Sobotka na ČT 24: Úleva po dlouhotrvající zácpě

Sobotka na ČT 24: Úleva po dlouhotrvající zácpě

Jako obvykle neřekl premiér nic nového, tím méně objevného.

Neobjasnil, proč vlastně Merkelová narychlo navštívila Prahu. Mazaně  měnil témata a neodpovídal na přímé otázky moderátora, který ho zjevně „korektně“ šetřil.

Divák, který se v těchto dramatických časech, kdy se Německo zjevně připravuje na válku, měl pocit, že už to oba chtějí mít za sebou.

Pokaždém vyčerpání kapacity plic změnil Sobotka téma, ke kterému nezaujal žádné stanovisko.

Neřekl jasně: Evropa, potažmo i my, by měla vědět, že Arabové celého světa vyhlásili totální válku bílým.

Jsme na samém začátku a to nejlepší teprve přijde. Ode dneška již nikdy nenalezneme klid.

Neřekl, že cílem Arabů již není pouze Izrael a Amerika, ale Evropa. Mezi cíly které je třeba citelně zasáhnout, je evidentně Německo, Itálie, Francie a Skandinávie. Taková je jejich strategie.

Důsledně se vyhýbal výrazům jako islám, migranti, krize, muslim, Korán, ropa, zato se řádně nadechl a nandal to Putinovi. Jasně mu vzkázal, za jakých podmínek bude zrušeno embargo a důrazně doporučil odchod z Krymu.

Stručně vysvětlil Čechům, proč nám byla znemožněna role gastarbeiterů v Německu na cestě k prosperitě. Podle Sobotky to  znemožnila studená válka a posléze normalizace.

Zapoměl snad, že Češi už měli odpracováno za totálního a jiného nasazení a pocházejí ze země, která byla před 2. svět. válkou na úrovni Švýcarska?

Tento výrok naházet Čechy do jednoho pytle s chudými Turky, Řeky pučistických generálů, Španěly a Portugalci fašistických diktátorů a Jugoslávci, kteří nezůstávali v Německu, ale peníze investovali doma, považuji za nehoráznou drzost.

Český premiér, jako odpovědná autorita zamlčoval a skrýval jako státní tajemství důvody největšího spiknutí moderní historie. Dobrovolně se stává součástí špinavého komplotu na této planetě, a opět ukázal, že je státníkem bez mozku a cti.

Konspirační dostaveníčko na nejvyšší úrovni, jaké se naposledy konalo snad před osudným Mnichovem, vyvolává jen nevěřícný údiv nad pokoutně zosnovovaným, téměř anonymním spiknutí.

Bylo to spiknutí zinscenované před zraky nás všech za účasti televizních kamer a v jeho čele stáli politici, kterým voliči dali své hlasy, čili důvěru.

Návštěva Merkelové byla jen rafinovanou prověrkou Sobotkovy servility.

Za vyvěšení bílé vlajky mu občané bezpochyby vystaví příští volby politicky korektní účet.

 

(Bohuslav Sobotka Foto: Česká televize)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*