nadále nezaplavovaly Evropu, ačkoli globalizační skupiny EU je zde úmyslně pašují.Navíc studie odhalila, že „méně než jedna čtvrtina“ migrantů jsou ženy, což přispělo k nárůstu výskytu násilných trestných činů, protože to způsobilo, že muži „se orientovali na normy legitimizující násilí.“

Násilné sexuální trestné činy jsou v Evropě nyní tak běžné, že úřady v Berlíně musely na Silvestra postavit „bezpečnou zónu“, aby ochránily německé ženy před sexem posedlými migranty.

Globalisti o těchto skutečnostech vědí, a proto nevládní organizace podporované Georgem Sorosem je pašují po tisících ze severní Afriky, destabilizují společnost a nakonec chtějí svrhnout západní civilizaci.

To dokládá studie podpořená Evropskou komisí, která ukazuje, že pouze 1,4% migrantů, kteří přijíždějí do Itálie přes Středozemní moře, jsou skutečnými uprchlíky ze Sýrie a Iráku, což potvrzuje, že většina z nich pochází ze severní Afriky.          

OSN dokonce začala v prosinci loňského roku evakuovat severoafrické migranty do Itálie z Libye kvůli „zhoršujícím se podmínkám v zadržovacích střediscích“ a kvůli aukcí otroků, které by vůbec neexistovaly, kdyby bývalý prezident Obama a Hillary Clintonová nedestabilizovali Libyi v roce 2011.

„Pašeráctví migrantů vzkvétalo od svržení Muammara Kaddáfího v roce 2011, přičemž více než 600 000 lidí podniklo za čtyři roky nebezpečnou cestu po Středním moři,“ napsala minulý týden agentura Reuters.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: ilGiornale)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*