Sobotka podporuje migraci a islamizaci

Sobotka podporuje migraci a islamizaci

Zeptal jsem se premiéra Sobotky ve Sněmovně zcela na rovinu, proč veřejně podporuje francouzského prezidentského kandidáta Emmanuela Macrona, který řekl, že by „Francie a Evropa měly přijímat více migrantů a že politika otevřených dveří Angely Merkelové pro masovou migraci zachránila naši kolektivní čest“. Podívejte se na video. Přestože se jednalo o interpelace na premiéra, tak jsem se odpovědi na místě od premiéra nedočkal, takže mi musí premiér do 30 dnů odpovědět písemně.

Vážený pane premiére, prohlásil jste, že vítězství Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách by bylo dobrou zprávou pro Francii i ČR. Prezidentský kandidát Emmanuel Macron řekl, že cituji „politika otevřených dveří pro masovou migraci německé kancléřky Merkelové zachránila naši kolektivní čest“, a že kritika Merkelové je, cituji, „nechutným zjednodušováním“. Potvrdil, že migrační politiku kancléřky Merkelové podporuje i po berlínském útoku Islámského státu spáchaném tuniským migrantem Anisem.

Macron také řekl, že si myslí, že Francie po smrtonosných útocích včetně toho z Nice a z Paříže neúměrně „útočí‘ proti muslimům, a poukazoval, že země by měla být méně přísná při uplatňování pravidel sekularismu.

Macron tvrdí, že by Francie a Evropa měly přijímat více migrantů, než doposud.

A není divu, že za tuto veřejnou podporu muslimské migrace do Evropy pařížská velká mešita a národní muslimská federace vyzvaly francouzské muslimy, aby dali hlas Macronovi.

Pane premiére, vy oficiálně a veřejně podporujete Macrona a naopak odsuzujete jeho protikandidátku Marine Le Pen, která je odpůrkyně muslimské kolonizace Evropy.Řekněte zcela jasně – podporujete stejně jako váš favorit Macron a vaše společná přítelkyně Merkelová muslimskou migraci do Evropy, nebo jste pro to, aby se naopak migrace muslimů zastavila a Evropa si uchránila tradiční hodnoty, tak jako to naopak žádáme my v hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Marine Le Pen?

Pokuste se o jednoznačnou odpověď – protože tím, že jste se veřejně přihlásil k Macronovi, je zřejmé, že sdílíte i jeho myšlenku, že čím více muslimů v Evropě, tím lépe.

Jak známo, naše hnutí SPD naopak prosazuje nulovou toleranci migrace v rámci současné migrační vlny a prosazujeme také zákaz propagace islámské práva šaría a džihádu na území naší republiky. My v SPD tedy prosazujeme přesný opak než Vy pane premiére, Angela Merkelová a kandidát na francouzského prezidenta Emanuel Macron.

Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Sobotka podporuje migraci a islamizaci

  • Islamizace Evropy je vlastně ustoupení tomuto etniku a dobrovolná sebevražda Evropy. Kdo v dnešní době toto nebezpečí nevidí toho lituji. Horší však jsou politici, kteří nejsou tak hloupí, ale moci chtiví a rádi by se zavděčili EU a hlavně těm, kteří tento přistěhovalecký proces záměrně vyvolali. neboť jim to vyhovuje v jejich děsném plánu nastolení NWO. I náš Sobotka se podílí na křivém jednání s občany, neboť se kasal, že kvoty ne máme jen 12 občanů podle něho, ale v rámci své zrádcovské aktivity již má plán a podle něho se již jede na dobrovolném přijímání a již třeba v některých bytech OKD jsou již rodiny ubytovány a to zcela zdarma i bez placení el. energie a ještě na každou osobu je plánováno 21.000 Kč na měsíc.. Co to je za nespravedlnost, když naši lidé spí pod mostem, vybírají popelnice a někteří jsou tak finančně zoufalí, že páchají sebevraždy. Těch vyznavačů islámů zde už máme více než dost. Vždyť už se soudili např. kvůli vydání jejich náboženské knihy, která je nástrojem zla nebo děvče, které žaluje školu a ještě chce náhrady. Smutné je, že mnoho užitečných idiotů z našich řad jim ještě v jejich sporech pomáhá. Tím, že Sobotka, ale i Babiš by byli rádi , kdyby vyhrál proislámský MACRON – TO NÁM SNAD O JEJICH CHARAKTERU MUSÍ ŘÍKAT VŠE.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*