Sobotkova krize středního věku

Sobotkova krize středního věku

Všechny symptomy momentálního zbrklého Sobotkova jednání napovídají, že premiérova životní mandala se blíží k bodu obratu.

Jedná se o mužskou podobu přechodu s požadavkem na změnu životních témat, která se ocitla v neřešitelné rovině.

Zdá se, že Bohuslav Sobotka, i když se snaží o poker face, se stále ještě hledá a tak tahá před nadcházejícími parlamentními volbami z rukávu jeden talent za druhým.

Muž se musí v této životní fázi rozhodnout, zda změnu provede nebo ji protrpí.

Premiér se rozhodl pro druhou, pohodlnější variantu.

Protrpět.

 

Sobotkova nová politická  témata

Prioritou je, po migračních a volebních eskapádách, přitáhnout novými stranickými tématy (?) překvapivě neposlušné voliče a návrat ČSSD tam, kde to bylo v mnoha variantách kdysi fajn.

Jako Argonauti se vydává na cestu  k jednotě.

Bohuslav Sobotka chce totálně rozcupovat  svoji životní mandalu a vnutit jí jinou formu.

Místo ke změně se rozhodl k výměně.

Ne sebe sama, ale dvou ministrů.

Podle receptu chytré horákyně vytáhl kartu voličským publikem ostře sledovaného zdravotnictví a ostatním, jejichž názor se vejde určeným počtem znaků do tweetu, vitruální lidská práva.

Ukvapená řešení, která nic neřeší, jsou jako stavba Babylonské věže.

Končí zřícením, jako hybris nezřízené domýšlivosti a lze ji shrnout stále platným příslovím: v nejlepším přestat.

 

(Bohuslav Sobotka Foto: EPA/YOAN VALAT)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Sobotka věří v posilování občanské svobody na Kubě. Proč omezuje svobodu občanů v naší zemi a podílí se na devastaci demokracie v rámci EU?

  • Jednou i u nás voliči pochopí, že vykřikování několika témat před volbami není důležité pro jejich rozhodování. Důležité je, jak se politici chovají po celé jejich funkční období. Jestliže se někdo chová jako krysa a před volbami si nasadí masku, musí to voliči prokouknout. Jisté náznaky, že jen investice do předvolebního boje nestačí, přichází z USA a budou přicházet postupně ze všech zemí, kde budou volby. Snad se to dá ještě zachránit, snad nejsme ještě ztracení.

  • Sobotkova aktivita stoupa, blizi se volby. Jestli prezije, budou za to moci volici a jejich hloupost. On sam na to nebude mit vliv. Jen me napadlo, podivejte se na fotku Bohouse a pritele Dalaie Lamy Hermana tak pred 3 lety a ted. Oba – vyzrana papula u Hermana drzost bez konce, u Bohouse boj o zachranu. Gauneri na odpis, doufam!

  • O Sobotkovi se toho již bylo napsalo hodně, od servility, po kariérismus, až po zlodějnu. Sobotka sám o sobě možná není špatný člověk, ale jeho poradci ho řídí přesně tak, jak to potřebují. Jeho politika je politikou zlodějny, byrokratismu, neomarxismu, či islamismu , která nás vede do pekel. Je to nevyzrálý politik a zákonitě dělá chyby, tím však škodí zemi a jeho lidu. Proto by měl sám podat DEMISI, dokud je ještě čas něco zachránit. Ale jelikož nemá žádnou čest ani slušnost, budou muset lidé dožít do příštích voleb v roce 2017 a již takové Hnupy NEVOLIT!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*