Sobotka je loutkou lobbistů

Sobotka je loutkou lobbistů

Zeptal jsem se premiéra Sobotky ve Sněmovně zcela na rovinu, proč ho vlastně zezadu řídí? Jelikož se veřejně mluví o lobbistovi a blízkému příteli premiéra Radku Pokorném. Podívejte se na video. Přestože se jednalo o interpelace na premiéra, tak jsem se odpovědi na místě od premiéra nedočkal, takže mi musí premiér do 30 dnů odpovědět písemně.

Vážený pane premiére, mělo by se konečně veřejně vyjasnit, kdo Vás vlastně zezadu řídí. Již před volbami mnozí komentátoři vyjádřili obavy, že, cituji: „Nyní půjde o to, jestli ČSSD bude autonomní stranou, nebo slabým článkem budoucí vlády, kde si bude někdo vodit premiéra na provázku“.

Přičemž tady máme další fakta. O tom, že Vás ve skutečnosti řídí lobbista, právník a váš spolužák Radek Pokorný mluví například ministr financí Andrej Babiš. Ale mluví o tom veřejně dokonce i ministr průmyslu za ČSSD pan Mládek, tedy Váš spolustraník a nedávný člen vaší vlády, který prohlásil, že za jeho pádem stál ne pan premiér, ale pan Pokorný.Pozoruhodné je, že jsem se vás letos již dvakrát ve svých interpelacích ptal, zdali se stýkáte s lobbistou Radkem Pokorným a zdali s ním konzultuje. A řekl jsem, že mi stačí jen odpověď ano nebo ne. Obdržel jsem od vás dvě písemné odpovědi a ani jednou jste mi na moji otázku nedokázal přímo odpovědět. Rád bych se ale konečně dozvěděl pravdu.

Kolikrát jste v uplynulém čtvrtletí spolu komunikovali a konzultovali? Prosím o konkrétní data.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Sobotka je loutkou lobbistů

  • Už jsem viděla hodně interpelací speciálně od pana Okamury, kdy byla žádána jasná a konkrétní odpověď. N i k d y se Sobotka nevyjádřil vůbec k dotazované otázce a začal se hned chvástat co v té věci provedl dobrého a jak se postaví třeba EU kdyby došlo na kvoty uprchlíků. Musí se uznat, že Sobotku nevyvede žádná otázka z míry, neboť spustí ten svůj nacvičený kolovrátek, ale jednu chybu to má, že vůbec neodpovídá na konkrétní otázky konkrétními odpověďmi. Myslím, že zaSobotku by mohl odpovídat dobře naprogramovaný robot a bylo by to to samé. Myslím, že už se asi těší na nějaké dobré řídící místečko v EU, to bude klídek a pohoda ten královský plat a žádná odpovědnost. Fandím panu Okamurovi a držím mu palce, neboť již nyní se asi někteří poltičtí experti domlouvají, jak by ho poškodili nebo zfalšovali výsledky.

  • Mezi Sobotkou a Babišem už se hraje o to, zda Sobotka zavře Babiše před volbami, nebo Babiš Sobotku po volbách. Sobotka zničil demokracii v ČSSD a ničí demokracii v zemi. Pro koryto je schopen čehokoliv. Pokud nebude Babiš za mřížemi během voleb, vyhraje je a na dlouhou dobu skončí demokracie v naší zemi. Budeme očipováni a na každém kroku šmírováni, budeme se ptát Babiše, co smíme a co ne. Praktiky StB Babiš umí a neváhá je použít.
    Sobotka by mohl ještě ČSSD zachránit, kdyby se vzal za ruku s Chovancem, omluvili se a odešli navždy z politiky. Jinak se jejich strana ihned po volbách rozpadne, protože nebude dost koryt pro všechny, kteří je očekávají.
    Všichni víme koho a proč nevolit. Nevíme však, koho volit. To je riziko pro příští volby, že budou odevzdávány hlasy za koblihy.
    Strany a hnutí, která vznikají a zanikají podle toho, jak se jejich představitelé momentálně snáší či nesnáší, nejsou také žádným řešením.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*