Sobotka a Kalousek připravují krutý podraz na voliče. Je za tím Sobotkova minulost na ministerstvu financí

Ilustrace

Kdo volí Sobotku, volí Kalouska. Jde vlastně jen o dvě strany jedné „cinknuté“ mince ze zkorumpované bruselské mincovny.

Oba dva spojuje podle analytiků především upřímná nenávist k přímo lidmi zvolenému prezidentu republiky Miloši Zemanovi a vroucí láska k našemu „bratrskému spojenectví“ s Bruselem. Hlavně jejich „vlezdobruselistické“  postoje jsou tím rozhodujícím tmelem, který podle důvěryhodných interních informací z obou stran po předčasných volbách povede k jejich úzké spolupráci, ačkoliv to oba před volebním aktem takticky popírají.

Ostatně ČSSD a TOP 09 si to již vyzkoušely nanečisto v případě pražského puče, kdy jednobarevnou vládu topky podporuje právě ČSSD. V opačném gardu se na to chystají na národní úrovni. Konfiguraci, kdy Sobotka prznil veřejné finance a Kalousek mu „kryl záda“ jako vlivný šéf rozpočtového výboru už mají také nacvičenou z dob Špidlova zmateného vládního projektu.

Kalousek nyní navíc na „Slávka“ hodně ví právě z dob jeho velení v Letenské, kdy se například vyvoleným rozdávaly doly i s hornickými byty a podobně.  Má tedy mladého politika, který nic jiného než politiku nedělal a dělat neumí, pevně v hrsti.

Na majetková přiznání, zákon o referendu a občanském vetu, zvýšení minimální mzdy a životního minima, mohou proto občané v případě jejich úspěchu klidně zapomenout neboť to vše není v zájmu jejich politického kartelu a oligarchů, které hájí.

 

Vyšlo v Týdeníku Občanské Právo

zdroj : euserver.parlamentnilisty.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Sobotka a Kalousek připravují krutý podraz na voliče. Je za tím Sobotkova minulost na ministerstvu financí

  • Vzhledem k tomu, že je Sobotka i přes dlouhou dobu působení v politice, stéle ještě neschopné a nerozumné hovádko, které si ani neuvědomuje důsledky svého dosavadního počínání. Lze pochopit, že takový gauner, jako je Kalousek jej má ve své moci a Sobotka se všemožně snaží Kalouskovi zalíbit, aby ten nezačal mluvit. Kroky, které Sobotka ve vládě i ČSSD začíná podnikat, mu mají zachránit post i kůži, je však zřejmé, že si řezník vaří vodu i na tuto s…i.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*