Šokující prohlášení bývalého ministra obrany: Vlády ví o mimozemských civilizacích a tají to před společností

Šokující prohlášení bývalého ministra obrany: Vlády ví o mimozemských civilizacích a tají to před společností

Bývalý ministr obrany obvinil světové lídry ze zamlčování přítomnosti mimozemšťanů na Zemi.

Paul Hellyer, který byl kanadským ministrem v letech 1963-1967, tlačí na světové mocnosti, aby zveřejnily dokumenty, které, jak se domnívá, ukrývají před zraky veřejnosti, a které odhalují mimozemský kontakt s naší civilizací trvající desítky let, jenž nám vlády pod rouškou národní bezpečnosti tají.

„Většina médií se těchto dokumentů nedotkne,“ uvedl v jeho úvodním projevu během Disclosure Canada Tour na universitě v Calgary.„Musíte stále jít kupředu ve vaši práci a doufat, že se k vám jednoho dne připojí další,“ uvedl podle zprávy CTV.

„Veřejnost se musí rozhodnout, zda tak, či onak, a říci, pane prezidente nebo pane premiére, chceme pravdu a chceme ji okamžitě, protože to ovlivňuje naše životy.“

Hellyer poprvé přišel na veřejnost s jeho prohlášením, že jsou naše vlády v kontaktu s mimozemskými bytostmi v roce 2005 a stal se tak prvním vysoce postaveným politikem, který tak učinil.

Hellyer tvrdí, že mimozemšťané navštěvují naší planetu již tisíce let a nejsou příliš ohromeni způsobem, jakým žijeme.

„Trávíme příliš mnoho času bojováním proti každému kdo je jiný, utrácíme příliš mnoho peněz na vojenské výdaje, a ne na nakrmení chudých, a nedbáme na bezdomovce a nemocné,“ uvedl.

Bývalý kanadský ministr dále uvádí, že nás mimozemské civilizace navštěvují tisíce let, a že se jejich aktivity návštěv výrazně zvýšily poté, co jsme vyvinuli atomovou bombu a také ji poprvé použili. Údajně je uvolněná energie z výbuchu atomové bomby tak silná, že ji zaznamenají v dalekém vesmíru.

Je opravdu těžké říci, zda se jeho prohlášení zakládá na pravdě, z našeho postavení nemůžeme nikdy doopravdy prohlásit, co je pravda, a co ne, ale pokud hovoří alespoň s části pravdu, tak se jedná o největší vládní spiknutí v historii lidstva – pokud by o tom vůbec naše vlády věděly a nebylo to v utajení stínových vlád. Zde na serveru svobodnenoviny.eu se tématem ekopolitiky částečně zabýváme a publikujeme články s ní spojené, a když se objeví uznávaná osoba takového formátu, která veřejně prohlásí, že vlády dávno ví o přítomnosti mimozemských civilizací a tají to před společností, tak nás to jen utvrzuje, že v tom budeme dále pokračovat a snad se jednou dočkáme vytoužené pravdy.Ať je to jakkoliv, určitě stojí za to, si to alespoň vyslechnout na videu výše, kde s bývalým ministrem učinila rozhovor ruská stanice RT.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Šokující prohlášení bývalého ministra obrany: Vlády ví o mimozemských civilizacích a tají to před společností

  • · Edit

    Starý ujko (dlhoročný politik trpiaci ktovie čím) povedal, že sa domnieva, že vlády majú tajné spisy. Ja sa domnievam, že sa tu z vás za chvíľu od smiechu poser…m. Preboha, trošku aj rozmýšľajte. Až tak moc to zase nebolí. Na svete sú tisíce ak nie milióny ľudí, ktorý majú rôzne teleskopy, rádiá, kamery, vysielačky, radary, ktovieakú všelijakú techniku a podaktorí dokonca na profesionálnej úrovni a stále tu nemáme riadny dôkaz o návšteve. Hm, vyzerá to na obrovskú skupinu utajovačov Parchanti!

  • Ľudia stále nie sú pripravení na kontakt. minimálne mentálne. Príklad je všeobecné hodnotenie filmu Jupiter ascennding, kde nikto z hodnotiatich ľudí nedokázal prijať a zachytiť odkaz toho filmu, ktorý veľmi jemne naznačuje aká je situácia v tomto vesmíre a čo sa tu deje. A ako sme sami zodpovední za to, kde sa naše duše zrodia a za všetko čo v živote robíme. Dostávame všetku podporu na to, aby oficiálne nastal kontakt a vedomá spolupráca s alianciou, taká je dohoda, to ale ešte chvíľu potrvá – kým si jednotlivci neupracú svoj vlastný dom.

  • · Edit

    Církve se třesou hrůzou, myslím, že od nich vane mrazivý vítr! Kolaps víry jak ji známe by nastal ihned po přistání mimozemšťanů. Ano, stvořitel vesmíru existuje, ale žádná církev ho nemůže suplovat! Pravda předaná lidstvu by nepotěšila žádného lumpa, ať věřícího, či ateistu. A tou pravdou je, že není ůniku od svých skutků a smrt je jen další pokračování v cestě k dokonalosti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*