Sobotka je, jinak to neumím vyjádřit, přizdisráč

Sobotka je, jinak to neumím vyjádřit, přizdisráč

 

Jen hlupák mohl očekávat, že zamezíme prohlasování povinných kvót na přijetí uprchlíků na schůzce ministrů vnitra.

Jen hlupák mohl očekávat, že Polsko, zmítané trvale poryvy velkopolského megalomanství a šovinismu a antiruské revanše, snící o své představě předurčené být mesiášským hegemonem východní Evropy  v něčem, na čem mu v podstatě ani nemusí záležet, tj rozdělení kvót uprchlíků, podrobí většinovém názoru trpaslíků, jako je Česko či Slovensko.

(P.S.: Je příznivé, že Občanská platforma zanikne v politickém propadlišti v nejbližších volbách).

Jen hlupák si může myslet, že západní struktury, EU a NATO, ke kterým jsme se naivně a s nadšením přichýlili po roce 1989, nám přinesou trvalou harmonii rozvoj a pohodu.

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka FOTO: Jan Handrejch, Právo
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka
FOTO: Jan Handrejch, Právo

Když Bohuslav Sobotka přišel s tézí, že dobrovolné přijetí uprchlíků je možné, ale kvóty nikoliv, každý si jistě uvědomil,  že 1, je to blbost, protože je to totéž a 2, tato hra jej musí zesměšnit, protože ji nelze v současném přetlaku uprchlíků a většinovému názoru zemí EU  prosadit.

Budiž, politika je o symbolech… Fico převzal stejnou kartu, tedy kvóty ne, ale rozhodl se jí hrát i do konce a neustoupit. I za cenu, že se celá EU proti němu postaví. To beru, to má grády.

Náš Sobotka jen opět ukázal, jaký je zbabělec a žabař.

Vzpomínám si, jak poměrně intenzivně a tvrdě bojoval jako opoziční lídr proti církevním restitucím a když se stal premiérem, stáhl ocas a vše je vlastně v pořádku.

Dnes během jediného dne změnil názor a že vlastně nechce Evropskou unii rozdělit, a proto se podrobí dohodě.

Fakt neskutečné: Od počátku plácal něco, co bylo jasné, že neprojde, kasal se a dělal lokty.

A když to neprošlo, žadoní o drobty ze stolu.

Odpudivý typ.

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Je to zmrd. Určitě na něj na šmejda taky něco mají a nebo mu slíbili pěkné místečko. Takže tak jako tak obětoval národ pro svůj vlastní prospěch. Hlasovala bych pro rozpuštění té sračky jménem Evropská unie, komise, to je naplácaný takovýma kreténama ale za jaký peníze!!! Jednou jsem psala Barosovi, zdali by dokázal žít z 9 tisícové české penze, ani mi zmetek neodpověděl. Kecy a zas jenom kecy. Měli bychom se vydat do Bruselu a pak tady udělat pořádek. Začla bych Kalousem, Dienstbierem, Sobotkou, Bendou, vlastně tady těch vyžírků je taky plnej parlament a senát (a ten bych zrušila).

 • Sobotka je, jinak to neumím vyjádřit, přizdisráč : Ja Vás nechápem. Toľko na toho Sobotku nadávate, že už sa mu musí z kečky pariť. Namiesto „krčmových ťečí“ by ste mali mať „gule medzi nohami“ a poslať ho do politických „večných lovíšť.“ Ináč je to strašne nesympaticý človek, asi od narodenia a ani klamať tak nevie, aby sa na to hneď neprišlo.

 • Sobotka nikdy nepracoval a normální prací by se neuživil. V tom je v obrovské nevýhodě proti Babišovi, který si s ním může naložit dle vlastního uvážení. Sobotka bude Babiše beze zbytku poslouchat, protože jeho životní heslo zní: „Díky za každé nové ráno ve funkci“. V ČSSD se chopili moci lidé, ke kterým není radno se otočit zády, pokud chcete přežít. Tak bezpáteřní tvory v jiných stranách nenajdete.

 • Pane Vyvadil, mate pravdu!
  Kdo volil takovýto mladýho parchanta?
  Věřte mi, že na tyhle lidí musi dojít! Raději milion Okamuru nebo KSČM než takovou zrůdu!!!!!!!
  Vlastizrada je slabý slovo a jen se modlim aby další volby ukázaly pravdu a nebo budou volby ovlivněny???Totalita začíná……
  Smrt všem vlastizrádcům a barbarům českého národa!!!
  PS. Omluva za hrubky ale to mě netrapi. Lidí zdravýho rozumu proberte se!!!!

 • Pane Vyvadil ,v nazoru na pana Sobotku se vubec nemylite,ackoliv v pripade tohoto vlezzadelisty,populisty a nepodareneho klona,ktery nechce vedet ktera bije jste pouzil jeste velice slusne osloveni. Pan Sobotka by za svou vrozenou zbabelost mel okamzite podat rezignaci,ale myslim si,ze to urcite nehrozi,takze by to chtelo predcasne volby,aby ruzni kaspari na nejvyssich politickych postech prestali rozhodovat o nas bez nas!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*