Socani jsou šaškové. Nebezpeční šaškové

Socani jsou šaškové. Nebezpeční šaškové

Je historicky doložitelné, že vždy to, co vytvořila pravice, prožrala levice. Po šaškárně kudrnáče Sobotky, kdy se vzdal odpovědnosti a položil předsedu, nastoupil těžko pochopitelný triumvirát – Bohůš premier, Lubomír leader a partaj chef Míla.

Prý nové tváře. Spíš nová fraška. Socani přes tři roky na lidi kašlali a teď zase slibují. Nic z toho, co slibují, aby se zachránili a měli se tak lépe, za dobu, co byli u vesla, ani nenavrhli. Slibují vyšší důchody, minimální mzdu, průměrnou mzdu, mzdu kantorům, jízdné zadara, statisíce na dítě a spoustu další nerealizovatelných slibů.  Velmi dobře vědí, že co slibují je nereálné, takže podle mého jde o trestný čin pokusu o podvod, navíc veřejným činitelem. Oni totiž podle mého lákají podvodnými sliby hlasy, aby pak inkasovali ze státního rozpočtu na každého poslance a nejen to.

Když si vezmete kalkulačku a počítáte to a doložíte jim, že na to není kde vzít, odpoví ČSSD, že zdaní bohaté, banky, operátory….. Jednak je to prasárna a pak je to nesmysl, protože by jim museli sebrat vše a stejně by to nestačilo. Navíc, takové zdanění bychom v konečné fázi zaplatili všichni vyššími cenami služeb a zboží, vyššími úrokovými sazbami, zmrazením mezd ze strany soukromých firem. Přesto stát štědře rozdává státním zaměstnancům, kteří nic nevytvářejí, jen jsou drábem každého z nás. Pochopitelně tím nemyslím kantory, zdravotníky ve státním, policisty, vojáky, hasiče, záchranáře atd., ale prostě úřednické šimly.Vláda Petra Nečase snížila počet úředníků o 10 000. Socani však začali rychle nabírat a zvedat platy. Z našeho. Za dobu působení současné vlády stoupl počet úředníků o 31 000, což představuje nárůst výdajů na jejich platy o 28 miliard! Bylo uměle vytvořeno deset nových státních úřadů. Jen pro zajímavost co nového nám tiše vzniklo: Dozorový orgán pro zdravotní pojištění, Regulační úřad železniční dopravy, úřad Ministra bez portfeje pro vědu a výzkum, Národní akreditační úřad, Generální ředitelství státní správy, Odbor elektronické evidence tržeb, Státní pokladna Centrum sdílených služeb, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí, Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Z našich daní.

Socani mimo jiné slibují i nižší DPH na „základní“ potraviny, přitom potichu připravují zásadní zdražení jiných. Pod záminkou, že jsou „nezdravé“. „Leader“ Zaorálek hned začal pokřikovat, že koblihy (ANO) jsou „nezdravé“. Ministerstvo zdravotnictví vedené Svatoplukem Němečkem (ČSSD) navrhuje formou cenových přirážek a úlev zdražit škodlivé potraviny a podpořit naopak ty zdravé. ZDROJ

cssd dluzime

Takže opět, něco se v rámci volebních slibů navrhne zlevnit a mnohem více se toho následně zdraží. Socani vždy slibovali a neplnili. Vždy rozdávali, ale mnohem více brali. Děsím se toho, kolik procent voličů opět ČSSD naletí. Vždyť socani se snaží, jak veřejně přiznávají, aby ČSSD ve volbách dopadla lépe. Tedy aby na tom byli lépe socani, ne lidi, o lidi jim totiž ve skutečnosti jde jen v den voleb. O to, aby se lidi měli lépe se za dobu vlády ani nepokusili.

Socani jsou šaškové. Nebezpeční šaškové, co rozdávají z našeho.
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Tak co s tou EU? (1)

Tak co s tou EU? (1)

Připouštím, že patřím k těm, kdo nikdy dosud nehlasoval pro jakoukoliv kandidátku pro volby do…

3 Komentáře “Socani jsou šaškové. Nebezpeční šaškové

 • Saskove jsou nejenom Socani, i modry straky ODS. Ted jsem si precetl, ze podle Fialy z ODS je ANO ve vlade neprijatelne. O tom urcite bude rozhodovat tenhle blb!

  To je tedy vrchol!!! Strana nejvetsich zlodeju a korupcniku po sametu se zase dere ke korytum a chce vyloucit nejuspesnejsi a nezkorumpovanou stranu ANO! ODS jsou nejenom saskove, ale idioti bez sebereflexe.

  Nevolit ODS, je to stale banda grazlu, ktera na volice vzdy kaslala a kradla vsude kde byli ve funkcich. Cozpak jste uz zapomneli? Bem, Jancik, aj. byli predstavitele arogance zkorumpovane a prolhane moci podrazaku a zlodeju.

 • Nejen socani, ale i jiní tlučhubové jsou úplně mimo. Jo takové tržní hospodářství se zvrhlo na tom kdo koho co nejvíce obalamutí, ožebračí a když je za vodou no tak peníze dělají peníze. Je zajímavé, že za komunistů jsme dluhy neměli a ještě jsme půjčovali, Všechno se zde muselo rychle rozkrást než se hloupí vzpamatují a některým to nedochází ještě teď. A to některá esa přemýšlí jak vyhoví EU a zaplevelí naši zemi nepřizpůsobivým a s naší kulturou neslučitelným etnikem, které nás nenávidí. Tomu musíme zamezit , to je teď pro naši zemi, děti a vnuky prvořadý ú)kol.

 • Štěchův štěk o OSVČ má pokračování. Chce, aby lidi udávali ty, kteří zneužívají postavení OSVČ – švarcsystémem – chce, aby udávali sousedy. Je to opravdu ubožák. Kdyby chtěli politici bojovat proto švarcsystému, nevyužívali by „externí poradce“ na živnostenský list, kteří pracují často jako OSVČ právě pro jediného politika v jeho kanceláři.
  V ČSSD si může každý plácat co chce, protože strana nemá žádný program ani cíl.
  Personálně se ČSSD dávno vyprázdnila.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*