Šojdrová viní Řeky, že ji kazí „sirotčí kampaň“. A Syřani málo utíkají? A bomb taky málo?

Šojdrová viní Řeky, že ji kazí „sirotčí kampaň“. A Syřani málo utíkají? A bomb taky málo?

A jestli neumřela, tak tam sirotky hledá dodnes. To asi nejlépe vystihuje kampaň europoslankyně Michaely Šojdrové, která si na hledání syrských sirotků takřka založila politickou kariéru. A zdá se, že už i Řekové ji prokoukli…

„Mně je divné, že mně odepsala během osmi dnů a panu ministrovi neodpověděla, to je pro mě nepochopitelné,“ zlobí se Michaela Šojdrová podle serveru iDnes na řeskou ministryni. „Teď, když se to tak prodlužuje a vázne, tak si říkám, že politická hra není jen v České republice. Tam si prostě řekli, že Šojdrové nebudou dělat kampaň.“Řekové neodepisují, Syřané málo prchají a všichni málo bombardují!

Vidíte, paní Šojdrová, že vám to pálí, když chcete. Ještě byste mohla pochopit, že lifrovat si syrské sirotky v rámci kampaně do země ani sama Sýrie neumožňuje. Cituji část loňského vyjádření syrské ambasády v Praze: „Rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí je věc českých úřadů, a tato iniciativa vysílá v podstatě symbolické gesto na nesprávném místě. Syrský zákon neumožňuje adopci sirotků do zahraničí…“

Je to pech, paní Šojdrová. Nejprve vám do vaší politické kampaně s virtuálními sirotky a virtuální morálkou hází vidle syrská ambasáda… Potom Řekové, kteří vám neodpovídají… A taky ti Syřani a hlavně syrští sirotci dost málo prchají ze země, viďte? A USA, Izrael, Rusové a další v poslední době málo Sýrii bombardují, taky natruc vaší kampani, co?

37 ilegálních migrantů získalo loni v ČR trvalý pobyt? To je fakt?

Mezi řečí se pak v odpovědi Šojdrové pro iDnes dozvídáme, že „ČR loni udělila 47 azylů a doplňkovou ochranu 120 dospělým, z toho asi 50 syrským uprchlíkům, kteří přišli do ČR de facto ilegálně.“ (zdroj)

Takže už tady nemáme 12 „uprchlíků“, jak se nám stále tvrdí… A navíc uděluje naše země trvalý pobyt de facto ilegálním migrantům? To vážně? A veřejnost je o tom informována? Nebo je to na tajňačku… Ve skutečnosti (ať už díky schengenu nebo aktivitám Šojdrové, neziskovek a jiných multikulturních nadšenců) si každý normální člověk v Praze musí všimnou výrazného růstu počtu lidí blízkovýchodního vzezření.

„Já nechci dělat nějakou partyzánštinu a brát do České republiky nelegálně děti bez doprovodu. Z 37 v podstatě ilegálních, nezletilých bez doprovodu, většina v Česku zůstala a dostala trvalý pobyt,“ uvedla Šojdrová.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Šojdrová viní Řeky, že ji kazí „sirotčí kampaň“. A Syřani málo utíkají? A bomb taky málo?

  • Politici by po zvolení před nástupem do funkce měli absolvovat povinné psychotesty. Jinak se z toho nedostaneme.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*