Sociální demokracie vede republiku do záhuby téměř programově

Sociální demokracie vede republiku do záhuby téměř programově

Premiér Sobotka se za každou cenu chce stát nejen hrobařem sociální demokracie, ale i republiky. Mele v Právu opět svou – uprchlíkům před válkou musíme pomáhat, protože nám to velí nejen povinnost EU, ale i naše „humanitární tradice“. Ale, ale, pane Sobotko.

V našich humanitních, nikoli humanitárních, tradicích je vše o obraně slabých, bezmocných, vdov a sirot, o obraně porobených národů, ale nic tam není o obraně sexuálních zvěrstev, o obraně vytváření nových ras, o obraně vraždění a znásilňování, o obraně kamenování žen a stínání mužů, jinověrců a nemuslimů. O obraně sebevražedných atentátů a masového terorismu, o obraně džihádu proti všem jinověrcům a atheistům. Není tam nic o ustavování – „NO GO ZÓN“, ani o zavádění šarii na území svrchovaných států.

A Sobotka mele a mele svou, stejně jako Bělobrádek, který je zase hrobníkem strany křesťanů, respektive katolíků. Mele věci naškolené v US a v EU, nadiktované globálními prediktory.

Foto: Blesk.cz
Foto: Blesk.cz

Pokud na toto uslyší jeho voliči, zničíme nejen sebe, ale podminujeme i stále ještě existující Evropu. Voliči si musí uvědomit – podporou sobotkovců a bělobrádkovců zničí nejen náš stát, ale zadělávají i na instalaci toho, čemu nadnárodní monopoly (kterým v zahraničí říkají globální prediktoři) říkají „projekt Islámského eurokalifátu“.

Ne že by si to v sociální demokracii neuvědomovali osvícení předáci, její poslanci, jako je pan Foldyna, pan Huml a několik dalších. Ale ti bohužel nemají na směřování své strany, vedené sobotkovským oficiem, velký vliv. A totéž se týká vedení křesťanské strany. I tam jsou jistě uvážliví členové, ale pan Bělobrádek je strhává do sebezáhubného proudu dějin. A to nejenom svým manifestním sudetomilstvím, ale především tzv. bojem za nadpráví tzv.migrantů.

Uvědomují si vůbec voliči, čemu mají sloužit v sobotkovské režii? Uvědomují si,že svým hlasem sobotkovcům a bělobrádkovcům dávají souhlas k instalaci Evropského kalifátu? Uvědomují si, že dávají souhlas ke genetickému přečíslení a genocidě vlastních národů?

Pak se opravdu může naplnit to, k čemu vyzývala ženy, jak se projevila, pološílená madam Žilková, „že ženy budou dobrovolně chodit k těm samcům“ – a nedořekla, že to se stane zvláště poté, co jejich mužové budou vyvražděni, vykastrování a zotročeni podle práva šaria. A žadný halíkismus, schwarzenbergismus ani jiné „ismy“, hlásané a vtloukané do hlav našich občanů zglajchšaltovanými supermédii tomu nezabrání, naopak, ony tuto katastrofu ještě podporují. Proto má pravdu paní Nela Lišková a nikoli pan Bělobrádek, proto mají pravdu pan Benjamin Kuras  i pan Okamura, a nikoli pan Sobotka! Protože jejich pravda je dlážděna základními kameny otřesných fakt a hrůzných událostí v Evropě, nikoli propagandistickými bláboly, jak je tomu na opačné straně.

Kdo tomuto organizovanému šílenství může zabránit? Především voliči sami, v prvním plánu. Protože jinak se stane vše naplánované, a nikdo, kromě Ruské federace, tomu nebude účinně bránit, když se samy státy Evropy zbavují svých armád.

Co dělat? Starou otázku Černyševského  lze krátce formulovat takto.

Za první – Zakázat právo šaria v republice, odporující článkům Ústavy a Listiny práv.

Za druhé – Obnovit hranice jako za starého socialismu (už slyším to nenávistné prskání jedovatých slin havlistů a schwarzenbergistů všech čeledí, sluníčkářů a bláznů všech druhů). Dělat to jako Maďarsko! A nenechat se vydírat unijním  žvaněním o Schengenech a o sankcích.

Za třetí – Vyslat armády na pobřeží Řecka a potápět, potápět a zase potápět  prázdné pašerácké lodi. Prozatím a pro výstrahu prázdné.( To ovšem zatím nespadá do kompetence republiky, ale tyto návrhy vyvstaly již dávno a stále nejsou brány v potaz globálními prediktory, které je třeba v tom ohledu paralyzovat národními hnutími.)

Za čtvrté – organizovat národní domobranu a civilní obranu.

Za paté – nevolit žádné eurorektoalpinistické strany, strany merkelalpinismu, ty strany, které hlásají, podporují a propagují organizaci usídlení migrantů u nás!

Pokud nastane opak, a sociální demokracie povede dále svou instalaci trojského koně statisíců migrantů ( neustále se nám LŹE, že u nás to nenastane, ale opak bude pravdou!), stane se hrobníkem nejen republiky, ale i spoluviníkem hrobařství celé Evropy.

 

 

Jiří Jaroš Nickelli

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Politici musi byt za sve ciny odpovedni, jejich imunita a moznost vyhlaseni amnestie politiky se musi zrusit. Jsme pod vlivem propagandy USA a EU. Nemame uz samostatnost a nemuzeme proti rozhodovani politiku nic delat. Cekat do voleb je dlouha doba, musime se osamostatnit hned. Dejte svuj hlas jenom stranam, ktere chteji uzakoneni referenda a obcanskych iniciativ na zaklade svycarske zkusenosti. To nam umozni odmitnout rozhodnuti politiku a EU, ktere nechceme. Volte jenom strany usilujici o znovuziskani samostatnosti a zachovani narodni integrity a nasich tradic vystoupenim z EU a z NATO. Nedopustme, aby USA udelaly z nasi zeme zakladnu pro zajmy USA a cil pro ruske a cinske rakety!!! Nedopustme, abychom byly zniceni kvuli zajmum hegemona USA!!!! Kontrolujme, komu patri u nas media a ocistme je od propagandy lzi a dezinformaci, podporujicich cizi zajmy.

  • Pokřivenost socanů se projevila hned po volbách. Chovanec udělal špinavou práci pro Sobotku, aby odstranil každého, kdo by mohl být lepší a jeho koryto ohrozit. Od té doby se Sobotka obklopuje lidmi, kteří nejsou dost chytří na to, aby pochopili, co je to za šmejda. Sobotka dobře ví, že s členstvím ČR v EU je spojeno i jeho koryto. Pokud bychom vystoupili, je to jeho konec. Aktuálně si hledá, čím se bude živit, až ho smete jeho vlastní špinavá politika. Domluvil Bakalovi, že Babiš pomůže s tím, aby stát koupil vytunelované doly. Za to pak Sobotka dostane někde teplé místečko. Trochu opisuje od Topolánka, ale účel světí prostředky. Sobotka je schopen jakékoliv zrady na voličích, jakéhokoliv podrazu na spolustranících, jen když mu to pomůže udržet koryto.

  • Úplně věřím panu doktorovi Hnízdilovi, že politiku z převážné části dělají psychopaté a říká, že je dokázáno na magnetické rezonanci, že jim v mozku něco chybí. Oni prostě nemají logické sociální cítění, ale jsou spokojeni sami se sebou a ještě se nám diví, že mi se podivujeme nad jejich konáním. Ale takhle přeci politici nemohou jednat. Oni jsou tu pro náš národ a ty jejich kecy v kleci jim snad baští prostoduší a fanatičtí sluníčkáři a podobné složení obyvatel, které je ale ve velké menšině. Každý ví, že člověk nemá nikdy útočit, ale má povinnost bránit sebe, svou rodinu a svou zemi. Sociální demokracie , Bělobradkova US strana to doufám dostanou ve volbách spočítané. Ale co ještě nenávratných škod mohou učinit. Copak musí pořád poslouchat toho ženského evropského diktátora? Co je to za muže holt psychopaté.

  • Dnes jsem četl pane Sobotko nejnovější volební průzkum preferencí, samozřejmě že bude zmanipulovaný, především k těm stranám fandícím prezidentovy, což mne vůbec nepřekvapuje. Zaujal mě však více výsledek Váš EUrohujerských socdemácků a velmi mě to potěšilo 15%. Gratuluji pane Sobotko, jen tak dál, za dva roky jedte s vaší zrádnou stranou do penze/jestli ještě na nějakou bude/,ale vy se jistě stačíte úkor občanů dobře zajistit. Také další EUrohujerké strany se plácají kolem 5% /top09,ODS i pámbíčkáři/, moc hezký a zajímavý průzkum. To že SPD a jiné protimigranské mají malé preference se dalo čekat, nebot strach má velký oči a lží pravdu nezměníš!!!

  • Psát o Sobotkovi mě už nebaví, nebot‘ tenhle politik nemá svědomí ani hrdost. Už předem náš stát zaprodal EUrohujerů a jiným nadnárodním darmošlapům. Ale boží mlýny melou pomalu, ale melou!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*