Smíříme se s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se s tím naučíme žít?

Smíříme se s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se s tím naučíme žít?

Kromě Kolína a Hamburku jsou hlášeny sexuální delikty takzvaných uprchlíků také ze Stuttgartu, rakouského Salcburku, švýcarského Curychu, finských Helsinek a švédského Kalmaru. 

Ti, kteří neustále varovali před migranty a poukazovali i na to, že přistěhovalci v budoucnu budou například znásilňovat ženy v Evropě, byli nejen médii označeni za xenofoby, rasisty a v konečné fázi za fašisty. Dnes vidíme, že ten, kdo poukazoval na rizika spojená s migranty, měl v podstatě pravdu.

Muslimové při modlitbě v pařížské Velké mešitě (idnes.cz)
Muslimové při modlitbě v pařížské Velké mešitě (idnes.cz)

Dle mého názoru je dnes na tom spolu se Švédskem nejhůře Německo. Je mi velmi líto, že zrovna v sousedním Německu, kde byl dlouhá léta relativní klid a pořádek, se v několika městech staly ženy a dívky obětí sexuálních deliktů od migrantů. Žel musím konstatovat, že i v Něměcku se vytvářejí no-go zóny tak, jak je známe z Bruselu či Londýna.

Položme si otázku, co se ještě musí stát, aby evropští politici pochopili, že „uprchlíci“ znamenají bezpečnostní ohrožení pro celou Evropu. Nebo se máme smířit s tím, že naše ženy budou znásilňovány a postupně se naučíme žít v každodenním strachu o svůj život?

Zasah ÚOOZ v Islámském centru / 25.4.2014 (MAFRA)
Zasah ÚOOZ v Islámském centru / 25.4.2014 (MAFRA)

To, co se stalo v Německu, se může zanedlouho stát i u nás. Migrace směřující do Evropy je stále v plném proudu a hned jen tak neustane, neboť Brusel nemá zájem migrační tok zastavit.

Doporučuji k přečtení rozhovor s panem poslancem Jiřím Valentou, který říká, že kvůli nezvládnuté migraci je dnes v ohrožení prakticky vše – tradičními kulturními hodnotami počínaje, a životem, zdravím či majetkem Evropanů konče. Rozhovor k přečtení zde.

Chápu, že mezi uprchlíky jsou i tací, kteří potřebují naši pomoc, ale naše pomoc nesmí být na úkor naší svobody a hlavně bezpečí.
Nejdříve bychom měli například pomoc našim dětem, jejichž rodiče nemají finance na léčbu a je i mnoho dalších faktorů, kde akutně potřebují Češi ihned pomoc.

Je jasně prokázané, že za sexuální útoky, které se poslední noc loňského roku odehrály hned v několika zemích Evropy, nesou vinu takzvaní uprchlíci. Více zde.

A proto je velmi zarážející, že ministr pro lidská práva Dienstbier v médiích uvedl, že kriminalita, za kterou stojí migranti, nemá souvislost s migrační vlnou.Je evidentní, že člen vlády Dienstbier zlehčuje i to, že mnoho žen v Evropě bylo nejen sexuálně poníženo.
Je naprosto nepřípustné, aby takto mluvil ministr pro lidská práva. Premiér Sobotka by měl ihned vyvodit důsledek z počínání ministra Dienstbiera.

Ženy z Kolína nad Rýnem popsaly sexuální útoky (AP)
Ženy z Kolína nad Rýnem popsaly sexuální útoky (AP)

Položme si další otázku. Co se ještě musí stát, aby i takový ministr pro lidská práva jako je Dienstbier přiznal, že migranti znamenají pro evropské státy bezpečnostní riziko?

Musí migranti ještě více znásilňovat a snad i vraždit? Doufám, že se to nikdy nestane. A pokud se tak stane, tak vina jasně padne na ty politiky, kteří udržují promigrační kurz.

Byl bych nerad, aby se vaší pozornosti vyhnul rozhovor s historikem a spisovatelem Vlastimilem Vondruškou. Je v něm vše, co by mělo být k migrační situaci řečeno. Rozhovor k přečtení zde.

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pro naše vítáče nelegálních imigrantů je Německo “ instruktážní film “ o tom, jak to bude vypadat i u nás, až tu budou ve větším počtu volně pobíhat. Takže to pozorně sledujte, studujte, ale především se z toho poučte… Inteligentní člověk umí pod tíhou důkazů přiznat, že se mýlil…
  Nicméně o inteligenci vítačů mám svojí představu, takže spíše očekávám vyhrocené střety mezi příznivci a odpůrci nelegální imigrace.
  A ještě jeden postřeh od sousedů. Orgány vládní moci a média tutlala trestnou činnost imigrantů a místo aby chránili své občany, chrání cizácké útočníky. Když se informace o řádění podnapilých imigrantů dostala na veřejnost, reakce občanů na sebe nenechala dlouho čekat. Dnes jsou z Německa hlášeny útoky na Syřany, Pákistánce atd. A přitom se tomu dalo předejít. Stačilo vodními děly, obušky a slzným plynem srovnat tu pakáž, která sexuálně obtěžovala, fyzicky napadala a okrádala slušné občany ( a ne občany Kolína, kteří šli v počtu cca 3000 demonstrovat neslouhlas s chováním imigrantů na Nový rok ). Protože právě občané budují svůj stát svojí prací, platí daně, ze kterých je policie financována ( imigranti do státu neinvestovali ani cent ).
  Takže ve chvíli, kdy takový občan ztratí důvěru v policii a v politiky, kteří hájí zájmy teroristů před zájmy svých občanů, VEZMOU PRÁVO DO SVÝCH RUKOU a je zaděláno na pořádnou šlamastiku…
  Oni se vlastně vyautují sami. S každým novým skandálem imigrantům ubývá % fanoušků…

 • Skutečnost je děsivá a nebudeme-li bojovat proti islamizaci Evropy pak Amen s námi. Proč jsou někteří lidé zatvrzelí a pořád invazanty brání? Snad ta menší část je brání jakoby z titulu své dobrosti , ale ta jejich rádoby dobrost způsobuje veliké zlo na evropském obyvatelstvu. Tato skupina lidí je dle mého názoru přihlouplá a neumí myslet o 2 tahy dopředu. Mnohem horší je skupina lidí, kteří asi mají IQ o trochu vyšší než skupina první, ale omámeni svou funkcí, svým narcisismem ke své osobě a hlavně strachem o své dobré postavení . A tato skupina lidí je velmi loajální k evropské a celosvětové vrchnosti. Pokud vím tak pan Dienstbier má i občanství americké a to je pro něho velice zavazující. Přečtěte si prosím knihu od Gerharda Wisnewského „Kdo tahá za nitky moci Bilderberg“.

 • Co se bude muset stát? Možná že změní názor, až jim imigranti znásilní manželky, dcery, matky atd….ale to asi už bude pozdě cokoli udělat.

 • Za vše může systém přerozdělování. Dokud bude možné vytvořit problém a čerpat na jeho „řešení“ nemalé dotace, budou podnikavci ve vrcholné politice takto zneužívat rozpočty.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*