Šokující odhalení: Německo konfiskuje domy pro migranty

Šokující odhalení: Německo konfiskuje domy pro migranty

Úřady v Hamburku, druhém největším městě v Německu, začaly zabavovat soukromé domy s cílem zmírnit problémy s nedostatkem bydlení.

  • V tomto bezprecedentním kroku, hamburské úřady zabavily šest bytových jednotek v okrese Hamm v blízkosti městského centra. Správce jmenovaný městem nyní renovuje nemovitosti a bude je pronajímat – proti vůli majitele – nájemcům, které vybere město. Mluvčí okresu Sorina Weilandová uvedla, že veškeré náklady na renovaci budou účtovány majitelům nemovitosti.

 

  • Podobná opatření na vyvlastnění nemovitostí byla navržena v německém Berlíně, ale bylo z nich upuštěno, protože byla shledána jako protiústavní.

 

  • Někteří Němci se ptají, co bude následovat: Budou úřady nyní omezovat maximální množství obytného prostoru na osobu, aby donutily ty, s velkými byty, aby je sdílely s cizími lidmi?     
Úřady v Hamburku, druhém největším městě v Německu, začaly zabavovat soukromé domy s cílem zmírnit problémy s nedostatkem bydlení, které se akutně zhoršily po rozhodnutí kancléřky Angely Merkelové, která v posledních letech povolila do země vstup více než dvěma miliónům přistěhovalců.

Místní úředníci zabavují komerční nemovitosti a přeměňují je na obydlí pro migranty od konce roku 2015, kdy Merkelová otevřela německé hranice stovkám tisíc migrantů z Afriky, Asie a Středního východu. Nyní však město vyvlastňuje jednotky rezidenčních nemovitostí vlastněných soukromými občany.  

V tomto bezprecedentním postupu, hamburské úřady nedávno zabavily šest bytových jednotek v okrese Hamm poblíž městského centra. Jednotky, které vlastní soukromý majitel, potřebují opravu a byly od roku 2015 prázdné. Správce jmenovaný městem nyní renovuje nemovitosti a pronajme je – proti vůli majitele – nájemcům vybraným městem. Mluvčí okresu Sorina Weilandová uvedla, že veškeré náklady na renovaci budou účtovány majitelům nemovitosti.

Vyvlastnění soukromých pozemků je povoleno zákonem (Hamburger Wohnraumschutzgesetz) z roku 1982, který byl v květnu 2013 aktualizován městskou socialistickou vládou, za účelem umožnit městu zabavit jakoukoli rezidenční nemovitost, která byla prázdná více než čtyři měsíce.

Násilný pronájem, první svého druhu v Německu, má být zaměřen na tlak na vlastníky dalších volných bytů ve městě, aby dali své byty k dispozici k pronájmu. Ze 700.000 nájemních jednotek v Hamburku je podle odhadů senátu v Hamburku neobsazeno 1.000 až 5.000 bytových jednotek (méně než jedno procento).

Socialisté a Zelení v Hamburku nedávno zřídili „horkou linku“, kde mohou místní obyvatelé hlásit neobsazené nemovitosti. Aktivisté také vytvořili webovou stránku – Leerstandsmelder (detektor volných míst) . k identifikaci neobydlených nemovitostí v Hamburku a dalších německých městech.

Zůstává nejasné, proč pronajímatel v okrese Hamm nechal své byty prázdné více než pět let. Někteřé uváděli, že vzhledem k umístění nemovitostí, mohou být náklady na opravy příliš vysoké a pravděpodobně by nebyly kompenzovány z výnosů z pronájmu.

Jiní obviňují městské úředníky za to, že neschválili více stavebních povolení, aby umožnili výstavbu nových bytových jednotek. Studie provedená v roce 2012 – dříve, než migrační krize dosáhla epických rozměrů – předpokládala, že do roku 2017 bude mít Hamburg deficit nejméně 50.000 pronajatých nemovitostí.

V roce 2016 však přišlo na trh pouze 2433 nových bytových jednotek, a počet schválených stavebních povolení dosáhl čísla 2290, podle statistik poskytnutých městem Hamburg. Toto číslo se mírně zvýšilo z 2192 nových bytových jednotek a 2041 nových stavebních povolení v roce 2015.

V roce 2012 představila hamburská socialistická vláda plán na výstavbu 6000 nových bytových jednotek ročně. Plán se však nikdy neuskutečnil, protože potenciální stavitelé byli omezováni vládními pokutami, což jim znemožnilo dokonce získat zpět své stavební náklady.

Od té doby město zabavuje soukromé vlastnictví, aby vyřešilo svou vlastní krizi v oblasti bydlení.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Šokující odhalení: Německo konfiskuje domy pro migranty

  • Merkel a Macron jsou lokajove, rizeni USA a jejich sluzbami. Pracuji pro ne, v jejich zajmu a v zajmu Bilderbergu, kde jsou nejbohatsi lide planety. I knize Schwarzenberg. Ne v zajmu svych obcanu! Realizuji cile NWO, podporuji migraci a budou nutit vsechny k prijmu migrantu, kteri pak znici narodni identitu a tradice bileho obyvatelstva. Podporuji provokace na ruskych a cinskych hranicich, ktere maji vest ke 3. svetove valce. Chteji znicit identitu narodnich statu a nase tradice zavedenim multikulti, kde budou bili pronasledovani a migranti chraneni jako dosud v Nemecku, Svedsku, GB. Delaji to zakony proti obyvatelstvu ve prospech uprchliku, hanobenim vsech, kdo nepodporuji migraci a jsou proti i zamlcovanim zlocinu migrantu. Zijeme v cenzurovane zdanlive demokracii, rizene USA. U nas jedine prezident se nenecha jimi ovladat, proto ho zesmesnuji, urazeji, chteji ho jako Trumpa zbavit uradu. Obcane, musime na barikady. Zmeny v nas neprospech nevyvolaji jenom protesty placenych aktivistu pro NWO, ale hlavne nase vlastni pasivita!!!! Ukazme ve volbach, ze uz nechceme tuto vladu, ze uz nechceme byt vazalem USA, zenoucich nas do valky!
    Volte pouze strany, ktere maji v programu opusteni vazalskeho svazku EU a NATO, dale primou volbu prezidenta a uzakoneni Referenda jako prostredku obcanu, korigovat usneseni politiku, se kterymi nejsou obcane srozumneni!!! Volba dosavadnich proflaknutych stran nas privede jedine do NWO a multikulti spolecnosti a tim do zahuby ve valce. Rusove i Cinane se budou branit atomovymi raketami a nasadi je i proti vazalum, ktere na svem uzemi maji americke ABM rakety. Ty maji zabranit balistickym raketam, aby zasahly uzemi USA. ABM rakety tedy chrani USA a ne Evropu, jak nam stale lzive tvrdi!!!

  • Draze za tato rozhodnutí tento stát zaplatí. Ale ať laskavě nenutí a nevelí EU , že všechny státy musí přijímat uprchlíky. Ještě nejsme očipovaní a naše mozky ještě mohou myslet, tak máme naději, že choromyslná rozhodnutí budou rasa13ntně odmítnuty.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*